KORF (Dom Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska KORF (Dom Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ja šumom, ti drumom. Ili obrnuto. ALI , nema veze, mislim da si me shvatio

"alea iacta est"

Onda, jel smo saznali napokon ko je okitio kapitalni fond?
Tko je prodao kapitalnom fondu dionice korfa?

Moji postovi nisu poziv niti na kupnju niti na prodaju dionica, niti na bavljenje dionicama, niti su investicijski savjeti


Onda, jel smo saznali napokon ko je okitio kapitalni fond?
Tko je prodao kapitalnom fondu dionice korfa?

Po koliko je kupovao i koliko je trenutno cijena?

"...a nije isključeno ni da država počne oporezivati držanje kućnih ljubimaca..."

http://zse.hr/userdocsimages/stjecanje_otpustanje/KORF_stjecanje_otpustanje_2012_HR_9102012153022.pdf

Eto, sada znamo tko je kupio onoliku količinu u četvrtak. Uz rezultate koji će prema svemu sudeći biti izvrsni još jedan plus za sve dioničare KORF-a.

Moja logika razmišljanja oko Korfa je maksimalno jednostavna. Korf se nalazi u rastućem trendu i došao je do točke isto kao i Ptkm kad je puknula prema gore.
Svi očekuju pozitivno fin izvješće, ima par jakih kupaca koji tu dionicu podupiru i sve je spremno za rast.
Bude li obrnuto, i fin izvješće iznevjeri, opet ima dovoljno potpore jer je dionica trenutno najatraktivnija na zse tako da pad neće biti velik.
Potencijalno se ovdje može samo dobro zaradit…
Graf je jasan da nemože biti jasniji

Tvoja ligika, oprosti, nema veze s ničim, svi očekuju, sve je spremno, tebi je bolje, u biti kad bolje razmislim, kupiti Belje, pa tamo piši…please…[emo_palacd]

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

trezor kupio 16.663 komada, nije prodao nitko iz TOP10…što nam to govori? imamo ispod top10 nekoga sa viška KORF-a ili sa pristojnom zaradom na njemu! ajmo počet gatat: tko je prodao, zašto? pa nema vas nigdje,komentirao bih i ranije ali tek sam danas vidio vijest

Pa nitko se ovdje ne bavi proročanstvima, tko god je prodao, prodao je jer su mu trebali novci, a tih 16 i kusur tisuca komada nije dovoljno za TOP10…

Treba samo vidjeti hoce li trezor nastaviti s kupnjom…

Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju. Moje računice i razmatranja mogu biti netočni i nesuvisli, stoga se nikako pri mogućim investicijskim razmatranjima nemojte oslanjati na njih.

pročitao sam ga kao knjigu 🙂

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

Rasturiše KORF kao beba zvečku[emo_smijeh]

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

Zadovoljan sam izvješćem,iako ga je teško uspoređivati sa 3Q 2011. A sad malo igre,da je ovo kraj godine. Maknemo 20% poreza na dobit,maknemo 5% rezervi iz dobiti,anuliramo preneseni gubitak i imamo oko 19 kn dobiti po dionici.Bit će mi zadovoljstvo izračunati DPR bude potrebe 🙂 Pitanje je kakav će biti zadnji kvartal ali trenutno je stanje zadovoljavajuće a ja kao dioničar želim da bude i bolje.

Nije loše…

New Report

Close