KORF (Dom Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska KORF (Dom Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Dragi kolege, bez zamjerke na ovim riječima, ali da li vi znate šta sam skrbnički račun predstavlja??
Zašto netko nije kupovao kad je bilo jeftino??? Halooooooo

Možda nekome fali za likvidnost, možda je netko zadovoljan s ogromnim prinosom, možda netko skuplja nekome i rješio je to uz "premiju". Možda je netko prenio te dionice ugovorom o prijenosu prije godinu dana, pa je tek sad to realizirao.

Fascinantno mi je to ZAŠTO..i uvijek uz to kreću priče o "teoriji zavjere".
Odeš u SKDD upiš CDich i znas skoro sve.

"alea iacta est"

Odlazi KORF…. [bye]

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

Kamo?

"...a nije isključeno ni da država počne oporezivati držanje kućnih ljubimaca..."

Kolega samo polako, strpljiv = spašen.

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!


Odlazi KORF…. [bye]

Nemoj gluposti pisat o ovoj dionici..pa to je jedna od najboljih dionica na ZSE pogledaj samo kako ju pojedinci silom koče kad treba preć 105kn to je već 3 puta u ovih par mjeseci..Ako imaš lovu kupuj i nećeš se osramotit kao ja kad sam kupovao VLDS… [thumbsup]

Sutra se objavljuju prvi rezultati za turizam od siječanj – kolovoz 2012. To će biti zanimljivo

Školovana budala je veća budala od one neškolovane


Odlazi KORF…. [bye]

u nebo…za par dana…


E to bih i ja volio saznati!

1. Zašto nisu ranije kupovali kada je bilo jeftinije puno
2. OD KOGA su kupili po ovim cijenama, nakon što je dionica narasla u 2 godine 250 %

Zašto misliš sada da nije jeftino?

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!



E to bih i ja volio saznati!

1. Zašto nisu ranije kupovali kada je bilo jeftinije puno
2. OD KOGA su kupili po ovim cijenama, nakon što je dionica narasla u 2 godine 250 %

Zašto misliš sada da nije jeftino?
[/quote]
nebitno je dal je korf skup ili jeftin… kad povučeš gornju i donju paralelu korf je u rastućem trendu…ima par jakih kupaca koji ga trenutno podržavaju i sve dok je tako on će ići gore…ako probije 110 ode korf gore…između ostalog, u ovoj situaciji na burzi kada je sve zamrzlo ovo je jedina dionica oko koje se nešto i dešava…+ svi očekuju jako dobar kvartal

P.S. nije da drukam ali trenutno sam samo 100% u korfu:)



Odlazi KORF…. [bye]

Nemoj gluposti pisat o ovoj dionici..pa to je jedna od najboljih dionica na ZSE pogledaj samo kako ju pojedinci silom koče kad treba preć 105kn to je već 3 puta u ovih par mjeseci..Ako imaš lovu kupuj i nećeš se osramotit kao ja kad sam kupovao VLDS… [thumbsup]
[/quote]

Što sam glupo napisao?

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

Ne zanima me ovo od koga,tko kome.Ali netko ima target na 105-106 kn i evo treći put blokira prolaz do 110kn.Bilo bi lijepo to preskočiti prije izvješća jer bi izvješće KORF trebalo pogurati junački.Kad smo već preiskreni, KORF mi je 70% portfelja.

Target mu je 105, a uskoro će biti 110-115…..

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

New Report

Close