KORF (Dom Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska KORF (Dom Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

dobro smo krenuli preko 100kn,međutim kvalitetno smo zaštopani sa 2 naloga od preko 1.000 kom a i kupnja je popustila…bit će bitke do 110 kn…samo je pitanje da li će trebati čekati izvještaj za 3Q

neko dobro kiti. Nego jel se saznalo tko je prodao dionice kapitalnom fondu?

Moji postovi nisu poziv niti na kupnju niti na prodaju dionica, niti na bavljenje dionicama, niti su investicijski savjeti


dobro smo krenuli preko 100kn,međutim kvalitetno smo zaštopani sa 2 naloga od preko 1.000 kom a i kupnja je popustila…bit će bitke do 110 kn…samo je pitanje da li će trebati čekati izvještaj za 3Q

Istina, iako ovaj sa 1008 na prodaji završava svoj pohod i sad pada u minus, tako da na njega ne racunam,on je jučer s 1000 kom rusio do 101,xx i sad je gotov sa shortom.
Ali ne brinem se, probiti ćemo 110 od listopada.

"alea iacta est"

ovo ne brinem se je vrlo čvrst argument za kupiti, pogotovo na trž. kapitala

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

Cvrst argument bi trebao biti dobar Q3. Samo kad izade, i ako bude dobro, izvjesce za Q3 pitanje kolika ce biti cijena.

"...a nije isključeno ni da država počne oporezivati držanje kućnih ljubimaca..."



dobro smo krenuli preko 100kn,međutim kvalitetno smo zaštopani sa 2 naloga od preko 1.000 kom a i kupnja je popustila…bit će bitke do 110 kn…samo je pitanje da li će trebati čekati izvještaj za 3Q

Istina, iako ovaj sa 1008 na prodaji završava svoj pohod i sad pada u minus, tako da na njega ne racunam,on je jučer s 1000 kom rusio do 101,xx i sad je gotov sa shortom.
Ali ne brinem se, probiti ćemo 110 od listopada.

[/quote]

da li si još u brizi [lol]

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

UHHHHH
uhhh

kako neko kiti, kako neko kiti..
Bas me zanima ko je okitio kapitalni fond sa onih 30-40 k komada.

A sto je s onima koji su nadrukani kupili prije par dana po 106?

Moji postovi nisu poziv niti na kupnju niti na prodaju dionica, niti na bavljenje dionicama, niti su investicijski savjeti

Gdje je sada bloger da malo podupre na bidu ? Bit će da se zadržao na Vupiku [rolleyes]

Bez brige, vozi hidra k'o hidrogliser ! [emo_smijeh][emo_smijeh][emo_smijeh]

@dmati44 je napisao istinu…upravo me ovog bilo strah…a pustite se blogera i kapitalnog fonda…manje važno u odnosu na 3Q

opaaaaaaaaaaaaaaa, kakav okit
Kako netko kiti, ovaj šeik je mala beba u kićenju

Kolega, mi se ne brinemo, to će preko 110 kn od listopada [lol]

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

Sve obožavatelja kičenja i blogera napomenuo bih da me je potaknutog njegovim pisanjem okitilo na Korfu na 5x kn, na Duri na 5X kn, na Ptkm na 16X kn i na Vupiku na 80 kn.
Na koliko je njega kitilo nije problem provjeriti.
Radosni i veseli i vi i ja i Bloger.
Prekrasna win win situacija [thumbsup]

New Report

Close