KORF (Dom Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska KORF (Dom Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Evo, tko hoce van ima do 88 kn preko 14 000 kom. Skoro pa vise od cjelokupne prodaje.

"...a nije isključeno ni da država počne oporezivati držanje kućnih ljubimaca..."


Možda je to malo neukusno tako reći :D, i ja "to" kažem ali malo ljepše: "sreća u nesreći je u tome da će njihovi problemi uzrokovati povećan dolazaka turista Hrvatsku, nama dobro, a oni su svoje i tako zaslužili"….

Ne pripremaj ražanj dok je zec još u šumi:
http://www.business.hr/business-class/nakon-napustanja-eura-ljetovanje-u-grckoj-gotovo-dzabe

Angry Bob: "As for the good news - There is no f...... good news!" https://www.youtube.com/watch?v=hMaVIAlJlnw

Ja idem u grčku ziher, pa nisam lud da tu trošim lovu kad je tam jeftilena i još tri put bolje.


Evo, tko hoce van ima do 88 kn preko 14 000 kom. Skoro pa vise od cjelokupne prodaje.

Niti 24 sata a već je situacija bitno drugačija.

Dakle, na kupnji ukupno 4.000 komada prva prodaja na 88 kn ukupno 18.000 komada

[sealed]

NOVAC JE SAMO SREDSTVO POMOĆU KOJEG SE ZADOVOLJAVAJU POTREBE

http://www.poslovni.hr/vijesti/cak-sest-valamarovih-hotela-medu-top-10-hotela-u-hrvatskoj-204915.aspx

info. za dečke koji prodaju



Evo, tko hoce van ima do 88 kn preko 14 000 kom. Skoro pa vise od cjelokupne prodaje.

Niti 24 sata a već je situacija bitno drugačija.

Dakle, na kupnji ukupno 4.000 komada prva prodaja na 88 kn ukupno 18.000 komada

[sealed]
[/quote]
a da je pravne države onda bi ovih par drukera i njihovi nalogodavci ubrzo bili u zatvoru.
Nadam se da nije previše ovčica spušilo priču

Wall Street i banke protiv ljudi. Drzave i vlade izmedju.


Ja idem u grčku ziher, pa nisam lud da tu trošim lovu kad je tam jeftilena i još tri put bolje.

Pa o tome i govorimo! 😉 Tamo će ići oni koji ne planiraju potrošiti lovu, i drago nam je da idu, jer nam ovdje takvi ne trebaju.

Kod nas će dolaziti oni koji su spremni platiti najbolje, što Istra i pokoja saletitska destiancija na našoj obali može ponuditi. Slažem se da je veći dio naše turističke ponude nekvalitetan, no ovdje o takvima ne govorimo. Nas zanima ponuda ove kompanije!

A tko se ne boji, neka ide u Grčku slobodno, zašto ne. Tebe možda neće nazivati nacistom i sl., pa ti nemaš niti te vrste razloge itd., ti slobodni idi, nitko ti ne brani.

Kao što i onaj Emin link kaže: “Ekonomska i politička previranja u Grčkoj već su negativno utjecala na rezervacije za ovo ljeto i grčki turistički sektor već je javio da je opala potražnja, posebno iz Njemačke. ” – obzirom da nisi Nijemac niti se tako osjećaš, slobodno put Grčke!




Evo, tko hoce van ima do 88 kn preko 14 000 kom. Skoro pa vise od cjelokupne prodaje.

Niti 24 sata a već je situacija bitno drugačija.

Dakle, na kupnji ukupno 4.000 komada prva prodaja na 88 kn ukupno 18.000 komada

[sealed]
[/quote]
a da je pravne države onda bi ovih par drukera i njihovi nalogodavci ubrzo bili u zatvoru.
Nadam se da nije previše ovčica spušilo priču
[/quote]

a ti si kao neki anđeo?

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!





Evo, tko hoce van ima do 88 kn preko 14 000 kom. Skoro pa vise od cjelokupne prodaje.

Niti 24 sata a već je situacija bitno drugačija.

Dakle, na kupnji ukupno 4.000 komada prva prodaja na 88 kn ukupno 18.000 komada

[sealed]
[/quote]
a da je pravne države onda bi ovih par drukera i njihovi nalogodavci ubrzo bili u zatvoru.
Nadam se da nije previše ovčica spušilo priču
[/quote]

a ti si kao neki anđeo?
[/quote]

Zašto ste kolegaxxyyzz tako nervozni, moje rasploženje je izrazito dobro.

NOVAC JE SAMO SREDSTVO POMOĆU KOJEG SE ZADOVOLJAVAJU POTREBE

Načuo sam da u Grčkoj dobijete i animir damu – Grkinju po izboru- da vam bude pratilja svo vrijeme dok ste na odmoru. A ako ostajete duže od 15 dana, daruju Vam još jednu gratis plavušu!
A kod nas Vam uzmu pare odmah prvi dan i jedva čekaju da "nestanete" jer vas više netrebaju!


Načuo sam da u Grčkoj dobijete i animir damu – Grkinju po izboru- da vam bude pratilja svo vrijeme dok ste na odmoru. A ako ostajete duže od 15 dana, daruju Vam još jednu gratis plavušu!
A kod nas Vam uzmu pare odmah prvi dan i jedva čekaju da "nestanete" jer vas više netrebaju!

Poslat ću ja tebi cijeli kontigent dama samo da mi ti ne razbijaš previše glavu sa svojom INGRom! [thumbsup]

Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju. Moje računice i razmatranja mogu biti netočni i nesuvisli, stoga se nikako pri mogućim investicijskim razmatranjima nemojte oslanjati na njih.



Načuo sam da u Grčkoj dobijete i animir damu – Grkinju po izboru- da vam bude pratilja svo vrijeme dok ste na odmoru. A ako ostajete duže od 15 dana, daruju Vam još jednu gratis plavušu!
A kod nas Vam uzmu pare odmah prvi dan i jedva čekaju da "nestanete" jer vas više netrebaju!

Poslat ću ja tebi cijeli kontigent dama samo da mi ti ne razbijaš previše glavu sa svojom INGRom! [thumbsup]
[/quote]
Lako za mene! Glavu će već sutra razbijati oni što su je ovih zadnjih dana prodavali! [thumbsup]

New Report

Close