KORF (Dom Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska KORF (Dom Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Koji je razlog ovog strelovitog rasta danas?

Nije da se žalim, ali ovih dana se moglo skupiti i na 92-94 količine, što se to desilo, ima li netko komentar?


Sto tocno znaci "mali paket"…moze li se veliki upakirat u vise malih ! A sta sa onima sto su kupovali ? Jedan put sam ovdje vec napisao…imam KORF i nije na prodaju ! [thumbsup

Sto tocno znaci "mali paket"…moze li se veliki upakirat u vise malih ! A sta sa onima sto su kupovali ? Jedan put sam ovdje vec napisao…imam KORF i nije na prodaju ! [thumbsup]

Naravno da se može prepakirati ali ovdje je završila
Igra skrivaca ako netko želi prodati veliki paket slobodno
ga može izloziti na prodaju pre sitni nalogu su danas prikazuju
Pozdrav iz Bangkoka



Svi ste se ulovili tog 10.04. a taj datum ništa ne znači [lol]

Pogledaj koliki je promet danas pa kada si ti tako pametan reci onda njima zasto su kupovali korf za preko 4 miliona kuna he he
[/quote]

Pa ako te već zanima, i ako aludiraš da je s 10.4. prošlo godinu dana od ponude, e pa nije… Ponuda je službeno zavrsila s datumom 18.04.2011.

Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju. Moje računice i razmatranja mogu biti netočni i nesuvisli, stoga se nikako pri mogućim investicijskim razmatranjima nemojte oslanjati na njih.


što se to desilo, ima li netko komentar?

Bakić je stavio anketu. Korf je pobijedio.

Uvaljao vam je petricu do 380 sad će vam uvaljat korf a ksnije od vas kupovati!

Show!

meeeeeeeeeeeeee

LEAVE THE WORLD BEHINED


Uvaljao vam je petricu do 380 sad će vam uvaljat korf a ksnije od vas kupovati!

Show!

meeeeeeeeeeeeee

Mora negdje potrositi pare od petrokemije i covjek je iskreno rekao za korf da mu je najbolji samo sto mu nevjerujete pa njmu je u interesu da raste do neba cijena cekamo novu paljbu proslo samo 2000 dionica



što se to desilo, ima li netko komentar?

Bakić je stavio anketu. Korf je pobijedio.

[/quote]

pod pretpostavkom da anketa nije bila naštimana…a nitko nam ne može garantirati da nije, zar ne?
ali ostvarila je svoj cilj – napumpala je KORF preko 100 kn

Izgleda da Barcelona je ipak NK Benkovac.A što će bit u produžecima????

[kiss]

LEAVE THE WORLD BEHINED

uzeo 421 komad po 103,50 ,pa ćemo vidit di ćemo završit


Izgleda da Barcelona je ipak NK Benkovac.A što će bit u produžecima????

[kiss]


igraci su mi u plusu od 63% do 113%….kako tvoji stoje? Mozda tebi znace nesto ti produzeci al ja sam apsolutno zadovoljan, inace vise ni ne pratim utakmice…sta se mene tice, svi mogu na klupu…[thumbsup]

http://www.seebiz.eu/valamar-bit-ce-ovo-odlicna-kongresna-godina/ar-31383/


http://www.seebiz.eu/valamar-bit-ce-ovo-odlicna-kongresna-godina/ar-31383/

Uskrs je za koji dan a to je znak da kreće turistička sezona, ako ništa drugo efekt na burzi je prisutan!

ps Ako tko zna više od mojih slutnji , stranac se uključio u kupnju KORFA!?

[thumbsup]

NOVAC JE SAMO SREDSTVO POMOĆU KOJEG SE ZADOVOLJAVAJU POTREBE

New Report

Close