KORF (Dom Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska KORF (Dom Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Sve novine i ostali mediji naveliko trube o korupciji i lopovluku ,ali opet svi potkupluju i očekuju da budu potkupljeni.

pročitao sve sve postove vezano uz jučerašnju skupštinu i ne vidim razloga za rast cijene od +11%…. no sretno vam bilo….

Bio sam na skupštini ,gdje je između ostalog rečeno da DH nemože za trezor kupovati svoje dionice još pol godine.a IMAJU IH NAMJERU KUPOVATI.
Kad se to sve skupa presloži moj je zaključak da će KORF-R-A i dalje biti jako volatilna dionica.
A još je bilo prilično zanimljivih saznanja za oprez.
Imam dionice KORF-r-a.
[/quote]

Može li objelodaniti ta saznanja za oprez?

uzalud vam trud sviraći /lalo,vanhallen…/ i stojte dobro na nekim drugim pozicijama.

http://zse.hr/default.aspx?id=37651

Vanhalu, ne znam koji će danas pak biti razlog ponovnom spektakularnom rastu ?


Vanhalu, ne znam koji će danas pak biti razlog ponovnom spektakularnom rastu ?

pa možda razlog što se još nije anulirao pad koji je nastao objavom poziva i saznanjem da će se isključiti male dioničare iz eventualnih dokapitalizacija (što nije prošlo) a upravo o tome jutros piše i N.B.

ma kakav cash-r-a, 100% in



Vanhalu, ne znam koji će danas pak biti razlog ponovnom spektakularnom rastu ?

pa možda razlog što se još nije anulirao pad koji je nastao objavom poziva i saznanjem da će se isključiti male dioničare iz eventualnih dokapitalizacija (što nije prošlo) a upravo o tome jutros piše i N.B.

[/quote]

pa nije KORF padao zbog toga nego je dijelio sudbinu dionica na svim svjetskim burzama koje su žestoko pale! dapače, i u okviru ZSE je KORF pao relativno malo u odnosu na druge dionice!
osim toga, crobex je sada na najnižim razinama u zadnjih godinu dana tako da se okani tih navlakačkih priča




Vanhalu, ne znam koji će danas pak biti razlog ponovnom spektakularnom rastu ?

pa možda razlog što se još nije anulirao pad koji je nastao objavom poziva i saznanjem da će se isključiti male dioničare iz eventualnih dokapitalizacija (što nije prošlo) a upravo o tome jutros piše i N.B.

[/quote]

pa nije KORF padao zbog toga nego je dijelio sudbinu dionica na svim svjetskim burzama koje su žestoko pale! dapače, i u okviru ZSE je KORF pao relativno malo u odnosu na druge dionice!
osim toga, crobex je sada na najnižim razinama u zadnjih godinu dana tako da se okani tih navlakačkih priča
[/quote]
Osim toga imaju dva igrača s popriličnim brojem dionica koje moraju prodati.

Lalo; već dolaze treći i četvrti.

zanimljivo da uvijek kad se pokušava podići ova dionica uz lijepe priče i obećanja, uvijek mora biti neka "artiljerija" na bidu, od kojih par soma komada, ali u dubokoj pozadini.jučer je to bilo 3x 1000komada, a danas je to kalibra 2000 na 70 kuna.
nekad kad front popusti, onda "artiljerija" bježi u još dublju pozadinu i odande opet daje potporu.
treba paziti da vam ne zarobe topove [lol]

LP Muamer

رحمك الله يا قائد الوطن نعم فلسطين لن تعرف قائد محنك وصلب مثلك ووفق الله جميع فصائلنا البطلة وارجو

evo kupnje 4000 komada u samo 30 lipa razike —— nadam se do kraja mjeseca 80 kn —– [pray]

evo kupnje i 5000 kom unutar par lipa razlike – pametni i strpljivi čuvajte još par dana [thumbsup]


evo kupnje i 5000 kom unutar par lipa razlike – pametni i strpljivi čuvajte još par dana [thumbsup]

Zašto misliš da treba čuvati još par dana?
Pa nije ovo Belje da raste na špekulaciji i da treba iskrcavati navrat-nanos nakon što poraste par posto.
Koliko vidim, ovdje se od dana održavanja skupštine pristojno trguje uz solidan, možda čak i malo prebrz rast i pristojan promet u odnosu na ukupni (mizeran) dnevni promet na ZSE.
Čini mi se da ovdje postoji tendencija trajnijeg rasta.

Ako na ovu temu zaviruje netko od tehničara, bilo bi dobro da nam ubaci tehnički analizu i malo grafičke podloge ! [smiley]

halfte trinken, halfte Šarcu geben

New Report

Close