KORF (Dom Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska KORF (Dom Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ovo je najperspektivija dionica na ZSE samo mnogi bi pokušali kupit po cijeni ispod 50kn ali prijatelji moji to neće ići ove godine..ove sitne trzavice ova 2 tjedna nisu ju uspijeli srušit ispod 60kn a bila je ne tako davno blizu 90kn..pa vi špekulanti razmislite šta ćete kupovat..kriza još traje..a oporavak sve bliži….


Mate care, nisam znao da Kaljani imaju u svojim redovima vrsne investitore.
Prečani sigurno nemaju 🙂

Ja osobno KORF ne bih gledao kroz udjele već kroz konsolidirani operativni business, ne znam kako si ovih 741 m kuna udjela dobio

Ali pohvale i očekujemo da odgovore za CHF jer je i meni to bilo čudno.

Pozdrav bodulima gdje god bili.

Pozdrav svim Kualjanima iz Kali ;))

https://www.youtube.com/watch?v=qp5hxHPlTq8


Ovo je najperspektivija dionica na ZSE samo mnogi bi pokušali kupit po cijeni ispod 50kn ali prijatelji moji to neće ići ove godine..ove sitne trzavice ova 2 tjedna nisu ju uspijeli srušit ispod 60kn a bila je ne tako davno blizu 90kn..pa vi špekulanti razmislite šta ćete kupovat..kriza još traje..a oporavak sve bliži….

Možeš li mi reći na temelju čega gradiš ultrapozitivnu sliku vezanu na cijenu KORFA? Da li pratiš situaciju na globalnom tržištu, ne samo na domaćem? Pratiš li promjene računa ispod top 10?

Better not be at all than not be noble


—KORF nekonsolidirano poslovanje.pdf—
Napravio sam rezime očekivanog nekonsolidiranog poslovanja po segmentima na godišnjem nivou nakon ukidanja Epimine naknade.

—KORF procjena operativnog poslovanja turizma.pdf—
Pokušao sam procjeniti poslovanje u turizmu (RIVP) na osnovi brojki iz prošle i prve polovice ove godine. Prihodi od prodaje su u prvoj polovici godine porasli oko 11%, na osnovi toga sam uzeo procjenu da će isti porast prihoda biti za cijelu godinu. Isto tako sam procjenio poslovne rashode. Ne tvrdim da će biti baš ovako, to je samo jedna konzervativna i klasična metoda procjene budućih kretanja.

—KORF poslovanje u turizmu.pdf—
Slijedi dobit iz osnovnog poslovanja od oko 73 mil. kn. Procjenjujem da će KORF u novoj Rivieri Adria imati oko 71% vlasništva pa iz osnovnog poslovanja u turizmu slijedi oko 7 kuna po dionici konsolidirano za KORF. Tome treba pridodati kamatne rashode.

—zahtjev.pdf—
Kao što je vidljivo iz prethodnog priloga, vrlo je važna informacija o zaštiti od tečajnih rizika. Danas sam poslao ovaj dopis pismeno i faksom.

Mate jesi li dobio odgovore kojim slučajem?

Better not be at all than not be noble

Svi podaci vezani uz poslovanje, udjele itd. trenutno su nebitni. Slijedi žestoki pad. Rijetki će ostati unutra. Pametni ce izlaziti pa nadokupljivati na nizim razinama. Trenutno stanje na globalnoj razini rusi sve fundamente i sve ce se srolati grdo prema dole do neke sljedece vijesti, sastanka , dogovora….

Chill the fuck out, Jules, this shit happens.

korf još uvijek ima prostora za pad jer se puno ljudi krcalo na 50kn. Treba ih samo malo zastrašit i svi će htjeti izaći.

Nema panične prodaje, rezultati će ovdje biti izuzetni pogotovo što je vrijeme poslužilo kampove..

Napravi razliku http://pravipotez.blogspot.com/



Ovo je najperspektivija dionica na ZSE samo mnogi bi pokušali kupit po cijeni ispod 50kn ali prijatelji moji to neće ići ove godine..ove sitne trzavice ova 2 tjedna nisu ju uspijeli srušit ispod 60kn a bila je ne tako davno blizu 90kn..pa vi špekulanti razmislite šta ćete kupovat..kriza još traje..a oporavak sve bliži….

Možeš li mi reći na temelju čega gradiš ultrapozitivnu sliku vezanu na cijenu KORFA? Da li pratiš situaciju na globalnom tržištu, ne samo na domaćem? Pratiš li promjene računa ispod top 10?
[/quote]

Naš turizam je jedini izvoz koji trenutno imamo..nema ti više šta objašnjavat svi kapaciteti u turizmu na visokom nivou..a vanjski uticaji me nezanimaju jer naš turizam nije Amerika…

Meni se cini da se ova dionica aktivno brani s velikim nalozima na kupnji i to postavljenih u nekoliko crta obrane. Mislim da pojedinac brani svoje ulaganje i da to prilicno upjesno cini, obranit ce ju u vremenima panike, tj. amortizirati pad, jer je uvjeren u fundamente koji ce uskoro doci na naplatu… Mislim da cu se ukrcat u jednom od dana s vecim padom (npr. onaj jedan dan po 54 se moglo uletit… ako bude prilike) ali mislim da ovdje nema prevelike brige za one koji su unutra…

https://www.youtube.com/watch?v=qp5hxHPlTq8

može se braniti koliko hoće, još pokoja negativna vijest i ode sve ispod 50, a ne 60kn…
hoda se po poprilično tankoj crti…


još pokoja negativna vijest i ode sve ispod 50, a ne 60kn…

Negativna vijest?? Ima li u vezi turističke sezone i KORF bilo što negativno ove godine?

Kada na nekim mjestima imamo negativnosti, a na drugim pozitivnosti, a cijene se kreću slično… eto materijal za razmišljanje/djelovanje racionalim investitorima i na "ekfikasnim" tržištima. Što tek onda reći za kod nas.


Meni se cini da se ova dionica aktivno brani s velikim nalozima na kupnji i to postavljenih u nekoliko crta obrane.

misliš na ove naloge:
4000 komada na 0,55 kn
4800 komada na 0,40 kn

baš me zanima što će HANFA reći na ovo? [rolleyes]

ne dajmo jeftino dionice, neka ih drugi rasprodaju i ruše cijene!

New Report

Close