KORF (Dom Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska KORF (Dom Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

RIJEKA – Turističku sezonu koja je pred nama već nazivaju “sezonom svih sezona“, što znači da se očekuje više gostiju nego u 2010., godini koja je proglašena rekordnom sa 10,6 milijuna turističkih dolazaka. Svi hotelijeri pripremaju svoje kapacitete kako bi dočekali najveći turistički val. Očekuje se ove sezone 11 milijuna turista i 57 milijuna noćenja, a turisti na hrvatskoj obali doista imaju što odabrati: od visokokategoriziranih hotela s pet zvjezdica kakve imamo od Istre do Dubrovnika, do manje atraktivnih, a time i jeftinijih turističkih naselja, kampova i privatnog smještaja. Istra je sa 250.000 smještajnih jedinica najveća turistička regija koja nosi i trećinu ukupnog hrvatskog turističkog prometa. U Istri glavninu svojih kapaciteta imaju i tri najveće hotelske grupacije unutar kojih dolazi do zamjene na prva dva mjesta. U redovima hotelijera odvijaju se, naime, krupni procesi vlasničkog i organizacijskog preustroja. Valamar objedinjuje svoje hotelske tvrtke Rivieru Poreč, Rabac i Zlatni otok Krk te stvara najveću hotelsku kompaniju u hrvatskoj – Rivieru Adriju. Time Riviera Adria preuzima primat vodećeg hotelijera u Hrvatskoj, koji je dosad držala Adrisova Maistra. Tako objedinjena kompanija u svom će sastavu imati 17 hotela, osam turističkih naselja i sedam kampova, što s kapacitetima tvrtke Dubrovnik – Babin kuk, koja ostaje tvrtka kći u većinskom vlasništvu Riviere Poreč, čini 17 posto ukupnih smještajnih jedinica u hotelima, turističkim naseljima i kampovima u našoj zemlji, s ukupno 35.000 smještajnih jedinica, od čega 12.900 u hotelima

http://www.jutarnji.hr/najvece-hotelske-grupacije/947003/

Napravi razliku http://pravipotez.blogspot.com/

Eto plus 10 posto za dionice končara…… a plus i za korf oko 10 milijuna Kn više nego jučer…

Napravi razliku http://pravipotez.blogspot.com/

čini mi se izgledno danas preko 80 kunića [cool]

ma kakav cash-r-a, 100% in

momentum se ubrzava zbog sve boljih vijseti i jer ima sve manje prodaje, tj. dionice su u čvrstim rukama.

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich

Nu, u ovom trenutku – 82,20! (U mom prijevodu: 32,46 %). Pozdravljam kolege, s pogledom u bolju budućnost! 🙂

Zahvaljujem kupcima i želim im dobar ulov. Ja sam svoje sve dionice prodala jučer i danas. Zarada 35%. To mi je za punooo bureka. HVALA SVIMA

sanja

Buregdžije, prerano odustajete. Ja sam na 72% plusa (iako sam 15% KORF-a prodao prije dva mjeseca – trebalo mi za PTKM…), pa mi ne pada na pamet još izlaziti. I to baš zato što još uvijek ima puno buregdžija na asku – dakle, nakon otresanja procjenjujem da ima dobre šanse za ponovni up…

"Ne brojite novac dok još sjedite za stolom."-profesionalni kockar


Zahvaljujem kupcima i želim im dobar ulov. Ja sam svoje sve dionice prodala jučer i danas. Zarada 35%. To mi je za punooo bureka. HVALA SVIMA

Ljep pozdrav i tebi…. Puno srece na nekoj drugoj dionici (osobno se nadam da ces odabrati ADPL 🙂 ) , a mi koji smo ostali idemo lagano prema pozitivnoj blokadi (koja se ipak vjerojatno nece desiti jer ce netko veliki staviti otpor kao sto su uvjek stavljali na ovoj dionici)…

Evo meni je trenutno prinos 62% i niti ne pomisljam na prodaju…

...

U ovom trenutku 85,86 kn odnosno 38,5 posto. :-))) Poštovana bpyxfoxa, ja bih finiju hranu od bureka, vidjet ćemo do kojeg će me "obroka" ova dionica odvesti.

Ovdje neki studiraju ekonomiju i još nisu naučili neke stvari..nije bitno odmah prodat ako dionica krene u zeleno nego moraš biti strpljiv i čekat njenu pravu vrijednost koja još nije na vidiku.upravi je bitno da ova dionica dosegne vrijednost RIVP a to je preko 200kn..zato ovo tako već ide polako mjesecima prema toj cifri..bitno im je imat istu cijenu za holding sa kojim će raspolagat od 9mj..Ovo je još jeftino….samo pratite cijenu do 9mj..sve će vam biti jasno..


čini mi se izgledno danas preko 80 kunića [cool]

ma hvala za keca, to je očito netko ko je jutros prodao, inače 3 minute kasnije smo i probili 80 na opće zadovoljstvo svih koji držimo i držat ćemo…

ma kakav cash-r-a, 100% in


Ovdje neki studiraju ekonomiju i još nisu naučili neke stvari..nije bitno odmah prodat ako dionica krene u zeleno nego moraš biti strpljiv i čekat njenu pravu vrijednost koja još nije na vidiku.upravi je bitno da ova dionica dosegne vrijednost RIVP a to je preko 200kn..zato ovo tako već ide polako mjesecima prema toj cifri..bitno im je imat istu cijenu za holding sa kojim će raspolagat od 9mj..Ovo je još jeftino….samo pratite cijenu do 9mj..sve će vam biti jasno..

Eto potpis na ovo :)…

iako si mozda mislio na mene pod te koji studiraju ekonomiju no valjda sam se krivo izrazio gore :)..djelim tvoje misljenje

...

New Report

Close