KORF (Dom Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska KORF (Dom Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


pročitaj malo svoje postove unatrag nekoliko stranica pa ih usporedi s kretanjem cijene. onda mi reci tko je smiješan. spamaš temu bez konkretnih informacija [bye]

Evo lucky da te utjesim bit ce ti lakse…pogledaj sliku…to kada sam kupio KORF nema veze s tim kada sam poceo pisati na temi..nego imas pravo spamamo tako da cu ja prestati pisati ovdje

BTW
Malo mi je trebalo da sve zacrnim u paintu dok sam sve uspio ode cjena gore …

...

ne trebaš ti mene tješit jer nisam od tipova koji se vesele tuđoj nesreći, niti me zanima koliki je čiji. samo sam konstatirao da su ti postovi zadnjih dana bili u kontradikciji s kretanjem cijene. šta se mene tiče target za korf mi je iznad 150kn. do tamo neće pravocrtno. gledajući graf bilo je za očekivat da će se cijena spustit do linije uzlaznog trenda da se oscilatori ohlade pa onda nastavit rast dalje.


Ljudi su uvidjeli potencijal ove dionice… to mi se ne sviđa… jer neću više moći kupiti jeftino! [cry]
No, ne čudi me navala na kupnji… opće je poznato da će turistički sektor "eksplodirati" saznavši datum ulaska i sam ulazak u EU. [thumbsup]

Ti znači sumnjaš da ćemo završiti u EU?
Ja sam prilično siguran da ćemo kad tad biti član.

‘Pumpanje’ vrhunske sezone na Jadranu
Rezervacije smještaja na Jadranu idu tako dobro da agencije i hotelijeri predviđaju odličnu turističku sezonu. Neki se usuđuju reći da bi, nastavi li se trend, gotovo mogle izostati "last minute" akcije jer će se svi kapaciteti prodati prije nego započne sezona.

http://www.poslovni.hr/vijesti/pumpanje-vrhunske-sezone-na-jadranu-179370.aspx

Napravi razliku http://pravipotez.blogspot.com/



Ljudi su uvidjeli potencijal ove dionice… to mi se ne sviđa… jer neću više moći kupiti jeftino! [cry]
No, ne čudi me navala na kupnji… opće je poznato da će turistički sektor "eksplodirati" saznavši datum ulaska i sam ulazak u EU. [thumbsup]

Ti znači sumnjaš da ćemo završiti u EU?
Ja sam prilično siguran da ćemo kad tad biti član.
[/quote]

Strah me je mentaliteta naših ljudi… da li će, ukoliko se raspiše referendum – a trebao bi, glasati za EU ili protiv… mali smo i borben narod pun ponosa, to može biti problem… no, trebalo bi to biti sve OK. Valjda.
[tongue]

Kolega mislim stvarno iznosite činjenice koje znamo već mjesecima … ništa novo.

[u]If you need a friend, get a dog. [/u]

hm i uz onakvu podršku ništ preko 74, čak je i završilo na 72,5.

Izgeda da kupci trenutno nežele platiti više od 75.

Ukoliko PBZ misli izaći sa svih 130.000 tisuća dionica, kao prodavatelju interes je da cijena bude čim veća, e sad je li i kupcima interes da veliki broj dionica kupe po visokim cijenama logično je ne.

Postoji mogućnost i da se cijena spusti – kao diskont za paket dionica i otkupi cijela količina ili ovako malo kupit malo prodaj malo više uzbuđenja….

[thumbsup]

NOVAC JE SAMO SREDSTVO POMOĆU KOJEG SE ZADOVOLJAVAJU POTREBE

4.ti +800
5.ti (PBZ D.D) -3848

Protrgovano 8.988

Nastavlja se izlazak PBZ D.Da taj kao sto se vidi skoro je pola prometa bilo njihovo ..bas me zanima omjer njihov_promet/ukupno_trgovano za iduce dane

...

DOM HOLDING D.D./REDOVNA KORF-R-A

Vlasnik/nositelj računa Stanje [%] Vrsta računa Mjesto
1. VALAMAR GRUPA D.D. 2.903.776 38,89 Osnovni račun ZAGREB, HRVATSKA
2. EPIMA D.O.O. 1.131.615 15,15 Osnovni račun ZAGREB, HRVATSKA
3. DOM HOLDING D.D. (1/1) 360.172 4,82 Osnovni račun ZAGREB, HRVATSKA
4. BA KIĆ NENAD 171.419 2,30 Osnovni račun ZAGREB, HRVATSKA
5. PBZ D.D. 132.029 1,77 Skrb. račun ZAGREB, HRVATSKA -500
6. VOLKSBANK D.D. 109.513 1,47 Skrb. račun ZAGREB, HRVATSKA
7. CREDO BANKA D.D. 95.625 1,28 Skrb. račun ZAGREB, HRVATSKA
8. ZAGREBAČKA BANKA D.D. 92.671 1,24 Skrb. račun ZAGREB, HRVATSKA
9. BILBIJA IGOR 50.096 0,67 Osnovni račun ZAGREB, HRVATSKA
10. PBZ D.D. 46.271 0,62 00Skrb. račun ZAGREB, HRVATSKA
Ukupno: 68,21
-500

Taj dan protrgovano 8.988

Napravi razliku http://pravipotez.blogspot.com/

Iako sam rekao da se ovdje ne bih vise oslanjao na TA.

Evo jos jedan graf.

Jel to fibbo 50% postaje znacajna razina potpore?

U probijanju jos jedan otpor.

"...a nije isključeno ni da država počne oporezivati držanje kućnih ljubimaca..."

Ovo je jedna od malo dionica na kojoj je kupovnih naloga konstantno vise nego prodajnih, a k tome je i jedna od najlikvidnijih.

New Report

Close