KORF (Dom Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska KORF (Dom Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

odlična potpora [thumbsup]

ovo se moralo dogoditi, to je bilo za očekivati, a sad možemo retestirati vrh.

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich

Kako su ono isle price..pad na 68 i tako to….Sada mi je jos draze da nisam prodao svoje po 77 jer vidim da bi se jako tesko nakrcao nazad po 72 (sto grancina razina gdje bi mi se isplatilo ponovno krcati)..jednostavno nitko ne zeli prodati

Cestitke ovome koji je prodao po 68 dana…tako je to kada se slusaju price s foruma…

Iskreno ocekujem da se malo duze zadrzimo na oviim razinama bez nekog velikog rasta no vidjet cemo..sve ovisi o kupcima (i prodavateljima)

...

danas ti je prošlo više od 200.000 kn po prosječnoj cijeni 72,14.
zadnjih par stranica se tješiš šta nisi izašao na 77kn.

a evo ti još 2000 kom na 72,50. stvarno nitko ne želi prodat [lol]


danas ti je prošlo više od 200.000 kn po prosječnoj cijeni 72,14.
zadnjih par stranica se tješiš šta nisi izašao na 77kn.

Malo je to, pa da trgujem sa sicom normalno da bi izasao na 77…btw 72.5 je idalje vise od 72…Meni je plus kraj korfa trenutno 36.83% (po trenutnoj cjeni od 72.52), a cjelog portfelja 27,5% ti stvarno mislis da se ja moram tjesit s necim ? Nisam nit razmisljao o prodaji na 77, pocet cu tek oko 1xx kn razmisljati jer ne planiram imati dionicu na 5dana vec na duze vrjeme

Smjesan si al dobro svako ima svoje veselje 🙂

...

pročitaj malo svoje postove unatrag nekoliko stranica pa ih usporedi s kretanjem cijene. onda mi reci tko je smiješan. spamaš temu bez konkretnih informacija [bye]

Trend se definitivno mijenja, ovo je upravo bila potvrda. Skinuto s prodaje preko 2000 kom.

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich

Na kupnji iznad 70 kn ima vise nego na cijeloj prodaji.

"...a nije isključeno ni da država počne oporezivati držanje kućnih ljubimaca..."


Na kupnji iznad 70 kn ima vise nego na cijeloj prodaji.

auu 23 000 kom kupnja
12 000 kom prodaja

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich

ovo će izgleda opet potegnuti prema gore

Ljudi su uvidjeli potencijal ove dionice… to mi se ne sviđa… jer neću više moći kupiti jeftino! [cry]
No, ne čudi me navala na kupnji… opće je poznato da će turistički sektor "eksplodirati" saznavši datum ulaska i sam ulazak u EU. [thumbsup]


Ljudi su uvidjeli potencijal ove dionice… to mi se ne sviđa… jer neću više moći kupiti jeftino! [cry]
No, ne čudi me navala na kupnji… opće je poznato da će turistički sektor "eksplodirati" saznavši datum ulaska i sam ulazak u EU. [thumbsup]

Mjesec i 9 dana do mogućeg završetka pregovora! Nema puno vremena
Vidjeti ćemo što će biti s ovom dionicom do tada………

Ovo nije nagovor na kupnju i prodaju, autor teksta posjeduje korf……………………..

Napravi razliku http://pravipotez.blogspot.com/

New Report

Close