KORF (Dom Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska KORF (Dom Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

upravo poveznica je rast cijene dionice i turistički sektor, ako turistička firma skoči 3 puta, a nema niti kapaciteta niti kapitala koliko dom holding ima koliko bi onda trebala skočiti cijena ove dionice………
To je logičko povezivanje……

Napravi razliku http://pravipotez.blogspot.com/

koliko "laznih" naloga na kupnji [yawn] [bye]

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]


koliko "laznih" naloga na kupnji [yawn] [bye]

da, i meni se čini da će se pojavljivati do isteka roka ponude (na razinama iznad 45 kn)



koliko "laznih" naloga na kupnji [yawn] [bye]

da, i meni se čini da će se pojavljivati do isteka roka ponude (na razinama iznad 45 kn)
[/quote]
Po meni ih ima i ovdje i na adpl..tako mi se cini na temelju pracenja bida i aska…cim neko opali po bidu, odmah se povuku niže, kao da "ne žele kupiti", "kao da brane cijenu"
No sve je to legalno, svatko ima pravo stavljati i kupnju i prodaju kako želi

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]

očito se čuva cijena dok ne prođe ponuda…moglo bi biti veselo nakon ponude

opa KORF kroz Bastion upravljanje dokuplje dionice RIVP-R-A……. sada su na 8 mjestu od top 10 RIVP…… Otkupili sve od HZZO……….
I sada je Baki(c) na svome blogu napisao više o tome…….

Napravi razliku http://pravipotez.blogspot.com/




koliko "laznih" naloga na kupnji [yawn] [bye]

da, i meni se čini da će se pojavljivati do isteka roka ponude (na razinama iznad 45 kn)
[/quote]
Po meni ih ima i ovdje i na adpl..tako mi se cini na temelju pracenja bida i aska…cim neko opali po bidu, odmah se povuku niže, kao da "ne žele kupiti", "kao da brane cijenu"
No sve je to legalno, svatko ima pravo stavljati i kupnju i prodaju kako želi
[/quote]
Moj dojam nije takav
da je bilo tko htio mogao ih je upecati bez problema….bilo je cca 4000 kom na asku preko 52 i to u prva tri naloga.Razbijaju ih u sitnije očito s razlogom
Ne može nitko osporiti da kupnje preko 50 ima i više nego dovoljno i tko želi prodati može bez problema.
Meni se čini ovako odokativno da kupaca ima ali što bi dali više kad ima ovih koji prodaju sasvim dovoljno
Mislim da tehnika trgovanja nije ta na koju bi se trebala pažnja upućivati
Po meni je korf trenutno vrlo dobra priča i u nekim drugim stvarima tražim opravdanost kupnje na ovim razinama..
Ko ne misli tako uvjek može naći opravdanje za prodaju dionice..pa makar bila i ona čuvena Lorisova prekupljenost(šta god mu to značilo)

sijem žito raste grahorica

kolega, pa kad se zeli kupiti, onda se makne s bida i cisti po asku..tako se to radi…
Ovako se po meni cuva cijena, a mozda cak i iskrcava…ipak to je samo moje skromno mišljenje, mozda nisam u pravu…

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]


Meni je ovo baš smiješno da idete ovu firmu u bilo kojem smislu i kontekstu uspoređivati sa nečim poput SUNH, koja je tu logika/poveznica?

Ovdje se radi o velikoj kolekciji odličnih i dobro upravljanih turističkih kapaciteta (i druge vrijedne imovine!, KOEI, keš…) a SUNH je mali polu-propali hotelijer. Zaista mi je smiješno bilo kakvo stavljanje u istu rečenicu ovih firmi koje jedna s drugom nemaju niti najmanje veze. To što su u istom "sektoru", jedina je eventaulna ali i prilično besmislena poveznica.

jest, ali kao dioničar polupropalog ljetovališta možete se nadat da će vam barem dat ljetovanje za vas i ljubavnicu, jedan opuštajući vikenda, kad već nema dividende ili nečeg sličnog.

a od ovih hahara iz Dom holdinga ćete dobit krompir.kapital godinama u padu, dividende ni od korova, vlasnička struktura nepoznata, ali za upravljanje firmom redovno se isplaćuje fi.i to masan. [lol] samo ne znam šta tu treba upravljat, pa to bi i Loris mogao.

uopće mi nije jasno zašto ovo kupuju dioničari?ne znate ni šta firma posjeduje, pričalo se tu da imaju i dionice Leda, a to su sve istovarili 2007 po 6000, prodali Aucotru.a i ovo sa Koeijem i ostalim je vrlo upitno.kolega XY je tu zaglavio i jasno da on maše sa niskim Bookom, ali s istim argumentima je mahao i na Đakovštini i na Validusu.pa je odjednom bilo drž-nedaj.

dakle da sumiram, ovdje se kupujene mačak u vreći, nego prazna vreća bojims e.
ne znate ni ko je vlasnik ni ko upravlja, s čim firma raspolaže…a svake godine se nagriza supstanca i smanjeje bV da bi se isplatili vrli manageri, a dividendu da ni ne spominjem.

bar sam za tebe Lynx mislio da ulažeš u biznis, kao i Buffet, a ne u nekakvu tamo navodnu imovine koje možda ima, i koja bi mogla vrijediti.ali nadrukalo te šta ćeš [lol]

idem se igrat potapljanja brodova i aviona, aj ćao

Muamer

رحمك الله يا قائد الوطن نعم فلسطين لن تعرف قائد محنك وصلب مثلك ووفق الله جميع فصائلنا البطلة وارجو

Gospon Muamer, možda Vi ne znate "ko je vlasnik, ko upravlja, s čime firma raspolaže…" ali ja za svoje potrebe znam sasvim dovoljno precizno.
Ovo i ovakvo spominjanje Buffett-a znači da ne razumijete kako taj čovjek razmišlja.
Moj način razmišljanja možda nije posve identičan njegovom, ja sam ja, jedinstven :D, ali mislim da imamo neke dodirne točke. Ako sam od njega slabiji, ok… još sam mlad, stignem napredovati, i nadam se da ću ga jednoga dana preteći u mudrosti. Učenik treba nadvisiti učitelja – to je normalno.

http://trzistakapitala.wordpress.com/

sijem žito raste grahorica

DOM HOLDING D.D./REDOVNA KORF-R-A 22.03.2011.

Vlasnik/nositelj računa Stanje [%] Vrsta računa Mjesto
1. VALAMAR GRUPA D.D. 2.602.709 34,86 Osnovni račun ZAGREB, HRVATSKA
2. EPIMA D.O.O. 1.131.615 15,15 Osnovni račun ZAGREB, HRVATSKA
3. DOM HOLDING D.D. (1/1) 360.172 4,82 Osnovni račun ZAGREB, HRVATSKA
4. VOLKSBANK D.D. 256.918 3,44 Skrb. račun ZAGREB, HRVATSKA
5. PBZ D.D. 137.420 1,84 Skrb. račun ZAGREB, HRVATSKA
6. BAKI(Ć) NENAD 128.208 1,72 Osnovni račun ZAGREB, HRVATSKA +2000
7. VOLKSBANK D.D. 109.513 1,47 Skrb. račun ZAGREB, HRVATSKA
8. ZAGREBAČKA BANKA D.D. 92.671 1,24 Skrb. račun ZAGREB, HRVATSKA
9. CREDO BANKA D.D. 89.476 1,20 Skrb. račun ZAGREB, HRVATSKA
10. BILBIJA IGOR 50.096 0,67 Osnovni račun ZAGREB, HRVATSKA
Ukupno: 66,41

+2000 komada eto vidimo tko stalno kupuje i čiji su nalozi na kupnji……. želi čovjek kupiti jeftinije ako neko ruši zašto bi plaćao skuplje…….

Napravi razliku http://pravipotez.blogspot.com/

New Report

Close