KORF (Dom Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska KORF (Dom Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.






Što mislite na koju će stranu korf nakon završetka ove priće sa preuzimanjem??

imam osjećaj da će nestati potpora na 50ak kn i onda bi moglo malo dolje bar neko vrijeme…
[/quote]
Meni se cini da veci nalozi na kupnji uopce ne žele kupiti korf…
Bilo je puno primjera takve trgovine, cini mi se da sam slicno vidio i na adpl…

Gotovo sam siguran da ce se maknuti ako se krene lupati prema dolje, narocito ovi na adpl
[/quote]

kaj je gužva na temi adpl kad se tu druka?
kad te plavi tu nađe [lol]
[/quote]
drukalo se kolega i na vlds i na ptkm pa se sad o tome šuti…a i o đuri su se pisali hvalospjevi i kupovao iznad 100 kn…paloko kolega, shvatit cete
[/quote]
Ovdje je situacija malo drugačija
Taman smo na cijeni gdje mirovinci mogu ulagati..
Tko se tovari korf-om ostaje za vidjeti u danima koji dolaze.
Ponuda je takva kakva je…neću tvrditi ništa iako imam svoje mišljenje ali nisam baš siguran da bi svim ostalim ulagačima osim ponuđaču odgovarala nekakva masovnija prodaja u ponudi..
Ona se može spriječiti jedino većom cijenom..a ako dođe do granice od 45 uvjek možeš istovariti i izgubiti 10-tak posto.Rizika ima ali je podnošljiv, pogotovo ako misliš da je dionica podcjenjena

sijem žito raste grahorica

I meni se cini da je ovdje nekom drugom, a ne Valamaru, cilj da ponuda ‘propadne’.

"...a nije isključeno ni da država počne oporezivati držanje kućnih ljubimaca..."

Iako mu nije potrebno, sigurno da Valamar po ovim smiješnim cijenama želi skupiti tih par dionica koje bi mu možda netko nesvjestan što ima prodao – ali to je totalna besmislica. Glupo je bilo kome davati svoje dionice za badava. I to što se se dogodilo da je cijena malo iznad toga dobro je za sve male dioničare kojima možda stvarno treba keš hitno, neka prodaju bar malo skuplje – onima koji će znati što drže i neće Valamaru prodati nikada ili sigurno ne uz ovakav suludo veliki diskont na vrijednost.

Nenad još par tisućica(cca 4000)….PBZ na petom prodao cca 2000..

DOM HOLDING D.D./REDOVNA KORF-R-A

Vlasnik/nositelj računa Stanje [%] Vrsta računa Mjesto
1. VALAMAR GRUPA D.D. 2.602.709 34,86 Osnovni račun ZAGREB, HRVATSKA
2. EPIMA D.O.O. 1.131.615 15,15 Osnovni račun ZAGREB, HRVATSKA
3. DOM HOLDING D.D. (1/1) 360.172 4,82 Osnovni račun ZAGREB, HRVATSKA
4. VOLKSBANK D.D. 256.918 3,44 Skrb. račun ZAGREB, HRVATSKA
5. PBZ D.D. 137.420 1,84 Skrb. račun ZAGREB, HRVATSKA
6. BKIĆ NENAD 126.258 1,69 Osnovni račun ZAGREB, HRVATSKA
7. VOLKSBANK D.D. 109.513 1,47 Skrb. račun ZAGREB, HRVATSKA
8. ZAGREBAČKA BANKA D.D. 92.671 1,24 Skrb. račun ZAGREB, HRVATSKA
9. CREDO BANKA D.D. 89.476 1,20 Skrb. račun ZAGREB, HRVATSKA
10. BILBIJA IGOR 50.096 0,67 Osnovni račun ZAGREB, HRVATSKA
Ukupno: 66,38

sijem žito raste grahorica

S obzirom na "novopronadjenu imovinu", izgleda da se ovim čudom trebalo pošteno nakrcati na 45, što se moglo još do nedavno. Sad ekipa očilo skuplja tisućice po bidu, a neki bome lijepo čiste i po asku tu i tamo. Sve u svemu ne ide više ispod 50. Očekujem i dalje jak interes, odnosno potražnju, a ponuda će se lagano stanjivati do isteka javne ponude, a onda….. [rolleyes]

Do kad traje javna ponuda?

Najnepoštenija stvar u životu njegov je kraj. Mislim, život je težak. I oduzme ti dosta vremena. I što dobiješ na kraju? Smrt. To je, kao, neki bonus?! Uvjeren sam da je životni ciklus okrenut naopačke. Smrt bi trebala biti na početku. Potom slijedi život u staračkom domu iz kojeg te izbace jer si bio prezdrav. Onda počneš raditi tako što prikupiš mirovinu i već prvi dan na poslu dobiješ zlatni sat. Potom radiš četrdeset godina, dok ne postaneš dovoljno mlad za uživanje u mirovini. Piješ puno alkohola, ideš s tuluma na tulum i polako se pripremaš za srednju školu. Onda slijedi osnovna škola, postaješ klinac, igraš se i nemaš nikakvih odgovornosti u životu. Potom si malo dijete, pa beba, vraćaš se unutra i devet mjeseci lebdiš dok te grije najluksuznije centralno grijanje, kupka, a hrana stiže kroz cjevčicu. I kraj dočekaš jednim fantastičnim orgazmom!!! Amen.[color=blue][/color]


Do kad traje javna ponuda?

06. travnja

UPGRADING TO MARKET OUTPERFORM ON STRONG RAKIJA DEMAND!



Do kad traje javna ponuda?

06. travnja
[/quote]

Zahvaljujem…

Najnepoštenija stvar u životu njegov je kraj. Mislim, život je težak. I oduzme ti dosta vremena. I što dobiješ na kraju? Smrt. To je, kao, neki bonus?! Uvjeren sam da je životni ciklus okrenut naopačke. Smrt bi trebala biti na početku. Potom slijedi život u staračkom domu iz kojeg te izbace jer si bio prezdrav. Onda počneš raditi tako što prikupiš mirovinu i već prvi dan na poslu dobiješ zlatni sat. Potom radiš četrdeset godina, dok ne postaneš dovoljno mlad za uživanje u mirovini. Piješ puno alkohola, ideš s tuluma na tulum i polako se pripremaš za srednju školu. Onda slijedi osnovna škola, postaješ klinac, igraš se i nemaš nikakvih odgovornosti u životu. Potom si malo dijete, pa beba, vraćaš se unutra i devet mjeseci lebdiš dok te grije najluksuznije centralno grijanje, kupka, a hrana stiže kroz cjevčicu. I kraj dočekaš jednim fantastičnim orgazmom!!! Amen.[color=blue][/color]

Što će biti nakon javne ponude? [smiley]


Što će biti nakon javne ponude? [smiley]

A što je bilo nakon Valamarove javne ponude?!



Što će biti nakon javne ponude? [smiley]

A što je bilo nakon Valamarove javne ponude?!
[/quote]

Valamar su delistirali sa burze, baš i nije za usporedbu…

A što će biti? Ništa, mislim da će ostati na ovim razinama…

Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju. Moje računice i razmatranja mogu biti netočni i nesuvisli, stoga se nikako pri mogućim investicijskim razmatranjima nemojte oslanjati na njih.


S obzirom na "novopronadjenu imovinu", izgleda da se ovim čudom trebalo pošteno nakrcati na 45, što se moglo još do nedavno. Sad ekipa očilo skuplja tisućice po bidu, a neki bome lijepo čiste i po asku tu i tamo. Sve u svemu ne ide više ispod 50. Očekujem i dalje jak interes, odnosno potražnju, a ponuda će se lagano stanjivati do isteka javne ponude, a onda….. [rolleyes]

Malo sam promotrio ovu dionicu jer vidim da je Nenad forsira.
Nije mi jasno zašto je forsira, a vidim i da govorite o njenom rastu, a TA kaže ;
prekupljena, RSI previsok, trend – dolje kako kratko tako i dugoročno ???

Što se dešava ?

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.

New Report

Close