KORF (Dom Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska KORF (Dom Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



Ok, ukoliko se svi prebacujete u korf, cijena mu definitivno mora rast. Po komentarima na forumu, trebala bi preći 60 kn bez problema. No onog čega se bojim je to što ju na 30kn nitko nije vidio, osim nas par.

Trenutni rast definitivno propuštam i čekam priliku za kupovinu izvan burze

Evo ja ću kolega.. toliko ste puta spomenuli tu kupnju van burze, da vjerovatno čekate da vas netko pita kako vi to mislite van burze kupovati ispod 45kn?
Zar ima još ljudi koji imaju KORF, a da im SKDD ne šalje poštom ponudu za otkup po 45kn? Evo i ja sam svoju dobio.
Ili su to dragi ljudi koji vam žele pomoći, ili ne žele svoje dionice prodati u ruke bilo kome, a u Vas imaju povjerenja ili…?

Eto, sad imate priliku razrješiti nam taj misterij koji se nadvija nad vaše opetovane izjave o kupnji van burze, a ja odo postat današnji BDI. [rolleyes]
[/quote]

Kolega kupio sam 8 paketa van burze i to po 47kn po dionici. A ako vas zanima kako se to radi, guglajte malo. Neki su me već pitali na pp

Kolega kupio sam 8 paketa van burze i to po 47kn po dionici. A ako vas zanima kako se to radi, guglajte malo. Neki su me već pitali na pp

Stvarno je smiješno, do tebe lako dođu što proguglaju, a ne znaju doći do brokera, uvjerljiva ti je priča, stvarno…….. dovoljno je pogledati oglasnike da se uvjerimo u tvoju ozbiljnu priču….. [shocked]

I ja bih po 47 kupovao ali ne ide, bilo je prilike ali samo malo, zato kažem da je ispod 50 kn best buy….

Napravi razliku http://pravipotez.blogspot.com/

http://www.poslovni.hr/vijesti/ponuda-samo-za-dom-holding-174130.aspx

UPGRADING TO MARKET OUTPERFORM ON STRONG RAKIJA DEMAND!

i ja mislim da je dobra kupnja, no meni je bila i dobra prodaja jer sam u jednom trenutku bio sa 30% portfelja u korfu. Što se tiće prodaje dionice, naravno da ih nećete naći u oglasnicima. No vrlo lako se mogu naći usmenom perdajom. Znam dosta ljudi koji imaju dionice korfa i koji bi prihvatili ponudu.


Ok, ukoliko se svi prebacujete u korf, cijena mu definitivno mora rast. Po komentarima na forumu, trebala bi preći 60 kn bez problema. No onog čega se bojim je to što ju na 30kn nitko nije vidio, osim nas par.

Trenutni rast definitivno propuštam i čekam priliku za kupovinu izvan burze

Kolega, možda je bolje reći da pri cijeni 30kn ovdje nitko nije pisao, osim vas par.

diže se dobro je…



Ok, ukoliko se svi prebacujete u korf, cijena mu definitivno mora rast. Po komentarima na forumu, trebala bi preći 60 kn bez problema. No onog čega se bojim je to što ju na 30kn nitko nije vidio, osim nas par.

Trenutni rast definitivno propuštam i čekam priliku za kupovinu izvan burze

Kolega, možda je bolje reći da pri cijeni 30kn ovdje nitko nije pisao, osim vas par.
[/quote]

Nije stvar jer ju je netjko vidio ili nije…Korf je većinom turistička dionica i njhovo vrijeme tek dolazi….
Postoji još nešto kod ove dionice. Psihologija cijene. Dionica je potcijenjena i ispod 100 kuna. Sve takve dionice su ubrzo došle na stotku (primjer ADPL-a, BLJE-a …)


Dionica je potcijenjena i ispod 100 kuna. Sve takve dionice su ubrzo došle na stotku (primjer ADPL-a, BLJE-a …)

ma glupost! gdje si našao uspoređivati uspješne proizvodne kompanije, pogotovo ADPL, s jednom PIF-ovskom privatizacijskom mućkom? pogledaj ostale PIF-ove pošto se trže (LCDS, VLHO, SLPF…). očekivao sam kvalitetniji druk od tebe, fali ti inspiracije? [bye]


Dionica je potcijenjena. Sve takve dionice su ubrzo došle na stotku (primjer ADPL-a, BLJE-a …)

Jako pomaže potražnja za dionicama……

Napravi razliku http://pravipotez.blogspot.com/

1.VALAMAR GRUPA D.D. 2.602.709 34,86 Osnovni račun ZAGREB, HRVATSKA
2. EPIMA D.O.O. 1.131.615 15,15 Osnovni račun ZAGREB, HRVATSKA
3. DOM HOLDING D.D. (1/1) 360.172 4,82 Osnovni račun ZAGREB, HRVATSKA
4. VOLKSBANK D.D. 256.918 3,44 Skrb. račun ZAGREB, HRVATSKA
5. PBZ D.D. 139.395 1,87 Skrb. račun ZAGREB, HRVATSKA
6. BAKIĆ NENAD 120.178 1,61 Osnovni račun ZAGREB, HRVATSKA
7. VOLKSBANK D.D. 109.513 1,47 Skrb. račun ZAGREB, HRVATSKA
8. ZAGREBAČKA BANKA D.D. 92.671 1,24 Skrb. račun ZAGREB, HRVATSKA
9. CREDO BANKA D.D. 89.476 1,20 Skrb. račun ZAGREB, HRVATSKA
10. BILBIJA IGOR 50.096 0,67 Osnovni račun ZAGREB, HRVATSKA
Ukupno: 66,33

6. BAKIĆ NENAD 120.178 1,61 Osnovni račun ZAGREB, HRVATSKA
41 000 komada više nego dan prije…….

Napravi razliku http://pravipotez.blogspot.com/

Ne znam zašto se briše top 10 dioničara, u kojem imamo jaču promjenu……..
9. dioničar je postao 6.

jer je na račun prebacio 41000 dionica…..

Napravi razliku http://pravipotez.blogspot.com/


Ne znam zašto se briše top 10 dioničara, u kojem imamo jaču promjenu……..
9. dioničar je postao 6.

jer je na račun prebacio 41000 dionica…..


Ma kolega ABC je pomješao korf i valamar jer nije pisalo 1. ispred prvog dioničara pa je izgleda prijavio…mislio je da je top 10 od valamara a ne korf
Evo probam ponovo…nema razloga da se r adi se javnom podatku i ne bi trebalo biti problema

DOM HOLDING D.D./REDOVNA KORF-R-A

1. VALAMAR GRUPA D.D. 2.602.709 34,86 Osnovni račun ZAGREB, HRVATSKA
2. EPIMA D.O.O. 1.131.615 15,15 Osnovni račun ZAGREB, HRVATSKA
3. DOM HOLDING D.D. (1/1) 360.172 4,82 Osnovni račun ZAGREB, HRVATSKA
4. VOLKSBANK D.D. 256.918 3,44 Skrb. račun ZAGREB, HRVATSKA
5. PBZ D.D. 139.395 1,87 Skrb. račun ZAGREB, HRVATSKA
6. BAKĆ NENAD 120.178 1,61 Osnovni račun ZAGREB, HRVATSKA
7. VOLKSBANK D.D. 109.513 1,47 Skrb. račun ZAGREB, HRVATSKA
8. ZAGREBAČKA BANKA D.D. 92.671 1,24 Skrb. račun ZAGREB, HRVATSKA
9. CREDO BANKA D.D. 89.476 1,20 Skrb. račun ZAGREB, HRVATSKA
10. BILBIJA IGOR 50.096 0,67 Osnovni račun ZAGREB, HRVATSKA
Ukupno: 66,33

sijem žito raste grahorica

New Report

Close