KORF (Dom Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska KORF (Dom Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Činjenica je da je ova dionica turbo potcijenjena. I tu nema spora. Gdje je tko bio prije ove cijene, u kojoj dionici to uopće nije bitno (npr. ja sam se vozio u Belju)…..
Po mom osobnom sudu ova je jedna RJETKIH izuzetno potcjenjenih dionica na ZSE-u….
Ovdje mislim na one bar malo likvidne….


Činjenica je da je ova dionica turbo potcijenjena. I tu nema spora. Gdje je tko bio prije ove cijene, u kojoj dionici to uopće nije bitno (npr. ja sam se vozio u Belju)…..
Po mom osobnom sudu ova je jedna RJETKIH izuzetno potcjenjenih dionica na ZSE-u….
Ovdje mislim na one bar malo likvidne….

Ovdje je problem količina……

Napravi razliku http://pravipotez.blogspot.com/


Činjenica je da je ova dionica turbo potcijenjena. I tu nema spora. Gdje je tko bio prije ove cijene, u kojoj dionici to uopće nije bitno (npr. ja sam se vozio u Belju)…..
Po mom osobnom sudu ova je jedna RJETKIH izuzetno potcjenjenih dionica na ZSE-u….
Ovdje mislim na one bar malo likvidne….

Ovo je Royale with cheese.

Chill the fuck out, Jules, this shit happens.



Činjenica je da je ova dionica turbo potcijenjena. I tu nema spora. Gdje je tko bio prije ove cijene, u kojoj dionici to uopće nije bitno (npr. ja sam se vozio u Belju)…..
Po mom osobnom sudu ova je jedna RJETKIH izuzetno potcjenjenih dionica na ZSE-u….
Ovdje mislim na one bar malo likvidne….

Ovdje je problem količina, ne možeš puno kupiti jedino ako digneš cijenu još 10-15 posto……
[/quote]

Slažem se…To samo znači da nema prodaje….
Bit će ovaj topic pun kad ode KORF na 100, a onda će se pisati da ide na 150….


Slažem se…To samo znači da nema prodaje….
Bit će ovaj topic pun kad ode KORF na 100, a onda će se pisati da ide na 150….

Fondovi mogu lagano početi kupovati ovu dionicu, ako skupe 40 000 dionica ili 50 000 dionica nije važno važno je da počnu kupovati……. sigurno neće pogriješiti……….

Bolje je da sada kupuju po 51+ nego po 100 plus, guverner kaže turizam pa barem neka ga poslušaju…….. [proud]

Napravi razliku http://pravipotez.blogspot.com/

Zašto na stranicama zse u ‘Dnevni limiti trgovanja’ nema KORF ?

du du du .. nema nam pomoći

balončina

Tek ako prođe 60kn onda se može govoriti o nekom rastu i priključivanju ostalih investitora jer ovaj scenarij se već ponavljao.Ja osbno čekam 60 i to će mi biti potvrda za ulazak.


balončina

Balon je kad je nešto puno veće cijene nego li vrijedi. A što je tek onda balončina?
Koliko to onda po tebi vrijedi KORF?? Molim obrazložen odgovor.


Balon je kad je nešto puno veće cijene nego li vrijedi. A što je tek onda balončina?
Koliko to onda po tebi vrijedi KORF?? Molim obrazložen odgovor.

Dodajem na tvoj post
Inače guverner govorio je o balonima prije velike krize još 2007. i to se desilo, stoga ako guverner kaže treba se poticati turizam i industrija, to znači da toga manjka i da u tome nema balona, ali nitko ne kaže da oni ne mogu nastati [proud]
Svaka kupovina ove dionice ispod 50 Kn je odlična kupnja……………..

Napravi razliku http://pravipotez.blogspot.com/

Vidim da sve vise ljudi pljuje po korf sto mi se svidja znaci da su dosta ljudi prodali korf 🙂
Oni koji su kupovali korf po 30 kuna pa prodali po 40 ili 50 kuna iz iskustva vam kazem da ste slabo zaradili kada cijena dionice skoci po par puta to je zarada ostalo je sitnicarenje i mesetarenje sto nakraju dovodi covjeka vecini slucajeva u gubitak.

http://seekingalpha.com/article/62511-50-lowest-relative-p-e-ratios-in


Ok, ukoliko se svi prebacujete u korf, cijena mu definitivno mora rast. Po komentarima na forumu, trebala bi preći 60 kn bez problema. No onog čega se bojim je to što ju na 30kn nitko nije vidio, osim nas par.

Trenutni rast definitivno propuštam i čekam priliku za kupovinu izvan burze

Evo ja ću kolega.. toliko ste puta spomenuli tu kupnju van burze, da vjerovatno čekate da vas netko pita kako vi to mislite van burze kupovati ispod 45kn?
Zar ima još ljudi koji imaju KORF, a da im SKDD ne šalje poštom ponudu za otkup po 45kn? Evo i ja sam svoju dobio.
Ili su to dragi ljudi koji vam žele pomoći, ili ne žele svoje dionice prodati u ruke bilo kome, a u Vas imaju povjerenja ili…?

Eto, sad imate priliku razrješiti nam taj misterij koji se nadvija nad vaše opetovane izjave o kupnji van burze, a ja odo postat današnji BDI. [rolleyes]

New Report

Close