KORF (Dom Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska KORF (Dom Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



čim se na kupnji pojave ovako veliki nalozi koji NE kupuju, znači da netko gura cijenu gora i iskrcava se. čim proda to što želi, kupnja-potpora odjednom će nestati

tko ti brani lupit po tim velikim nalozima.
[/quote]
Bilo bi to prelagano, taj koji je na debelom bidu zna da ga nitko nece lupiti jer je vidljivo iz proteklih dana da ovi koji trenutno drze KORF ne zele izlaziti na trenutnim razinama , njega interesiraju ovi koji ga preskaču da ih po malo trpa. Ja si cijelo vrijeme mislim dali da mu utrpam , ali isto tako znam da ocigledno necu mocu kupiti ponovo na razinama ispod trenutne.

Chill the fuck out, Jules, this shit happens.

Ja sam ponovno unutra.

Prosli put sam bio od 46 do 56.
Sad mi se cini da bi mogli i do 70.

Nema tu puno zainteresiranih za prodaju ispod 50.

"...a nije isključeno ni da država počne oporezivati držanje kućnih ljubimaca..."

ovom današnjom transakcijom se samo potvrđuje da netko pumpa cijenu za iskrcaj


ovom današnjom transakcijom se samo potvrđuje da netko pumpa cijenu za iskrcaj

Daj molim te sta lupas bezveze zato sto se nasao neki biser pa kupio 1 dionicu tebi je to odmah pumpanje kakvih sve ljudi na forumu brate mili [lol]

http://seekingalpha.com/article/62511-50-lowest-relative-p-e-ratios-in

A slobodno se moze iskrcati tko misli da nece gore. Ima preko 7000 komada na kupnji iznad 52 kn.

"...a nije isključeno ni da država počne oporezivati držanje kućnih ljubimaca..."


ovom današnjom transakcijom se samo potvrđuje da netko pumpa cijenu za iskrcaj


ovom današnjom transakcijom se samo potvrđuje da netko pumpa cijenu za iskrcaj

Makar tako izgleda, sumnjam da je netko tko ima 2000+ komada toliki diletant da sa 1 komadom pumpa a ako to radi netko ko ima nesto sitno onda nije ni bitno.
Ne drukam rast ali trenutno nema dionice u kojoj bi radije imao lovu i drago mi je da sam unutra , i biti cu jos najmanje 1g i 6mj nakon preliminarnog izvjesca za sezonu 2012 🙂

Chill the fuck out, Jules, this shit happens.


ovom današnjom transakcijom se samo potvrđuje da netko pumpa cijenu za iskrcaj

a možda se želi ukrcati, pa ne želi platiti više………

Napravi razliku http://pravipotez.blogspot.com/

Ok, ukoliko se svi prebacujete u korf, cijena mu definitivno mora rast. Po komentarima na forumu, trebala bi preći 60 kn bez problema. No onog čega se bojim je to što ju na 30kn nitko nije vidio, osim nas par.

Trenutni rast definitivno propuštam i čekam priliku za kupovinu izvan burze

A možda KORF vrijedi puno više pa se jednostavno kupuje!

UPGRADING TO MARKET OUTPERFORM ON STRONG RAKIJA DEMAND!

Vrijedi da, ali ovo danas je očevidno pumpanje , ako govorimo o dnevnim tečajevima.

Dokaz – netko tko toliko žarko želi kupiti da kupuje odmah po 1000 i 2000 komada, taj u pravilu i sjedi za ekranom, te se teško može desiti da ga "mali" ovako lako preskaču.

Pa mislim, tko još puši "spore i nesposobne insajdere", koji nikad ne uspijevaju kupiti niti jednu od par tisuća željenih dionica ?

Ajmo ekipo , iskrcajte mu se pa opet u Shopping sutra na popustu [thumbsup]

Kressho

Trenutni rast definitivno propuštam i čekam priliku za kupovinu izvan burze

Izvan burze će sve pokupovati valmar, prošlo je vrijeme kada ljudi nisu imali internet i pristup brokerima prekompliciran………

Napravi razliku http://pravipotez.blogspot.com/


Trenutni rast definitivno propuštam i čekam priliku za kupovinu izvan burze

Izvan burze će sve pokupovati valmar, prošlo je vrijeme kada ljudi nisu imali internet i pristup brokerima prekompliciran………
[/quote]
Pa i to je “on”, kolega je dioničar Valamara, ako se ne varam 🙂

New Report

Close