KORF (Dom Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska KORF (Dom Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

pozdrav, nadam se samo da će sad svi oni koji su bili tu bezobrazni i prepametni imati se obraza ispricati, cijena preuzimanja je 45 kn, jesu vas opet ošisali sa pumpanjem cijene, evo zašto sam pisao da to nije bi zdravi rast korfa…


To znači 182 milijuna Kn su izdvojili za eventualnu kupnju, ali znam da velike prodaje ovdje neće biti jer zna se kolika je realna vrijednost korf……

Dodatak
Inače ovo bi trebala biti prilika za mirovince, da ponude po 60 -70Kn bid, pa skupe što više dionica slučaj kao na INI…….

Napravi razliku http://pravipotez.blogspot.com/


pozdrav, nadam se samo da će sad svi oni koji su bili tu bezobrazni i prepametni imati se obraza ispricati, cijena preuzimanja je 45 kn, jesu vas opet ošisali sa pumpanjem cijene, evo zašto sam pisao da to nije bi zdravi rast korfa…

na tom "nezdravom" rastu mi smo zaradili a ti si pisao. Dok jedni pišu drugi zarađuju.

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich


pozdrav, nadam se samo da će sad svi oni koji su bili tu bezobrazni i prepametni imati se obraza ispricati, cijena preuzimanja je 45 kn, jesu vas opet ošisali sa pumpanjem cijene, evo zašto sam pisao da to nije bi zdravi rast korfa…

Ako je je to prijatelju zdravi rast?

Na kojim ti pokazateljima temeljliš svoju definiciju "zdravog rasta"?
Na fundamentalnim pokazateljima? Pa po njima KORF bi trebao raketirati ravno na Mars sa cijenom.
Tehnički? Tehnički je odradio zdravi školski rast malo ispod targeta.
Target je bio na ~ 62 kn.

Dakle o čemu ti pričaš?
Daj priloži neke brojke i grafove ili šuti jer prazne riječi neće nikome novce zaradit.

Show me the Money!



To znači 182 milijuna Kn su izdvojili za eventualnu kupnju, ali znam da velike prodaje ovdje neće biti jer zna se kolika je realna vrijednost korf……

Dodatak
Inače ovo bi trebala biti prilika za mirovince, da ponude po 60 -70Kn bid, pa skupe što više dionica slučaj kao na INI…….
[/quote]

Sličan je slučaj bio na Belišću prošle godine, gdje su svi očekivali reakciju fondova, a oni su jednostavno odšutjeli ponudu.



To znači 182 milijuna Kn su izdvojili za eventualnu kupnju, ali znam da velike prodaje ovdje neće biti jer zna se kolika je realna vrijednost korf……

Dodatak
Inače ovo bi trebala biti prilika za mirovince, da ponude po 60 -70Kn bid, pa skupe što više dionica slučaj kao na INI…….
[/quote]
Ima još jedna bolja solucija… Da se odjednom pojavi Voren Bafet (u deus ex makina stilu) i ponudi npr. 157 kn po dionici. On bi naime sigurno još točnije znao izračunati kolika je realna vrijednost korfa…


Sličan je slučaj bio na Belišću prošle godine, gdje su svi očekivali reakciju fondova, a oni su jednostavno odšutjeli ponudu.

Da Belišće je išlo skoro 2 puta po nominali a ovdje se nudi po pola nominale, dalje neću ništa više reći ..

Napravi razliku http://pravipotez.blogspot.com/

Kolega nemojte na korfu očekivati čuda. Ovdje je sve odigrano baš kako smo pretpostavljali na početku. Vlho će skupiti istu količinu i na 45, pa nema potrebe da daju 50-55kn. Fondovi se neće uključiti, jer im je ova dionica totalno ne transparentna i ne interesantna

pa sad… ako Abanka proda onih milijun dionica Ad plastike nekom naivcu, onako u paketu, pa isti da javnu ponudu, pa onaj što ima prek 120.000 komada Ad plastike, proda na javnoj ponudi svoje dionici….e, on bi vam mogao pokupovati sve ponuđene dionice korfa po 100 kuna. [wink]

[b]Jednog dana krenuli smo mi putem kojim nisu mogli svi. Bili smo sigurni u svoj hepiend. U svoj dixie band[/b].

e pa ja svojih 1000 ne prodajem po 45…pa tko hoće neka proda….

i da ne zaboravimo i pad je dio leta!



Dodatak
Inače ovo bi trebala biti prilika za mirovince, da ponude po 60 -70Kn bid, pa skupe što više dionica slučaj kao na INI…….

Sličan je slučaj bio na Belišću prošle godine, gdje su svi očekivali reakciju fondova, a oni su jednostavno odšutjeli ponudu.
[/quote]
Po mojem mišljenju, INA je neka sasvim druga priča jer spada u kategoriju tzv. folksdionica, koje mediji prate u stopu. Kod Dom Holdinga bi ta priča prošla prilično nezapaženo i mislim da mirovinci ne bi previše profitirali.
Naravno, sve ovo dobiva sasvim drugi smisao ako se cijene o kojima pričamo usporede s fundamentima.


e pa ja svojih 1000 ne prodajem po 45…pa tko hoće neka proda….

tu će većinom biti paketići po 111kom

New Report

Close