KORF (Dom Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska KORF (Dom Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Nismo li svi do sada trebali znati cijenu preuzimanja?
Jel se to trazi dodatna dokumentacija?

Mislim da bi danas trebala biti redovna sjednica HANFA-e. Slažem se da bi, ako to žele, putem "dodatne dokumentacije", barem kako je sročeno u Zakonu, de facto mogli otezati postupak unedogled.

kakvo je ovo trgovanje [shocked]


kakvo je ovo trgovanje [shocked]

5 komada u 5 transakcija po 50 kuna. Dječji vrtić 🙂

Koji je ovo s kapavcem.. testira tlo za ateriranje?

to si neki broker uzima minimalnu naknadu

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep


to si neki broker uzima minimalnu naknadu

…ili si neki broker bez minimalne naknade čupa 8 preostalih vlasi kose s glave 🙂

Blokirali trgovinu… nema obavijesti na zse.


Blokirali trgovinu… nema obavijesti na zse.

ima na investoru

Obavještavamo da je trgovina redovnim dionicama Dom holding d.d. obustavljena temeljem članka 330. st. 2. Zakona o tržištu kapitala.

O detaljima ćete biti obaviješteni naknadno.

When wealth is lost, nothing is lost; when health is lost, something is lost; when character is lost, all is lost. ~Billy Graham

http://zse.hr/default.aspx?id=34341

45 kn

..stoga sam danas ponosan čovjek jer sve što sam izgradio danas sam svojim potpisom predao hrvatskoj državi...

ponuda za preuzimanje,45kn

http://www.zse.hr/default.aspx?id=34341

When wealth is lost, nothing is lost; when health is lost, something is lost; when character is lost, all is lost. ~Billy Graham

To znači 182 milijuna Kn su izdvojili za eventualnu kupnju, ali znam da velike prodaje ovdje neće biti jer zna se kolika je realna vrijednost korf……

Napravi razliku http://pravipotez.blogspot.com/

Znači zadovoljavaju formu i nije im preterano stalo da prikupe šta više akcija. To nije neočekivano obzirom na to da im je bilo najbitnije da zatvore većinski paket. Tako se ta grupasija i historijski ponašala koliko sam video iz dokumenata na berzi.

Moja je procena da će oni u budućnosti nastojati da zatvore dve trećine vlasništva, ali tek možda za koju godinu ili postepeno, otkupom akcija u tresor i njihovim poništavanjem, šta nije loše za postojeće akcionare. Po meni, svaka kupovina oko i iznad ponudjene cene, dugoročno bi mogla biti dobar posao, a kratkoročno će na cenu uticati opšta dogadjanja na lokalnoj berzi. Fundamenat je dobar i postoji velika podcenjenost neto vrednosti imovine u odnosu na cenu akcije, no problem je taj šta ne znamo koliko će ponuditelji uzimat na ime provizije za upravljanje iz društava koje drže u portfoliju. Ako tržište nastavi rasti, verovatno će rasti i cene akcija koje drže u portfoliu, a to bi u dobroj meri trebalo kompenzovati troškove naknada za upravljanje i stvarati dodatnu vrednost akcionarima. Pratit ćemo, pa ćemo videti šta će da se desi.

Tira tara i pastira u frulicu kad zasvira...

New Report

Close