KORF (Dom Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska KORF (Dom Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

netko tko kupuje malo si je uzeo pauzu

i da ne zaboravimo i pad je dio leta!

RB Dionica Preth.
poz. Zad.
poz. Dioničar Promjena Br. dionica Zadnja
cijena Datum
zad. trg. Vrijednost
(mil.) %
dionica
1. INGR-R-A DOM HOLDING D.D. 516.658 15,67 11.02.11 8,10 3,81%
2. JNAF-R-A DOM HOLDING D.D. 2.527 3.209,04 11.02.11 8,11 0,34%
3. RIVP-R-A DOM HOLDING D.D. 2.851.557 240,00 11.02.11 684,37 78,05%
UKUPNO 700,58
Samo ove 3 dionice trenutno Korfu vrijede 700 milja a on sam se trži na pola toga!? A ima tu još toga.
Ali čudno mi sad je ovaj počeo kupovati ovu Rivijeru. Da nije napokon nekome došlo iz g….. u g….?
2. Raiffeisen OMF 72.154 1,97%
2. Raiffeisen OMF 72.716 1,99%
Nije puno ali zašto bi to sad ničim izazvani počeli kupovati? Godinu dana mrdali nisu.

who dares, wins

Klega Verdi, a koliko onda vrijedi vlho kad su oni vlasnici pola korfa i dati ce ponudu za ostatak?

Nije bolest sve što boli


Klega Verdi, a koliko onda vrijedi vlho kad su oni vlasnici pola korfa i dati ce ponudu za ostatak?

Puno više od tržišne ali je tamo već druga priča. Ovdje još ništa nije gotovo. Vlho je na MTP.

who dares, wins

mislim da to sto je na MTP nema bas puno veze.

Nije bolest sve što boli

Ima. Mislim da institucionalni onda ne mogu to kupovati. Ovdje na 51kn već mogu ako hoće. Bez njih je sve banana.

who dares, wins

Mislim da bi uskok ovdje trebao uskočiti.Ovdje ekipa iz Vlha /dični upravljači/ polako ali sigurno preuzima turističko bogastvo Hrvatskog naroda. Kad sve preuzmu samo vlho izlistaju s burze i adio Mare.
Sad kupuju budi zašto.Baš me zanima s čijim novcima i koliko je toga iz Korfa.


Mislim da bi uskok ovdje trebao uskočiti.Ovdje ekipa iz Vlha /dični upravljači/ polako ali sigurno preuzima turističko bogastvo Hrvatskog naroda. Kad sve preuzmu samo vlho izlistaju s burze i adio Mare.
Sad kupuju budi zašto.Baš me zanima s čijim novcima i koliko je toga iz Korfa.

S čijim novcima? Pa sa novcima KORF-a, praktički, vi kupujete sami sebe a VLHO dobija vlasništvo… Jer sve ovo se kupuje sa novcima od upravljanja koje VLHO dobija od KORF-a… A što je najbolje, sve je po zakonu…

Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju. Moje računice i razmatranja mogu biti netočni i nesuvisli, stoga se nikako pri mogućim investicijskim razmatranjima nemojte oslanjati na njih.

U dobroj mjeri si u pravu međutim ovdje će se pomučiti da nas istisnu a u Vlho već imaju toliki postotak vlasništva da su im mali dioničari samo smetnja.Već su vas koliko znam bili pripremili isplatiti i pitanje je mjeseca kad će to učiniti do tada će sve učiniti da cijena dionice što manje raste da bi vam što manje platiti. Morat ćemo se mi složit i zazivat uskok i vladu da se njima malo pozabavi i uvede red jer je ovo nastavak privatizacije makinacijama a ne lovom i imovinom.


Mislim da bi uskok ovdje trebao uskočiti.Ovdje ekipa iz Vlha /dični upravljači/ polako ali sigurno preuzima turističko bogastvo Hrvatskog naroda. Kad sve preuzmu samo vlho izlistaju s burze i adio Mare.
Sad kupuju budi zašto.Baš me zanima s čijim novcima i koliko je toga iz Korfa.

A gle, ko tebi brani da preuzimaš turističko bogatstvo austrijskog naroda?

To je sad njihova privatna svojina, nažalost…

Ako već zazivate Uskok i pravnu državu, onda prikupite argumente i dokaze, pa s njima na sud…. ovako, ispada samo puacnj u prazno. Da je nepravedno jest, al neće samo da se reši… daklem dokazi, pa onda prema pravosudnim institusijama… KaraMarku, Bajiću itd.

Na kraju, ne nose Austrijanci krivicu za situasiju, nego oni koji su im dopustili da se dočepaju tolikog bogastva po sitnim cenama… a to znamo koji su i čiji su. Seća li se još neko druga Kovača iz HFP-a? Pa evo vam prvi hint, taj je odobrio zamenu akcija Dom Holdingu posle kuponske, a menjane su tada bezvredne akcije Virovitičke šećerane (danas Viro, jer Virovitička je šećerana u medjuvremenu završila u bankrotu dok je Robić nije kupia, postavio na noge i ponovo izlisto na berzi) za akcije Riviera holdinga na štetu fonda odnosno države (sigurno uz proviziju pomenutom)… Evo, odavde more da krenete (je li ta zamena bila legalna? Nije 100 odsto). Na kraju, dobro je šta za "zločin" iz privatisacije nema zastare.

Tira tara i pastira u frulicu kad zasvira...


U dobroj mjeri si u pravu međutim ovdje će se pomučiti da nas istisnu a u Vlho već imaju toliki postotak vlasništva da su im mali dioničari samo smetnja.Već su vas koliko znam bili pripremili isplatiti i pitanje je mjeseca kad će to učiniti do tada će sve učiniti da cijena dionice što manje raste da bi vam što manje platiti. Morat ćemo se mi složit i zazivat uskok i vladu da se njima malo pozabavi i uvede red jer je ovo nastavak privatizacije makinacijama a ne lovom i imovinom.

nemaju ni u vlho dovoljno za takvu akciju. 95% treba imati za istiskivanje.

who dares, wins

Dioničari korfa, šta vam je sa korfom ? Izašlo izvješće, gubitak "boli glava", a svi šutite, a puni ste korfa k’o šipak koštica, a kako da ga ne kupite kad ga Neno ima, "gdje Neno tam i ja", kaže mladi ulagač….ako ga Neno ne dokapitalizira ima opet da ode na 20 kuna [wink].
sva imena u priči su izmišljenja, ako se netko slučajno prepozna to je čista slučajnost [wink]

[b]Jednog dana krenuli smo mi putem kojim nisu mogli svi. Bili smo sigurni u svoj hepiend. U svoj dixie band[/b].

New Report

Close