KORF (Dom Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska KORF (Dom Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Samo da ne bude ponuda po npr. 50kn i poslije toga se uključi trezor. Ovo je igra za strpljive. Izgubiti se nema šta osim da neke druge nekud ne pobjegnu.

who dares, wins

po pisanju na temi KORF , moglo bi se zaključiti da se želi reći ariverderchi roma to je samo moje laičko razmišljanje u zadnje vrijeme.

Nisam nikad pratio Korf, sad ga malo proučavam pa bih molio nekog ako mi može pojasniti nešto.
Gledam ove promijene dioničara na mojedionice i zanima me kako je Sava uletila u top10 11.01 (točnije između 03.01. i 11.01.)? Na burzi nije mogla kupiti te dionice jer je u tom periodu protrgovano manje od 36 000 dionica, a ona je preko noći stekla preko 500 000 komada?

14.01. je Valamar tada kupio taj paket dionica od njih i usput još par tisuća komada od malih dioničara. Ali zanima me, ako mi netko može pojasniti, kako je Sava stekla ovaj njen paket dionica?

Hvala unaprijed.

Dioničar 3. skrbnički od Splitske banke.
HRBC-R-A INGR-R-A JNAF-R-A RIVP-R-A ZLTO-R-A HDBK-R-A
imovina cca 110 kuna po dionici, realno 338. Pišu na forumu Mojnovac.


Nisam nikad pratio Korf, sad ga malo proučavam pa bih molio nekog ako mi može pojasniti nešto.
Gledam ove promijene dioničara na mojedionice i zanima me kako je Sava uletila u top10 11.01 (točnije između 03.01. i 11.01.)? Na burzi nije mogla kupiti te dionice jer je u tom periodu protrgovano manje od 36 000 dionica, a ona je preko noći stekla preko 500 000 komada?

14.01. je Valamar tada kupio taj paket dionica od njih i usput još par tisuća komada od malih dioničara. Ali zanima me, ako mi netko može pojasniti, kako je Sava stekla ovaj njen paket dionica?

Hvala unaprijed.


Imali su dva skrbnička i prije prodaje ih objedinili na svoje ime. A kak su to prvobitno stekli i pošto pojma nemam.

who dares, wins

Nemoguće, trebali su imati dionice na preko 10 skrbničkih računa pa da se ne bi vidjeli u top10. NB je zadnji u top10 bio sa 68000 dionica, znači skrbnički računi su trebali imati manje od toga.

Any other idea?

3. SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D. 550.000 7,37%

Ovaj + drugi skrbnički koji je bio van topa 10 i dobiješ ovo
3. SAVA D.D. 569.998 7,63%

who dares, wins

Je, tako je. Promaklo mi je da je ovaj skrbnički od Splitske banke bio na 3. mjestu sa 550 000 komada.

Thanks!

p.s. Sad tek kužim da je to Pinokio 3 posta iznad i rekao.

http://trzistakapitala.wordpress.com/2011/01/19/korf/

tko ne prati puno o ovoj dionici neka pročita ovaj blog
može nešto shvatiti i naučiti

i da ne zaboravimo i pad je dio leta!

stanje top 5 kod KOIE-R-A…VI-2007
1.HPB/kapitalni fond………28,78%
2.HZMO/zastupnik………..15,28%
3.HFP………………………8,89%
4.DOM HOLDING……7.54%
5.floričić kristijan………….5,39%

http://zse.hr/default.aspx?id=33878

http://www.youtube.com/watch?v=0TgrHXa2kE0

izgleda da je vrijeme za korekciju

New Report

Close