KORF (Dom Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska KORF (Dom Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

ja sam u korf ulazio u više navrata, od 40 prema 30 i opet nazad prema 40. znači imao sam i avaraging down i agaraging up. u jednom trenutku sam bio u gubitku preko 25 posto na ovoj dionici, ali na kraju je sretno ispalo da imam dobit od oko 30 posto. danas sam prodao sve i nemam namjeru opet ulaziti.
dionicu sam prodao jer ne vjerujem da će Austrijanci dati i lipe iznad onog što moraju. bilo bi lijepo da daju neku premiju, ali zašto bi je dali? dokopali su se većinskog udjela i sad ih baš briga za male. a postoji milijun načina da se novac izvuče iz kompanije a da mali nemaju ništa od toga, što je i dosad bila praksa. stoga je računanje BV-a ovdje nevažno. kompanija ima odličan portfelj, ali ja ne vjerujem da će to ići puno gore u doglednom razdoblju.
ekipi koja je ostala u ovoj dionici želim što bolju zaradu.

Daj boze da sto vise ljudi proda dionice po javnoj ponudi manje ce nas ostati 😉

http://seekingalpha.com/article/62511-50-lowest-relative-p-e-ratios-in

Koja kupnja
4000 kom na 46kn
+ 6800 na 45kn
[huh]

polupano sve na 46,ima jak bid na 45.vlho-dom su do sad imali komplicirane odnose,ali ovo sad sad ne bi šerlok holmes skužio,tko tu koga

Some people get rich studying artificial intelligence. Me, I make money studying natural stupidity

Dioničar Broj %
1. VALAMAR GRUPA D.D. 2.028.028 27,16%
2. EPIMA D.O.O. 1.131.615 15,15%
3. SAVA D.D. 569.998 7,63%
4. DOM HOLDING D.D. (1/1) 360.172 4,82%
5. VOLKSBANK D.D. 256.918 3,44%
6. PBZ D.D. 131.851 1,77%
7. VOLKSBANK D.D. 109.513 1,47%
8. ZAGREBAČKA BANKA D.D. 90.193 1,21%
9. CREDO BANKA D.D. 74.844 1,00%
10. BAKIĆ NENAD 68.499 0,92%
UKUPNO 4.821.631 64,57%

who dares, wins

VALAMAR GRUPA D.D.
2.602.709 34,86 Osnovni račun ZAGREB, HRVATSKA

who dares, wins

Raste interes za tvrtke u većinskom ili manjinskom vlasništvu Dom holdinga d.d.
Auctor + Zlatni raj preko 10% Vaš link

mislim da bi sada dionicu trebalo malo potopiti, tako da svi velikodušno prihvate ponudu


Raste interes za tvrtke u većinskom ili manjinskom vlasništvu Dom holdinga d.d.
Auctor + Zlatni raj preko 10% Vaš link

Da nece biti rasprodaja portfelja dom fonda kao i velebit sto je napravio pa podjelio
pare dionicarima

http://seekingalpha.com/article/62511-50-lowest-relative-p-e-ratios-in

Da ne bi bilo take the money and run [tongue]

Only God, Muammar and Libya!


mislim da bi sada dionicu trebalo malo potopiti, tako da svi velikodušno prihvate ponudu

Tko će prihvatit tu ponudu-NITKO OD MALIH DIONIČARA…tako je bilo i sa VLHO…danas je spuštanje cijene..ali mi smo i dalje u zasjesi i čekamo..imamo vremena..

Mislim da će puno više dioničara prihvatiti ovo ponudu, za razliku od Valmarove

New Report

Close