KORF (Dom Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska KORF (Dom Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Nije. Taj se je nedugo za tim istovarao sa solidnom zaradom. Sve se da provjeriti ali nema smisla da sad kopam. Jednostavno poznam trgovinu na ovoj dionici u dušu i malo je njih kojima se isplati prodavati na ovom nivou jedino ako smisao igre ni je tko više izgubi taj je veći frajer.

I ja poznam" trgovinu ovom dionicom,zato sam i prodao veću količinu sa gubitkom na 40 kuna.
Prije toga sam solidno zaradio na kupnji ispod 30 kuna i prodaji 34-36 kuna.
Uvjeren sam da će cijena ili još pasti ili da barem neće rasti još barem tjedan-dva.
Treba biti "trezne glave" i iskoristiti volatilnost dionice i pokušati zaraditi .Za sve one koji su
dionicu kupili jeftinije ili misle da će je moći kupiti još jeftinije prodaja na ovim razinama je dobar
izbor.
Za one koji duže vremena "drže dionicu" ovakav razvoj događaja nije dobar bez obzira na cijenu
stjecanja jer su na valovima volatilnosti mogli profitirati ili barem manje gubiti.
Pozdrav

@ verdi
na vlastitom primjeru Vam mogu potvrditi da se nisu svi istovarali odmah (a moj je portfelj prema nekim kolegama koji su napravili isto smješno malen), no to sada niti nije važno jer se karte dijele ponovo

Barona za moderatora a šefa za direktora ... moji postovi nisu nagovor na kupnju ili prodaju vrijednosnica


Nije. Taj se je nedugo za tim istovarao sa solidnom zaradom. Sve se da provjeriti ali nema smisla da sad kopam. Jednostavno poznam trgovinu na ovoj dionici u dušu i malo je njih kojima se isplati prodavati na ovom nivou jedino ako smisao igre ni je tko više izgubi taj je veći frajer.

Možda je taj istovario nešto, no većinu su pokupovala ova dva Volksbank skrbnička računa koja su i dan danas unutra bez promjene.

kako to da više nema priča kako se za 42 kn dobije skoro cijeli portfelj KORfa besplatno? ili ćete se najprije nakrcati na 34-35 kn pa ćete opet o tome kad se budete iskrcavali na 42-43 kn? [lol]

Čuvajte hlače da ne odu i gaće!

Bakić će biti veliki dobitnik, a svi ostali će biti i ostati "sitni trejderi", što bi rekli "burekdžije". Neki neće biti niti "burekdžije" nego samo "vječiti gubitnici" i sanjalice o "velikom trejdu" unutar mjesec dana.
Burza se uvijek do sada osvećivala onima koji su "pljuvali po njoj" pa će tako biti i ovaj puta. Proučite malo povijest svjetskih burzi. Vrijeme je načinilo bogataše, a brzopletost siromahe! [thumbsup]


Bakić će biti veliki dobitnik, a svi ostali će biti i ostati "sitni trejderi", što bi rekli "burekdžije". Neki neće biti niti "burekdžije" nego samo "vječiti gubitnici" i sanjalice o "velikom trejdu" unutar mjesec dana.
Burza se uvijek do sada osvećivala onima koji su "pljuvali po njoj" pa će tako biti i ovaj puta. Proučite malo povijest svjetskih burzi. Vrijeme je načinilo bogataše, a brzopletost siromahe! [thumbsup]


Vrijeme na burzi je činilo i siromahe i bogataše.Činit će i dalje.
Ne treba vaditi "isječke iz vremena" po "naruđbi" i na temelju njih formirati zaključke.
Trend na TK je izrazito volatilan i kod nas i u svijetu.
Ako vjerujete u KORF kupujte ga.
Da vjerujete ne bi ovo pisali.već bi skupljali "u tišini".
Pozdrav

Da ne vjerujem ne bi se uopce bavio dionicarstvom!
[thumbsup]

http://www.zse.hr/default.aspx?id=30786

who dares, wins


http://www.zse.hr/default.aspx?id=30786

zadnjih godinu dana nisam bas aktivan na korfu, pa molim za neko pojasnjenje linka!
HVALA

ZELIM BITI BRUTALNO USPJESAN KO bananarama................................

Dobro je da u pozivu za skupštinu nije predloženo delistiranje po uzoru na bratski Valamar.
Ništa nova,osim beskrajnog "krpanja" gubitaka.
I mogućnosti stjecanja vlastitih dionica na ili izvan burze po cijeni 30% dole-gore od tržišne!!!
Ovdje je po meni cilj istiskivanje malih dioničara po beskrajno diskontiranim cijenama nakon
što raznim "naknadama" "isisaju" novac.
Vrlo vjerovatno ide ovo još dolje.
To je dakako samo moje mišljenje.
Pozdrav

Kak se budu delistirali kad nemaju dovoljno glasova za to. Trezor već ima šta ima pa nek krene skupljati još toliko pa da vidimo gdje će cijena završiti. 5 godina su si dali rok.
4.
DOM HOLDING D.D. (1/1)
360.172 4,82 Osnovni račun ZAGREB, HRVATSKA

who dares, wins

ako doista planiraju trezor nakrcati KORF-om, onda im je sad idealno vrijeme dok traje svjetska kriza jer čim krene oporavak ove cijene bit će daleka prošlost. za razliku od recimo VLDS koji ima relativno lošu imovinu u dionciama i to firmi koje su prezadužene, KORF ima dionice odličnih kompanija koje dobro posluju i koje se lako mogu prodati čak i u ova vremena

sve što pišem je osobno mišljenje, nije nagovor na kupnju ili prodaju dionica

New Report

Close