KORF (Dom Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska KORF (Dom Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ma koji margin ne 34? Ovo je lažna simulacija trgovine, a regulatora ni za lijek.
Vidio si u jutro uvod u trgovinu. Da ni je tragično bilo bi smiješno.

who dares, wins


Ma koji margin ne 34? Ovo je lažna simulacija trgovine, a regulatora ni za lijek.
Vidio si u jutro uvod u trgovinu. Da ni je tragično bilo bi smiješno.

Moramo pričekati T+3 pa vidjeti da li ima promjena među prvih 10.
Ovo je definitivno trgovina.Da li je manipuliranje tržištem ne mogu procjeniti.
Možda pucaju margini ili "živci".
Ovo je definitivno "visokostresna"dionica.
Pozdrav

Postoji li i jedna dionica da ne padne kada ja kupim…kakve sam sreće u zadnje vrijeme možda mi i na LRH-R-A ulaz na 1700 ne bude dovoljan za dobitak [angry]

Kune nisu problem, kuna nema

Kolega na ovoj dionici nema skoro pa ništa stresno jer je poslovanje manje više poznato, turistički sektor cijena izražena u metrima kvadratnim. Pogledaj te ovaj promet:
23.10.2006 161,00 168,46 155,00 162,62 155,91 2,28 132 706.818 110.198.702,43
Mislite li da je netko bio totalno lud kad je to tad platio toliko? Šta se je u međuvremenu značajnoga desilo? Skoro pa ništa osim što su odustali od LRH ( pod kojim uvjetima ja to ne znam) i što je trezor povukao sličnu hrpu dionica i samim time digao cijenu postojećima.
U ovoj državi može propasti ama baš sve osim cijene kvadrata na moru jer za nju ni smo mi sami zaslužni već nam ju je igrom slučaja Bog dao.

who dares, wins


Kolega na ovoj dionici nema skoro pa ništa stresno jer je poslovanje manje više poznato, turistički sektor cijena izražena u metrima kvadratnim. Pogledaj te ovaj promet:
23.10.2006 161,00 168,46 155,00 162,62 155,91 2,28 132 706.818 110.198.702,43
Mislite li da je netko bio totalno lud kad je to tad platio toliko? Šta se je u međuvremenu značajnoga desilo? Skoro pa ništa osim što su odustali od LRH ( pod kojim uvjetima ja to ne znam) i što je trezor povukao sličnu hrpu dionica i samim time digao cijenu postojećima.
U ovoj državi može propasti ama baš sve osim cijene kvadrata na moru jer za nju ni smo mi sami zaslužni već nam ju je igrom slučaja Bog dao.

Kolega, ovdje definitivno izlaze mali igrači da bi se bacili u druge visokokvalitetne i brzorastuće dionice sa ZSE tipa DKVS, HGSP. Naravno da se zezam, ali ovo je strahovito kontrolirana i pošto sam u njoj već mjesecima imam strašan osjećaj da se netko jako trudi da ovu dionicu drži nisko, a ako ćemo iskreno mislim da se ovdje našto priprema za austrijance u suradnji s našim domaćim izdajicama btw. ne nerviram se jerbo mi ništa ne znači niti da je KORF 50 kuna

Nije bogat onaj koji nema, nego onaj koji ima

RSI je fino pao ispod 20, stohastik je već duže oko nule. Ako ovo nije brutalni tehnički oversold ne znam što je.

[i] Moji postovi nisu investicijski savjeti, niti nagovor na kupnju ili prodaju dionica, već osobno mišljenje.[/i]

Točno to nešto se sprema u kombinaciji sa LRH rekao bih. Ni meni ne znači ništa je li na 30 ili 50 jer su obe cifre smiješne. Pošto je u Crobexu i vlasnička struktura ni je napeta neku prljavu foru nam ne mogu prodati, a ostalo bumo vidli rekli su slepci.

who dares, wins


Kolega na ovoj dionici nema skoro pa ništa stresno jer je poslovanje manje više poznato, turistički sektor cijena izražena u metrima kvadratnim. Pogledaj te ovaj promet:
23.10.2006 161,00 168,46 155,00 162,62 155,91 2,28 132 706.818 110.198.702,43
Mislite li da je netko bio totalno lud kad je to tad platio toliko? Šta se je u međuvremenu značajnoga desilo? Skoro pa ništa osim što su odustali od LRH ( pod kojim uvjetima ja to ne znam) i što je trezor povukao sličnu hrpu dionica i samim time digao cijenu postojećima.
U ovoj državi može propasti ama baš sve osim cijene kvadrata na moru jer za nju ni smo mi sami zaslužni već nam ju je igrom slučaja Bog dao.

Vi govorite o procjeni vrijednosti imovine Dom holdinga(KORF-R-A).
Ja govorim o tržišnoj cijeni dionice.
Ona je sada 34 kune.Ne tako davno je bila znatno ispod 30 kuna.
Očito da BV holdinga nema veze s tržišnom cijenom dionice.
Treba razmisliti zašto?!
Pozdrav

To ni je tako dugo trajalo i onda se je KD Viktorija koja to kupuje za tuđe novce, a interes pitaj Boga čiji istovarila u bescijenje i cijena je brzo preskočila 30 a ovi su morali poslati ekipu iz Slovenije da im rastjera tadašnji menadžment. Ili su to samo dobro odglumili za širu javnost.

who dares, wins


Vi govorite o procjeni vrijednosti imovine Dom holdinga(KORF-R-A).
Ja govorim o tržišnoj cijeni dionice.
Ona je sada 34 kune.Ne tako davno je bila znatno ispod 30 kuna.
Očito da BV holdinga nema veze s tržišnom cijenom dionice.
Treba razmisliti zašto?!
Pozdrav

Zato što su TK na kratke staze slabo efikasna (praktički neefikasna).


To ni je tako dugo trajalo i onda se je KD Viktorija koja to kupuje za tuđe novce, a interes pitaj Boga čiji istovarila u bescijenje i cijena je brzo preskočila 30 a ovi su morali poslati ekipu iz Slovenije da im rastjera tadašnji menadžment. Ili su to samo dobro odglumili za širu javnost.

a netko je to sve kupio tada i možda baš sada donjeo odluku da proda sa 60% zarade … vidjet` će se ubrzo tko je bio u pravu
nisam skroz objektivan jer sam imao korf a trenutačno ga nemam

Barona za moderatora a šefa za direktora ... moji postovi nisu nagovor na kupnju ili prodaju vrijednosnica

Nije. Taj se je nedugo za tim istovarao sa solidnom zaradom. Sve se da provjeriti ali nema smisla da sad kopam. Jednostavno poznam trgovinu na ovoj dionici u dušu i malo je njih kojima se isplati prodavati na ovom nivou jedino ako smisao igre ni je tko više izgubi taj je veći frajer.

who dares, wins

New Report

Close