KORF (Dom Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska KORF (Dom Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

mićko ti je ok, samo malo pretjeruje, kužiš?

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

* Važeći podaci za uredovni dan 13.05.2010 .

DOM HOLDING D.D./REDOVNA KORF-R-A

Vlasnik/nositelj računa Stanje [%] Vrsta računa Mjesto
1. VALAMAR GRUPA D.D. 2.028.028 27,16 Osnovni račun ZAGREB, HRVATSKA
2. EPIMA D.O.O. 1.131.615 15,15 Osnovni račun ZAGREB, HRVATSKA
3. SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D. 550.000 7,37 Skrb. račun SPLIT, HRVATSKA
4. DOM HOLDING D.D. (1/1) 360.172 4,82 Osnovni račun ZAGREB, HRVATSKA
5. VOLKSBANK D.D. 256.918 3,44 Skrb. račun ZAGREB, HRVATSKA
6. PBZ D.D. 144.562 1,94 Skrb. račun ZAGREB, HRVATSKA
7. VOLKSBANK D.D. 109.513 1,47 Skrb. račun ZAGREB, HRVATSKA
8. ZAGREBAČKA BANKA D.D. 90.193 1,21 Skrb. račun ZAGREB, HRVATSKA
9. BAKIĆ NENAD 76.186 1,02 Osnovni račun ZAGREB, HRVATSKA
10. RAIFFEISENBANK AUSTRIA D.D. 73.770 0,99 Skrb. račun ZAGREB, HRVATSKA
Ukupno: 64,56

[i] Moji postovi nisu investicijski savjeti, niti nagovor na kupnju ili prodaju dionica, već osobno mišljenje.[/i]

obzirom na promete na korfu zadnjih dana, a i na promet općenito, ovih 100 komada je brutalno čišćenje aska [yawn]

kolega rekvijem iz top 10 jedino je Bakić aktivan. Ja sam postao 10.05. stanje i tada je imao 74.746 komada. Podebljao je poziciju za 1.440 komada

kaj neko nema za kruh kad KORF iskrcava po ovoj cijeni???
Zna li netko o kome je riječ?

duga bonaca treba ulagati u buru(snho – lrh)
stigne se vratit jači.

[wink]

Bolje bonaca nego olujno jugo. Neno se izgleda u opće ne da zbuniti.

who dares, wins

RSI i dalje grebe danima po oversoldu na 30, stohastik je praktički na nuli već tjedan dana, MACD je fino razmaknuo. bonaca medvjeđa doista. ali ovdje je uvijek bilo kao u tihom oceanu, samo odjednom se zamrači i krene se po asku s hiljadarkama.

[i] Moji postovi nisu investicijski savjeti, niti nagovor na kupnju ili prodaju dionica, već osobno mišljenje.[/i]

počelo je puhati jutros Verdi [cool]

[i] Moji postovi nisu investicijski savjeti, niti nagovor na kupnju ili prodaju dionica, već osobno mišljenje.[/i]

Visinsko strujanje protiv sredozemne ciklone. Sad će i turisti da navale.

who dares, wins

dokle misle ubijat ovaj KORF, pa to je jedna od najpodcjenjenijih dionica i smiješno je da se prodaje po ovim cijeneama…


dokle misle ubijat ovaj KORF, pa to je jedna od najpodcjenjenijih dionica i smiješno je da se prodaje po ovim cijeneama…

To je dobra dionica za vlasnike i većinske dioničare,a vrlo loša za sve ostale.
Holding godinama iskazuje velike gubitke bazirane na izvlačenju kapitala u vidu raznih naknada za
upravljanje i sl.
Ne dijeli dividende,ne iskazuje dobit,imovina se topi.
Što je tu dobro???
Pozdrav

New Report

Close