KORF (Dom Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska KORF (Dom Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

nakon snho-a i lrh, ovo će postati jako zanimljiva dionica i mislim da će joj cijena prilično narasti


nakon snho-a i lrh, ovo će postati jako zanimljiva dionica i mislim da će joj cijena prilično narasti

bilo bi i vrijeme obzirom na vrijednost imovine veće od 3 milijarde kuna, a 7.107.063 dionice. cijena bi minimalno trebala biti polovica SNHO trenutno

[i] Moji postovi nisu investicijski savjeti, niti nagovor na kupnju ili prodaju dionica, već osobno mišljenje.[/i]

tromjesečni prosjek trenutno 40,69kn uz 211.584 protrgovanih dionica.

[i] Moji postovi nisu investicijski savjeti, niti nagovor na kupnju ili prodaju dionica, već osobno mišljenje.[/i]

Tko se ovdje iskrcava?

[b][/b]You never count your money when you're sittin' at the table

To se i ja pitam već zadnjih devet mjeseci! [embarass]

Nevjerojatno je ne zapaziti činjenicu da je tržišna kapitalizacija RIVP 650 milijuna kuna. KORF je vlasnik 78 posto RIVP, znači udio KORF-a u RIVP vrijedi 479 milijuna kuna, a njegova tržišna kapitalizacija je 267 milijuna. Logika u stilu "dva plus dva je jedan".


To se i ja pitam već zadnjih devet mjeseci! [embarass]

samo neka se iskrcavaju-ima onih koji se ukrcavaju [lol]


Tko se ovdje iskrcava?

Mićko mora izaći, rekao sam ti.

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!


Nevjerojatno je ne zapaziti činjenicu da je tržišna kapitalizacija RIVP 650 milijuna kuna. KORF je vlasnik 78 posto RIVP, znači udio KORF-a u RIVP vrijedi 479 milijuna kuna, a njegova tržišna kapitalizacija je 267 milijuna. Logika u stilu "dva plus dva je jedan".

prije je bilo 3×7=28 nemam 2 sitnog =40

who dares, wins



Nevjerojatno je ne zapaziti činjenicu da je tržišna kapitalizacija RIVP 650 milijuna kuna. KORF je vlasnik 78 posto RIVP, znači udio KORF-a u RIVP vrijedi 479 milijuna kuna, a njegova tržišna kapitalizacija je 267 milijuna. Logika u stilu "dva plus dva je jedan".

prije je bilo 3×7=28 nemam 2 sitnog =40
[/quote]

Da, sjećam se tih vremena, nije se pitalo za cijenu [cool]



Tko se ovdje iskrcava?

Mićko mora izaći, rekao sam ti.
[/quote]
Koji je to mićko

ne znaš mićka?

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

New Report

Close