KORF (Dom Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska KORF (Dom Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

PBZ D.D. 1,91% 142.354,00 1,94% 144.937,00

who dares, wins

Istovara se najvjerojatnije netko tko je kupovao prošle godine u ova doba ali situacija na asku ukazuje na nenormalan pritisak na cijenu. Ovoliki nalozi su s obzirom na promet besmisleni ali uvijek se nađe netko tko uleti u mrežu.

who dares, wins

Spuštaju cijenu kako bi dali javnu ponudu po što nižoj cijeni kao i kod VLHO. Ista ekipa. Sad im je prilika prije EU da kupe što više. Iskorištavaju što na tržištu trenutno nema jačih igrača koji bi im mogli poremetiti planove.

Javnu ponudu za šta? Pa nitko nije u obvezi? Nek ponude po nominali i ja pristajem odmah ali čisto sumnjam da će i drugi. Situaciju mogu iskorištavati tako dugo dok ima onih koji se daju iskorištavati. Nitko ih ne tjera da prodaju.

who dares, wins

Ima li tko info da li je KORF naplatio od SNHO za ustupanje potraživanja?

VARAŽDINSKA BURZA
Kapucinski trg 2/I
42000 Varaždin

Zagreb, 14.12. 2005.

Predmet: Obavijest o ustupanju potraživanja

Temeljem članka 106. Zakona o tržištu vrijednosnih papira, ovime Vas obavještavamo da je DOM HOLDING d.d., sa sjedištem u Zagrebu, A. von Humboldta 4b sklopio dana 14.12. 2005. Ugovor o ustupanju potraživanja s društvom SN HOLDING d.d., s sjedištem u Zagrebu, A. von Humboldta 4b.

Ovim ugovorom je DOM HOLDING d.d. u cijelosti ustupio SN Holdingu sva svoja potraživanja temeljem arbitražnog pravorijeka, temeljem sporazuma s Hrvatskim fondom za privatizaciju, kao i sva ostala potraživanja po osnovi naknade štete s tim u vezi.

Nadzorni odbor DOM Holdinga suglasio se s prijedlogom Uprave DOM Holdinga o ustupanju potraživanja u cilju razrješavanja odnosa s Hrvatskim fondom za privatizaciju i koncentraciju na temeljne djelatnosti, razvoj i dugoročna ulaganja u turistički portfelj.

Dom holding d.d.:

__________________________
Vicko Ferić, predsjednik Uprave

__________________________
Zvonimir Vukadin, član Uprave

Ili da pitamo Upravu što je bilo s ovim ustupanjem – je li bilo kakve protučinidbe ili ……?

treba biti strpljiv, doći će i KORF na svoje…uvijek je slijedio SNHO sa malim zakašnjenjem pa vjerujem da će i sada…osobno vjerujem da će KORF biti moja zlatna koka i zato mi zauzima pola portfelja, a uskoro nadam se da ću to i podebljati…
pozdrav svim strpljivima, a onim koji to nisu sretno i iziđite što prije…iako mislim da neće biti presretni nakon raspleta

Štovani

Obzirom na Vašu obavjest koju ste dostavili Varaždinskoj burzi dana 14.12.2005. godine u kojoj obavještavate burzu i dioničare o sklapanju Ugovora o ustupanju potraživanja temeljem arbitražnog pravorijeka i sporazuma s Hrvatskim fondom za privatizaciju, kao i svih ostalih potraživanja po osnovi naknade štete s tim u vezi ( oko 250 milijuna kuna ) molimo Vas da me obavjestite o protučinidbi koju je učinila suprotna strana iz navedenog Ugovora, u ovom slučaju SN Holding.

Unaprijed zahvaljujem

Evo i mail:
domholding@domholding.hr


treba biti strpljiv, doći će i KORF na svoje…uvijek je slijedio SNHO sa malim zakašnjenjem pa vjerujem da će i sada…osobno vjerujem da će KORF biti moja zlatna koka i zato mi zauzima pola portfelja, a uskoro nadam se da ću to i podebljati…
pozdrav svim strpljivima, a onim koji to nisu sretno i iziđite što prije…iako mislim da neće biti presretni nakon raspleta

Ovo je sigurno zlatna koka..tek poslije raspleta sa SNHO doće na vrijednosti kojime će to i dokazati.samo treba biti strpljiv.. [wink]

već i mala djeca znaju da će se ovaj s ovih 10000 kom maknuti kad se cijena približi…prošla su vremena kad su se djeca plašila s baucima…vrijeme je za smišljanje novih metoda zastrašivanja ;))

korf je podcjenjena dionica ali je rasplet snho – lrh neće podići.

Od turista jedna od najpotcenjenijih i s najvećim potencijalom rasta. Samo je pitanje kada će doći na realnije pozicije.

POZICIJA KORFA-R-A

RIVIERA POREČ D.D./REDOVNA RIVP-R-A
DOM HOLDING D.D.2.851.55778,05Osnovni računZAGREB, HRVATSKA
…………………………………………………………………………….DIONICA KOEI-R-A
RAIFFEISENBANK AUSTRIA D.D.190.0047,39Skrb. računZAGREB, HRVATSKA
………………………………………………………………………………..
JANAF D.D./REDOVNA DIONICA JNAF-R-A
8.DOM HOLDING D.D.2.5270,34Osnovni računZAGREB, HRVATSKA
…………………………………………………………………………
LEDO D.D./REDOVNA LEDO-R-A
2.ZAGREBAČKA BANKA D.D.10.3184,69Skrb. računZAGREB, HRVATSKA
…………………………………………………………………………..

New Report

Close