KORF (Dom Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska KORF (Dom Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

ja si sve mislim kao i prije: uvijek ima budala i rata kaze jedna pjesma a preneseno uvijek ima bikova i medvjeda. mislim da se svi sjecamo da jos od prije ljeta bikovi nisu zaplesali. ja sam i dalje tu i strpljivo cekam [proud]

..:: hvala svima na kolcima, uzvraćam 100-tkama baš u inat!!! Mudar čovjek pušta da ga vodi pravednost a uči od svih... ::..

ukoliko nekoga zanima i analiza s tehnicke strane slobodno svratite na slijedeci post:
Vaš link

..:: hvala svima na kolcima, uzvraćam 100-tkama baš u inat!!! Mudar čovjek pušta da ga vodi pravednost a uči od svih... ::..

može li mi netko reć koliko KORF ima udjela u drugim firmama i gdje to mogu pronać za pogledat?????

hvala


može li mi netko reć koliko KORF ima udjela u drugim firmama i gdje to mogu pronać za pogledat?????

hvala

Potrudi se malo pa pročitaj malo temu. Nema puno strana a sve piše :-).


može li mi netko reć koliko KORF ima udjela u drugim firmama i gdje to mogu pronać za pogledat?????

hvala

Za početak pročitaj njihov prospekt. Tamo ti sve detaljno piše. Imaš ga na ZSE.hr.



može li mi netko reć koliko KORF ima udjela u drugim firmama i gdje to mogu pronać za pogledat?????

hvala

Za početak pročitaj njihov prospekt. Tamo ti sve detaljno piše. Imaš ga na ZSE.hr.
[/quote]

dobar ti je onaj prospekt na zse…..iz 2003 godine hahahahaha
ima li šta novije?




može li mi netko reć koliko KORF ima udjela u drugim firmama i gdje to mogu pronać za pogledat?????

hvala

Za početak pročitaj njihov prospekt. Tamo ti sve detaljno piše. Imaš ga na ZSE.hr.
[/quote]

dobar ti je onaj prospekt na zse…..iz 2003 godine hahahahaha
ima li šta novije?
[/quote]
Pročitaš jedan reda radi. Poslije su svi isti.

who dares, wins

Pročitaš jedan reda radi. Poslije su svi isti.
[/quote]

jesi siguran da su svi isti
a šta ako su se rješavali nekih dionica??
samo pretpostavljam

Možeš ti predpostavljati koliko hoćeš. Lakše ti ih je pročitati. Kad pročita kojeg onda vidiš da su svi prastari.

who dares, wins

REkla sam ti da porčitaš prospekt iz par razloga:
1. Kad kupuješ neku dionicu prva i osnovna stvar je da bar pročitaš prospekt.
2. Dobro je sto ej iz 2003., vidjet ces od kud su krenuli, sta su onda pisali i sta se od toga ostvarilo.
Naravno da su neke stvari pordali neke dokupljivali, a usporedbom prospekta se vidi da li su radili greške i kakve su one bili.

http://www.domholding.hr/druga.aspx?stranica=40&j=CRO
Ovo je štogod bolje ali ni iz toga se ne mogu izvući one krucijalne informacije koje zanimaju male ulagače. Njih zanima da li će rasti ili padati a to nigdje ne piše.

who dares, wins

ipak nista nova:

Važeći podaci za uredovni dan 08.02.2010.
DOM HOLDING D.D./REDOVNA KORF-R-A

Vlasnik/nositelj računa Stanje [%] Vrsta računa
1. VALAMAR GRUPA D.D. 2.028.028 27,16 Osnovni račun
2. EPIMA D.O.O. 1.131.615 15,15 Osnovni račun
3. SAVA D.D. 668.213 8,95 Osnovni račun
4. DOM HOLDING D.D. (1/1) 360.172 4,82 Osnovni račun
5. VOLKSBANK D.D. 256.918 3,44 Skrb. račun
6. PBZ D.D. 142.254 1,91 Skrb. račun
7. VOLKSBANK D.D. 109.513 1,47 Skrb. račun
8. ZAGREBAČKA BANKA D.D. 90.193 1,21 Skrb. račun
9. RAIFFEISENBANK AUSTRIA D.D. 74.595 1,00 Skrb. račun
10. BAKIĆ NENAD 62.093 0,83 Osnovni račun
Ukupno: 65,94

..:: hvala svima na kolcima, uzvraćam 100-tkama baš u inat!!! Mudar čovjek pušta da ga vodi pravednost a uči od svih... ::..

New Report

Close