KORF (Dom Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska KORF (Dom Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



Ja bi kupija ove dionice 1000kom, al se bojin da ne platim previše.
Jel 39kn puno za platiti?

Konsolidirana dobit za treći kvartal je 27,75 kn po dionici, što nije niti 60% vrijednosti dionice. Povrh toga, book value je debelo precijenjen, iznosi čak 500% tržišne vrijednosti. Tko normalan bi to kupovao?
[/quote]

Možda netko ko misli da 10% smještajnih kapaciteta hrv. hotela i kampova i vrijedi neki vrag?
A onom ko izvuče nešto pametno iz njihovih fin. izvještaja treba dati nobelovu nagradu za ekonomiju.

lijepo se naslagala kupnja i čeka


lijepo se naslagala kupnja i čeka

da nije tužno bilo bi smiješno, kao da svi ne znamo da je to onaj isti sad s hiljadarkama na bidu koji se iskrcavao od 50 prema dolje. katastrofa.

[i] Moji postovi nisu investicijski savjeti, niti nagovor na kupnju ili prodaju dionica, već osobno mišljenje.[/i]

Pa, hoće li se već jednom iskrcati?!? S ovim KORF-om treba imati stvarno konjske živce. 🙁



lijepo se naslagala kupnja i čeka

da nije tužno bilo bi smiješno, kao da svi ne znamo da je to onaj isti sad s hiljadarkama na bidu koji se iskrcavao od 50 prema dolje. katastrofa.
[/quote]
Ne razmem ja ovo, pa molin nekog učenog da mi objasni. Čovik proda na 50 i oće kupit na 40.
A koja budala prodaje na 40?

VLAJ - PONOS NACIJE




lijepo se naslagala kupnja i čeka

da nije tužno bilo bi smiješno, kao da svi ne znamo da je to onaj isti sad s hiljadarkama na bidu koji se iskrcavao od 50 prema dolje. katastrofa.
[/quote]
Ne razmem ja ovo, pa molin nekog učenog da mi objasni. Čovik proda na 50 i oće kupit na 40.
A koja budala prodaje na 40?
[/quote]
Navučena od istog, kojoj treba cash jer peca neki vlakić, a misli da ga nema na KORF-u btw.koja budala prodaje 10 komada Zdenke svaka 2 dana?

Nije bogat onaj koji nema, nego onaj koji ima

Kupnje: KORF-R-A
Cijena Količina
40,50 1000
40,02 1002
40,01 1877
39,51 150
39,50 139
39,40 104
39,12 892
39,11 1200
38,79 300
38,63 185
Šta su se ovi tu natrpali da mi je znati?

who dares, wins

možda stvarno žele kupiti


možda stvarno žele kupiti

ma naravno da zele, pretpostavljam da drze bid da ne propadne samo tako ali s druge strane se sami sa sobom bore da ipak dokupe sto jeftinije kad se vec moze…

..:: hvala svima na kolcima, uzvraćam 100-tkama baš u inat!!! Mudar čovjek pušta da ga vodi pravednost a uči od svih... ::..




lijepo se naslagala kupnja i čeka

da nije tužno bilo bi smiješno, kao da svi ne znamo da je to onaj isti sad s hiljadarkama na bidu koji se iskrcavao od 50 prema dolje. katastrofa.
[/quote]
Ne razmem ja ovo, pa molin nekog učenog da mi objasni. Čovik proda na 50 i oće kupit na 40.
A koja budala prodaje na 40?
[/quote]
ona koja očekuje da će pasti niže,na 30-35 kn ,a gledajući situaciju moglo bi lako u nekom kratkoročnom razdoblju,ne samo na ovoj dionici već na većini dionica u prvom mijesecu…





lijepo se naslagala kupnja i čeka

da nije tužno bilo bi smiješno, kao da svi ne znamo da je to onaj isti sad s hiljadarkama na bidu koji se iskrcavao od 50 prema dolje. katastrofa.
[/quote]
Ne razmem ja ovo, pa molin nekog učenog da mi objasni. Čovik proda na 50 i oće kupit na 40.
A koja budala prodaje na 40?
[/quote]
ona koja očekuje da će pasti niže,na 30-35 kn ,a gledajući situaciju moglo bi lako u nekom kratkoročnom razdoblju,ne samo na ovoj dionici već na većini dionica u prvom mijesecu…
[/quote]
Možda se ti previše kockaš, kao Tigrus sa 98% casha???

Ako nije problem nek se ona 3 krelca sa kupnje maknu da možemo pazariti na 30-35kn

New Report

Close