KORF (Dom Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska KORF (Dom Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

a ništa,onda ću kupit malo pa ćemo vidit kako ide………..

pitam se čiji je to skrbnički i za koga radi jer kupuje i prodaje konstantno zadnjih mjeseci i upravlja cijenom. i uvijek se vraća na pedesetak tisuća kom portfelja. onaj iskrcaj od 5000kom po bidu može biti samo njegovo maslo. ako je tomu tako izgleda da će nam rušiti cijenu još dolje. sjetimo se što je samo radio na 50,00

[i] Moji postovi nisu investicijski savjeti, niti nagovor na kupnju ili prodaju dionica, već osobno mišljenje.[/i]

ali ono na 50kn smo ustanovili da je HAAB harao i to cisto da padne ispod radara (van top10) a kasnije nije nastavio rasprodaju vec samo utovar-istovar 🙁

..:: hvala svima na kolcima, uzvraćam 100-tkama baš u inat!!! Mudar čovjek pušta da ga vodi pravednost a uči od svih... ::..

kako lijepo netko skuplja, nema liparenja jer su mali u strahu, a svaku tisućicu svaki dan mu lijepo poklope bez neke velike muke. idealna prilika za jačeg investitora, pa do prije mjesec dana ako je čovjek stavio 1000, 2000 na bid ko roj muha su ga ispreskakali.

[i] Moji postovi nisu investicijski savjeti, niti nagovor na kupnju ili prodaju dionica, već osobno mišljenje.[/i]

Ukoliko probaju delistati.

Prosjecna cijena KORF u zadnjih 3 mjeseca je 47,75 KN
Ne nasjedajte…

Valamar i Epima imaju manje od 40%

nemogu se provesti odluke bez 75% tako da mozemo i blokirati…

Valamar je to mogao napraviti jer Eltz ima preko 75%

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep


Ukoliko probaju delistati.

Prosjecna cijena KORF u zadnjih 3 mjeseca je 47,75 KN
Ne nasjedajte…

Valamar i Epima imaju manje od 40%

nemogu se provesti odluke bez 75% tako da mozemo i blokirati…

Valamar je to mogao napraviti jer Eltz ima preko 75%


Ovo si siguran za ovaj prosijek?
Premda mi ta opcija u opće nije izgledna… ja sam mislio čak da je i manji ponderirani onako od oka.

who dares, wins

Kolega, Eltz nema 75% nego je u dogovoru sa još njih troje odlučio da se dionica delistira, a oni svi skupa imaju više od 75%… To vam je recept, tako da iako Valamar i Epima imaju ukupno manje od 40% ukoliko se uspiju dogovoriti sa ostatkom klape i uspiju skupit 75% ne postoji mogućnost da se to ospori…

Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju. Moje računice i razmatranja mogu biti netočni i nesuvisli, stoga se nikako pri mogućim investicijskim razmatranjima nemojte oslanjati na njih.

gdje će naći 75%, sa Savom imaju tek 50%, a FF je ogroman

[i] Moji postovi nisu investicijski savjeti, niti nagovor na kupnju ili prodaju dionica, već osobno mišljenje.[/i]

http://www.zse.hr/default.aspx?id=28345

who dares, wins

^^
Ma ja to samo od iskustva sa Valamarom, nisam aludirao da ce se to dogoditi nego samo da znate kako se to radi [thumbsup]

Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju. Moje računice i razmatranja mogu biti netočni i nesuvisli, stoga se nikako pri mogućim investicijskim razmatranjima nemojte oslanjati na njih.

90% ih je tamo glasalo za. Ako i tu skupe toliko onda ni ja nisam protiv.
Oni kaj su kupovali preko stotke i čekaju oporavak nebi bili baš oduševljeni.

who dares, wins

kolega u top 10 ima 65,54% dionica. da su sve njihove treba im još cca 10% odnosno više od 700.000 dionica.

New Report

Close