KORF (Dom Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska KORF (Dom Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Podatak bi i te kako imao smisla kad bi se vidjelo na kojim je razinama ta prodaja. Vidim samo cca 2000 prodaje ali za to kupnju vidim cca 15000 sve u prvih 10.
Stvar je jednostavna: malo je onih koji bi prodali sa zaradom na ovom nivou jer je to plaćano skuplje.
Velika većina takvih je već unovčila dobit. Ostali su dugoročniji i oni što su trenutno u minusu.
Treba čekati jesen i pomak na višu razinu. Na 70 proglašavam sam sebi Dan Zahvalnosti. A jednog lijepog dana kad bude 100 fiesta ne će ni prestajati.
P.S.
Korf ima nešto Janaf-a i tamo se dobro radi koliko se da zaključiti.

who dares, wins


A šta još ima Valamar? Ona druga polovica, onako na brzaka, da ne tražim.

Epima koja ima 15,15% KORF-a
Puntižela
Bugenvilia

Only God, Muammar and Libya!

Hypo drži takvu potporu na bidu s ovim nalozima po 5000 komada, koji i ako budu pojedeni se regeneriraju, da se ne može ništa kupiti osim po asku. A prodaje nema bogznašto i cijena za veću količinu ide u nebo odmah. Stavljam naloge povremeno kada je loš sentiment, od po 2000, 3000 kom na kupnju za dokup ali ovdje više nema niti jedan paničar kako stvari stoje. Ovo će biti jedna jako lijepa priča do kraja godine i većina dioničara sada zna što drži.

[i] Moji postovi nisu investicijski savjeti, niti nagovor na kupnju ili prodaju dionica, već osobno mišljenje.[/i]

Kakav kraj godine..rezultate očekujte u 9mj..ovo sad je zatišje pred buru.. [thumbsup]

no, hoćemo li ….. [cool]


no, hoćemo li ….. [cool]

Budi strpljen ovdje mnogi to nežele da mogu još jeftino dokupit..prije par mjeseci su govorili veliki prognozeri da će turistička sezona podbacit,a pogledajte šta se dešava na moru,graničnim prijelazima..mi jednostavno živimo od turizma.JEDINI IZVOZ HR… [thumbsup]

Netko većI stalno dokupljuje i čini mi se da mu je ova cijena (sve do 50 kn) JAKO povoljna.Da li sam u pravu.?

zamrla tema???? slazu se kupci na bidu??? nece nitko da proda ?????? [yawn] iznad 50 kn ce bit jeftino????

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

molio bih kolege koji imaju gledalicu sa dubinom vecom od 10 naloga da posalju k/p. moze i na private..
unaprijed hvala!

..:: hvala svima na kolcima, uzvraćam 100-tkama baš u inat!!! Mudar čovjek pušta da ga vodi pravednost a uči od svih... ::..

Ode KORF na 60,ušo u indeks!!!!


Ode KORF na 60,ušo u indeks!!!!

dao sam Vam 100 kolega ali ………., sve ispod 100 kn je ………

Kupnje:
Cijena Količina
48,00 500
47,00 200
45,22 122
44,01 345
43,78 2628
43,77 403
43,74 274
43,72 500
42,33 40
41,31 142

who dares, wins

New Report

Close