KORF (Dom Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska KORF (Dom Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Mislim da su tu 2 strane u pravu i Verdi i dotična gospoda.

Obrazloženje:

Verdiju je 60k kuna velka lova, to je velka lova za većinu hrvata, pa da kupuju bilo šta i tu nemam kaj dodati.

Gospodi 60k kuna i nije neka lova i njih razumijem.

No izgleda da lik koji ovak kupuje "ima neku računicu" ili kak senjor gubi veli: on zna, a mi neznamo niti što on zna niti ko je on.

i 3. strana .. imaoci korf-a [thumbsup]

Barona za moderatora a šefa za direktora ... moji postovi nisu nagovor na kupnju ili prodaju vrijednosnica

da, 2000kom zaista nije mnogo ali zaboravili ste na psihološki moment, a on pokreće TK. Tih 60.000kn ako prođe činilo bi 13% današnjeg prometa na KORF, a to je mnogo [smiley] e pa sad ako oćeš čekati da se namiri čovjek s tih 13% čekaj, a ako oćeš kupiti stavljaj ispred njega. A on neprestano pomiče prema gore. Psiha ljudi, psiha, 2000kom je lijep veliki okrugli broj, pa bio on samo 60.000kn. [lol]

[i] Moji postovi nisu investicijski savjeti, niti nagovor na kupnju ili prodaju dionica, već osobno mišljenje.[/i]


da, 2000kom zaista nije mnogo ali zaboravili ste na psihološki moment, a on pokreće TK. Tih 60.000kn ako prođe činilo bi 13% današnjeg prometa na KORF, a to je mnogo [smiley] e pa sad ako oćeš čekati da se namiri čovjek s tih 13% čekaj, a ako oćeš kupiti stavljaj ispred njega. A on neprestano pomiče prema gore. Psiha ljudi, psiha, 2000kom je lijep veliki okrugli broj, pa bio on samo 60.000kn. [lol]

Mislim da ste previse zabrijali na te spike ‘dize cijenu’, ‘spusta cijenu’, ‘zeli dignuti, a ne potrositi novce’ itd. Vecina ulagaca ipak kupuje jer ulaze novac, a dovoljno je da se i manjina ponasa tako i da cijena ide gore dolje zbog tih akcija.
Svaki nalog iznad njega takoder moze biti skrive, tako da bi navodni utjecaj tog naloga bio nikakakav. A valjda bi navodna zelja za dizanjem bila ako ima puno dionica pa se zeli iskrcati. Znaci mora imati puno vise od tih 2000 (navodnih). Aonda mu je rast na takvom povrsnom poticaju prelos da to napravi.
MOje uvjerenje je je da se sva kupnja desava jer ljudi zele kupiti dionicu na ovako niskoj cijeni.

Bez veze. Čovjek diže cijenu sa tuđim novcima jer da je htio kupiti maznuo bi to sa Aska ko onaj neki dan onih 5000 kom po 29,xx jer je to još uvijek bagatela.
Kladim se da je to onaj skrbnički od Volksbanke jer na taj način si uvećava vrijednost onoga što je kupio po 23,xx. Pročitao sam neki dan modus operandi kako se to radi. Ako se sjetim gdje postati ću ga.

who dares, wins


Bez veze. Čovjek diže cijenu sa tuđim novcima jer da je htio kupiti maznuo bi to sa Aska ko onaj neki dan onih 5000 kom po 29,xx jer je to još uvijek bagatela.
Kladim se da je to onaj skrbnički od Volksbanke jer na taj način si uvećava vrijednost onoga što je kupio po 23,xx. Pročitao sam neki dan modus operandi kako se to radi. Ako se sjetim gdje postati ću ga.

točno verdi. nema u bull marketu čučenja na bidu na 8.mjestu dok stvari idu gore. ovo je čisto psihološki efekt. toliko psihološki da ću vam sutra pokazati isti takav svoj na bidu. čisto da potvrdimo teoriju [wink]

[i] Moji postovi nisu investicijski savjeti, niti nagovor na kupnju ili prodaju dionica, već osobno mišljenje.[/i]

Na 30 kuna? Ajde da i to vidimo, baš me zanima kako dugo če stajati tu.
Inače prvi otporić bi trebao biti ok 40 kuna, a nakon toga sve zavisi od crobexa. Nastavi li crobex up i korf će vrlo vjerojatno brzo na 60+ kuna.

Kupnje:
Cijena Količina
31,51 49
31,09 45
31,08 500
31,07 25
31,06 14
31,03 100
31,00 2000
30,98 550
30,96 1
30,75 250

who dares, wins

Ovo se više ni komentirati ne treba.
Pogodak godine!

who dares, wins

definitivno [thumbsup] neka ih brodari i građevinari

[i] Moji postovi nisu investicijski savjeti, niti nagovor na kupnju ili prodaju dionica, već osobno mišljenje.[/i]

jel može netko k/p, hvala

Kupnje:
Cijena Količina
34,50 250
34,30 255
34,25 182
34,02 100
34,00 320
33,99 1540
33,03 300
33,02 1001
33,00 1000
32,50 10

who dares, wins

New Report

Close