KORF (Dom Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska KORF (Dom Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Zar misliš da bi im netko prodao cijeli korf po ovoj cijeni? Da se sad cijeli korf prodaje (100%) otišlo bi sve po 100 kn u sekundi. No to naravno nije opcija na koju bi itko pametan pristao.
Treba sad marljivo skupljati, kad je jeftino, jeftino je. Bilo je na 38, sad je još jeftinije. Daj Bože da će biti još jeftinije. E sad treba skupljati do nekih boljih vremena. Sad je prilika i tko zna dal će u budućnosti biti ovakvih prilika. Možda još ovu godinu, al čim se svijet vrati na tračnice, hu hu…….

Kolega, ako mislite da bi po 100,00 kn otisli, onda ocekujete cijene na ovoj dionici u velikim visinama, iznad 100,00 kn znaci. Po tome ne bi vam trebalo igrati ulogu ocete li kupiti po 25,02kn ili 28,06kn. Ask vam je tamo pa ju odvedite u blokadu, i to imate sto raditi…Sretno.
A te price da bi otislo odmah da sutra ide gore i sl. to su price ya malu djecu.

Tko nema ni jednog prijatelja ide kao stranac po zemlji.



Zar misliš da bi im netko prodao cijeli korf po ovoj cijeni? Da se sad cijeli korf prodaje (100%) otišlo bi sve po 100 kn u sekundi. No to naravno nije opcija na koju bi itko pametan pristao.
Treba sad marljivo skupljati, kad je jeftino, jeftino je. Bilo je na 38, sad je još jeftinije. Daj Bože da će biti još jeftinije. E sad treba skupljati do nekih boljih vremena. Sad je prilika i tko zna dal će u budućnosti biti ovakvih prilika. Možda još ovu godinu, al čim se svijet vrati na tračnice, hu hu…….

Kolega, ako mislite da bi po 100,00 kn otisli, onda ocekujete cijene na ovoj dionici u velikim visinama, iznad 100,00 kn znaci. Po tome ne bi vam trebalo igrati ulogu ocete li kupiti po 25,02kn ili 28,06kn. Ask vam je tamo pa ju odvedite u blokadu, i to imate sto raditi…Sretno.
A te price da bi otislo odmah da sutra ide gore i sl. to su price ya malu djecu.

[/quote]
Gdje gore piše da će dionica odmah otići gore? Pišel lijepo da će prilika biti još možda cijelu ovu godinu. Zašto da kupujem po sku kad ima onih koji žele prodati? Sad razlika nije neka između recimo 28 i 20 kn, al probajte to uvrstiti u jednažbu i kolko komada se više može kupiti, pa na to onda puta x (cijena koju očekujete) i eto ga.

Čini mi se da je ovo jedina dionica na ZSE kod koje je BV 10X veći od tržišne kapitalizacije.


Čini mi se da je ovo jedina dionica na ZSE kod koje je BV 10X veći od tržišne kapitalizacije.

PTKM?

Tko nema ni jednog prijatelja ide kao stranac po zemlji.



Čini mi se da je ovo jedina dionica na ZSE kod koje je BV 10X veći od tržišne kapitalizacije.

PTKM?
[/quote]

ne

Only God, Muammar and Libya!

http://zse.hr/

Godišnje izvješće 1Y., nerevidirano, nekonsolidirano, za ZLTO…….u većinskom vlasništvu KORF-a…..


http://zse.hr/

Godišnje izvješće 1Y., nerevidirano, nekonsolidirano, za ZLTO…….u većinskom vlasništvu KORF-a…..


Solidno izvješće.


Čini mi se da je ovo jedina dionica na ZSE kod koje je BV 10X veći od tržišne kapitalizacije.

Vrlo konzervativno vođena firma. Kao Roha HNB.
Sav svoj kratkoročni dug može platiti kešom s računa i blagajne.
Jedinstveno u HR a i šire.

Izašlo , značajno bolje od prethodnog:

Toliko sam se danas iznervirao sa tom trgovinom da sam sve ove pomeo i ne palim monitor par dana jer mi je svega već dosta.

who dares, wins

trenutna situocija na tržištu daje mogućnost za solidnu prihod u bliskoj budućnosti, KORF-R-A dionica koja je potcijenjena u normalnim uvjetima tržišnog poslovanja trebala bi imati cjenu između
100-140 kuna…
raspolažem sa 1270 dionica KORF-R-A koje sam kopio po 24,58 kona..

Danas je realan pad od 10-20 lipa po dionici. Toliko je koštao Davis cup u Poreču?

New Report

Close