KORF (Dom Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska KORF (Dom Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

mislim da je odlično vrijeme za kupnju..lagani rast na velikom prometu,a cijena i dalje više nego smiješna..ja ću pokušati sutra na 24kn..zanimaju me vaša mišljenja i vaši postupci u vezi ove dionice..hvala!

Nikad više 2007-08 na ZSE:(

ja sam danas nesto sitno dokupija po 24…….
sritno svima s ovom dionicom….

uzeo i ja još malo po 23,50. sutra ću uzeti još jedno 500 komada, valda neću morat iznad 25 kuna dokupljivati??
ima neko točan podatak koliko je dionica prodano zadnja 3 dana i kad ćemo vidit tko je kupac? hvala

DPAVLETIC=DKONCAR=DSORC=MAJA4684=SCRAPMAN=....

Zadnja tri dana vlasnika je promijenilo 554.513 komada dionica.
Tek sutra ćemo na SDA vidjeti što se zbiva među teškašima.

Zaboravih napisati da taj promet odgovara 6,83% vrijednosti holdinga.

nije li se jučer na SDA trebala vidjeti promjena od transakcija u četvrtak 19.03.?

Ne, transakcije od četvrtka vidjet će se danas zbog T+3 (sub. i nedj. se ne računaju).

Hrvatska ulazi u EU glasovima 30% biračkog tijela. 70% birača nije dalo svoj glas za ulazak u EU!

tržišna kapitalizacija 177 mil. kn
Novac i ekvivalenti – 256 mil. kn
Ukupne obveze (!) – 57 mil. kn.
Novac – ukupne obveze = 199 mil. kn
+1.603 mil. kn dugotrajne imovine (1.570 mil. kn financijske imovine)

Pa šta je ovo?

Ovdje je samo cash -ukupne obveze veće od tržišne kapitalizacije. A još ima 10 puta više dugoročne financijske imovine…

Jasno mi je da je kriza i da Holding od prodaje Končarovih dionica nije ostvario impresivne rezultate, ali 24 kn po dionici uz ovakve fundamente je po mojem mišljenju za guinessovu knjigu rekorda.

+ netko se iskrcao, teško da ima više puno municije ako uopće ima. Možda danas i neće biti u najžećem fokusu zbog nedavnog iskricavanja pa se očekuje još znatnijih količina po 24-25 kn, ali svejedno, mislim da neće trebati čekati 2-3 godine kako su se neki pomirili, nego ipak puno manje.


nije li se jučer na SDA trebala vidjeti promjena od transakcija u četvrtak 19.03.?


To sam i ja očekivao, išao gledat jučer navečer, ali ništa.

Jasno mi je da je kriza i da Holding od prodaje Končarovih dionica nije ostvario impresivne rezultate, ali 24 kn po dionici uz ovakve fundamente je po mojem mišljenju za guinessovu knjigu rekorda.

Ovo mi je malo nejasno. Zar KOEI nije na skrbničkom
4.RAIFFEISENBANK AUSTRIA D.D. ZAGREB 204.938 7,97%?

pa lijepo vam ljudi kažu da će se vidit tek danas, zar ne znate brojati? [wink]
danas prodaju trejderi da uzmu "zaradu" od 1-2 kune po dionici…kako će se za godinu dana lupati po glavi zbog toga, ali valjda ih ne zanima 200-300% zarade, njima je dosta 2-3% [bye]


Jasno mi je da je kriza i da Holding od prodaje Končarovih dionica nije ostvario impresivne rezultate, ali 24 kn po dionici uz ovakve fundamente je po mojem mišljenju za guinessovu knjigu rekorda.

Ovo mi je malo nejasno. Zar KOEI nije na skrbničkom
4.RAIFFEISENBANK AUSTRIA D.D. ZAGREB 204.938 7,97%?
[/quote]
Vjerojatno si u pravu, nisam baš najbolje upućen, vidio sam da su nestali iz top 10 LEDO i KOEI, pa sam mislio da su to rasprodali jer se inače pojavljuju pod svojim imenom a ne pod skrbničkim računom.

New Report

Close