KORF (Dom Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska KORF (Dom Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Pa dobro kaj je Vama ljudi? Ako ste Vi izgubili to ne znači da su i drugi.
Samo od početka ove godine moglo se je zaraditi bar 100%.
Malo na Atpl, pa onda Ht, te se premjestiš na Dalekovod i uzmeš 2× po 40%, onda Igh i ostali građevinari, red Atgr i da završim sa Virom i Zabom. Ops, Adris povlaštenu da ne zaboravim i Ptkm jer bi bio grijeh.
Ne tvrdim da sam ja to sve uspio iskoristiti ali tko mi je kriv što ni sam jer su prilike evidentno bile.
Zbog svega toga ne treba plašiti ljude koji sad ulaze i uče jer je prilika svaki dan.
Ako još kome stvar ni je jasna zvati ću MatijuLalića da mu to podrobnije objasni. [lol]

valjda si pustio koju bocu kisika za jos koji zaron????? [cool]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

ja sam kupijo par tisuča dionica korfa i sad čekam 2-3 godine, nema veze. ispod 150 ne prodam, a onda kupim novi BMW ! jedini mi rizik da ne propadnu, a to neče kad su preživili rat ondak če i ovu krizu. sad ču da listam kataloge i biram koju benđolu kupim [proud]

sve što pišem moje je mišljenje, i ne može se shvatiti kao investicijski savjet ili preporuka za kupnju i prodaju dionica!


……
ima li još neko koju snimku stanja transakcija KORFa iz tog doba, baš je fora usporediti s današnjim [thumbsup]

Evo stanja od 13.03. 2007. Netko je tada odjednom kupio 17.000 dionica KORF-a po 201 kn za oko 3,4 milijuna kuna. Taj dan kupljeno je (prodano) 90.414 dionica KORf-a po prosječno 201,49 kn. Ukupan promet 18,2 mil. kn na KORF-u

Hrvatska ulazi u EU glasovima 30% biračkog tijela. 70% birača nije dalo svoj glas za ulazak u EU!

U TOP 10 nema promjena tj. prodaje niti kupnje, pa tko onda prodaje velike količine a tko kupuje, da su to mali čisto sumnjam, na kupnji možda malim udjelom i da ali jako malim.
Pozdrav

Vaš link

Kako ne, vidjelo se tko je prodavao pred desetak dana, a rasprodaja od četvrtka i petka (kao i novi kupci) vidjet će se tek sutra i preksutra u top 10 zbog T+3.

Hrvatska ulazi u EU glasovima 30% biračkog tijela. 70% birača nije dalo svoj glas za ulazak u EU!


U TOP 10 nema promjena tj. prodaje niti kupnje, pa tko onda prodaje velike količine a tko kupuje, da su to mali čisto sumnjam, na kupnji možda malim udjelom i da ali jako malim.
Pozdrav

Vaš link

prerano ti je još za vidjeti one promjene od četvrtka i petka. Ide T +3 dana

Nešto se događa ali što je stvarnu na stolo teško je dokučiti.
Veliki paketi Riviere i Rabca su se trgovali zadnjih mjeseci, Slavonca također a sada se isto događa s Dom Holdingom. U igru su ušli Abanka i Abacus, motaju se oko turizma. Hoće li ovo iznjedriti nešto konkretno bumo uskoro vidjeli. Da ne zaboravim Bastion je također bio aktivan preuzimajući Kowian i Turist centar.

PBZ D.D. 3,57% 289.922,00 2,84% 230.738,00
Od Nove godine na ovamo.

who dares, wins

23,05 3,850
23,04 1,592
22,83 100
22,79 500
22,55 1,000
22,52 500
22,50 1,335

ajmo Korf, ……slažu se tisućice idanas….

zanima me je li itko od forumaša danas kupovao KORF?

Več prošlo 83.586 dionica…. =1.970.165,63 [lol]

La Vita e Bella


zanima me je li itko od forumaša danas kupovao KORF?

Misliš na onaj skriveni nalog na kupnji sa 10×5000 komada? [lol]
Jeste zamijetili kako se letvica polako diže? Iskrcaj je bio na 22,50 kn, zatim na 23 kn, a danas je na 23,50 kn. Sutra smo na 24 kn? Možda i na 25? [thumbsup]

moje pisanje je moje osobno mišljenje i nije preporuka za kupnju ili prodaju dionica!

New Report

Close