KORF (Dom Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska KORF (Dom Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Prema postovima ljudi isto, apsolutno isto kao na EIG-u.
Firma je skroz drukcija ali totalno ista sipka na forumu…

Neznam cime se firma bavi ali mi se cini zanimljiva i koliko moze rasti.
A joj…

Zelim svima da raste ali nemojte ko blesavi kupovati ako neznate o cemu je rijec.


vise puta tako ispadne najbolje….jer slusajuci vecinu ovih znalaca na pd. osudjeni su na propast…..pogotovo tehnicari…. [cool]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak


Prema postovima ljudi isto, apsolutno isto kao na EIG-u.
Firma je skroz drukcija ali totalno ista sipka na forumu…

Neznam cime se firma bavi ali mi se cini zanimljiva i koliko moze rasti.
A joj…

Zelim svima da raste ali nemojte ko blesavi kupovati ako neznate o cemu je rijec.

Pogledaj koliko casha ima na računu po dionici, odbij trezor, pa onda izračunaj vrijednost brdo hotela na Jadranu, pa ćeš shvatiti da je njena realna konzervativna vrijednsot u ovoj kriznoj situaciji preko 100 kuna. Cijena dionice je puštena dolje jer su upravo čekali da se dogodi izlazak velikih iz top 10 i to se dogodilo prošli tjedan i vjerojtno će trajati još tijekom idućeg tjedna.

Bakić u svojoj analizi spominje "standardnu devijaciju" , zna li netko taj pojam malo pojasniti ?


Nisam nikad bio u ovoj dinonci,a izgleda mi zanimljiva.

– Molim Vas lijepo da mi objasnite s cim se ova tvrtka bavi?
– Zasto ocekivate skorasnji rast ove dionice i koliko mislite da bi mogla biti narednih 30-ak dana?

Zelim samo vase misljenje.

Unaprijed hvala

Na stranicama ZSE za svaku firmu koja kotira na našoj Burzi imaš i njen prospekt. Istina bog podatci ni su uvijek friški taze ali opet bolje i to ne go ništa. Prvo si to malo proučiš pa tek onda ožeži po Asku:http://www.zse.hr/userdocsimages/prospekti/Prospekt-KORF.pdf

who dares, wins

Tko bude strpljiv s ovom dionicom, obogatit će se. Propast neće jer imaju brdo udjela u renomiranim hotelskim kućama i puno keša na računu. Pa samo udio u Rivijeri iz Poreča im je oko 78 % ili 2.846.557 dionica. Rivijera je jedna od najpoznatijih hrvatskih hotelijerskih kuća, a ima KORF još dosta toga, potražite malo sami. Nisu ljudi davali milijune za dionice KORF bez veze, plaćajući preko 200 kn. Bit će to opet, samo treba sada uzeti poklonjeno i čekati. To valjda može svaki debil ili je to prekomplicirano nekima? [wink]

Sve što pišem je osobno mišljenje bez sugestija i odgovornosti!

Ti koji su davali miljune placajuci je preko 200kn, prije dva dana su izasli po 22kn!!!


Ti koji su davali miljune placajuci je preko 200kn, prije dva dana su izasli po 22kn!!!

onda je sad pravo vrijeme za kupnju, a prodavati treba opet tim istima kad se cijena vrati na 220 kn [thumbsup]
ciklusi su uvijek isti, samo neki uvijek rade obrnuto od onoga što treba, tj. oni kupe na vrhuncu, pa prodaju na dnu, a onda opet kupe na vrhuncu [lol]

Sve što pišem je osobno mišljenje bez sugestija i odgovornosti


Ti koji su davali miljune placajuci je preko 200kn, prije dva dana su izasli po 22kn!!!

a to su napravili jer žele spasiti bar 5 milja (nakon zgubljenih 90) očekujući ga na 10 Kn [lol] .. samo bih napomenuo da je istovar bio i prijašnjih tjedana po 22,46 ili ,47

Barona za moderatora a šefa za direktora ... moji postovi nisu nagovor na kupnju ili prodaju vrijednosnica


Tko bude strpljiv s ovom dionicom, obogatit će se. Propast neće jer imaju brdo udjela u renomiranim hotelskim kućama i puno keša na računu. Pa samo udio u Rivijeri iz Poreča im je oko 78 % ili 2.846.557 dionica. Rivijera je jedna od najpoznatijih hrvatskih hotelijerskih kuća, a ima KORF još dosta toga, potražite malo sami. Nisu ljudi davali milijune za dionice KORF bez veze, plaćajući preko 200 kn. Bit će to opet, samo treba sada uzeti poklonjeno i čekati. To valjda može svaki debil ili je to prekomplicirano nekima? [wink]

ti si nov na burzi, jel tako? ovdje se nitko nije obogatio. daj bože da se obogatite, ali isto se pisalo i na 200 kuna pa vidi gdje je sada…bez uvrede. ne kupujem niti mislim kupovati. vama sretno, ali sve to je meni poznato otprije 3-5 godina.

...povijest se ponavlja...

Pa dobro kaj je Vama ljudi? Ako ste Vi izgubili to ne znači da su i drugi.
Samo od početka ove godine moglo se je zaraditi bar 100%.
Malo na Atpl, pa onda Ht, te se premjestiš na Dalekovod i uzmeš 2× po 40%, onda Igh i ostali građevinari, red Atgr i da završim sa Virom i Zabom. Ops, Adris povlaštenu da ne zaboravim i Ptkm jer bi bio grijeh.
Ne tvrdim da sam ja to sve uspio iskoristiti ali tko mi je kriv što ni sam jer su prilike evidentno bile.
Zbog svega toga ne treba plašiti ljude koji sad ulaze i uče jer je prilika svaki dan.
Ako još kome stvar ni je jasna zvati ću MatijuLalića da mu to podrobnije objasni. [lol]

who dares, wins



Tko bude strpljiv s ovom dionicom, obogatit će se. Propast neće jer imaju brdo udjela u renomiranim hotelskim kućama i puno keša na računu. Pa samo udio u Rivijeri iz Poreča im je oko 78 % ili 2.846.557 dionica. Rivijera je jedna od najpoznatijih hrvatskih hotelijerskih kuća, a ima KORF još dosta toga, potražite malo sami. Nisu ljudi davali milijune za dionice KORF bez veze, plaćajući preko 200 kn. Bit će to opet, samo treba sada uzeti poklonjeno i čekati. To valjda može svaki debil ili je to prekomplicirano nekima? [wink]

ti si nov na burzi, jel tako? ovdje se nitko nije obogatio. daj bože da se obogatite, ali isto se pisalo i na 200 kuna pa vidi gdje je sada…bez uvrede. ne kupujem niti mislim kupovati. vama sretno, ali sve to je meni poznato otprije 3-5 godina.
[/quote]

na 200 kn bio je skoro vrh cijene i to je ogromna razlika spram sada kad je palo na 10% od ATH, sad je rizik kupnje nikakav, a potencijal zarade ogroman.
nego kako je to tebi poznato 5 godina, a nisi ništa zaradio na tome? pa mogao si KORF pred 5 godina kupiti po 20 kn i potom ga prodati po 240, zarada preko 1000% ! kako se na tome nije moglo zaraditi?? svašta….ali sve mi je jasno kad pročitam tvoje komentare na LLRB [bye]
ima li još neko koju snimku stanja transakcija KORFa iz tog doba, baš je fora usporediti s današnjim [thumbsup]

Sve što pišem je osobno mišljenje bez sugestija i odgovornosti!


Pa dobro kaj je Vama ljudi? Ako ste Vi izgubili to ne znači da su i drugi.
Samo od početka ove godine moglo se je zaraditi bar 100%.
Malo na Atpl, pa onda Ht, te se premjestiš na Dalekovod i uzmeš 2× po 40%, onda Igh i ostali građevinari, red Atgr i da završim sa Virom i Zabom. Ops, Adris povlaštenu da ne zaboravim i Ptkm jer bi bio grijeh.
Ne tvrdim da sam ja to sve uspio iskoristiti ali tko mi je kriv što ni sam jer su prilike evidentno bile.
Zbog svega toga ne treba plašiti ljude koji sad ulaze i uče jer je prilika svaki dan.
Ako još kome stvar ni je jasna zvati ću MatijuLalića da mu to podrobnije objasni. [lol]

Hoćeš mene naučiti kako se to radi.Pravi si guru!

New Report

Close