KORF (Dom Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska KORF (Dom Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Evo jedan članak gospodina Bakaći pa pročitajte njegovo mišljenje o današnjoj cjeni KORF-a
Vaš link

Koje dionice?

Vjerujem da će brzo otključavanje vrijednosti ubrzo zadesiti, između ostalih, ove dionice
– DDJH (presmiješna valuacija, primjerice P/BV = , cca. 14 mil. eur Mcap, uz sve velike dogovorene poslove)
– ADRS (loša vijest o konvergenciji propisa s EU zapravo je okidač za moguće preuzimanje TDR od strane PMI ili sl. – zapravo to znači ‘game over’ za ekipu iz Rovinja)
– VIRO (konsolidator u fundamentalnoj neelastičnoj branši, čijiće Q42008. rezultati vjerojatno znatno popraviti formalne pokazatelje)
– PTKM (smiješna valuacija, fundamentalna neelastična branša, s mogućnošću konkurentnog izvoza)
– KORF (smiješna valuacija uz kakvu takvu vlasničku brigu)
– KOEI (ne naročito atraktivna valucija, ali među prvima na meti mirovinaca)
– i hrpa manjih nelikvidnih s nevjerojatnim fundamentima (TKPR, LPLH, BDMR i slično)

Da zaboravio sam, pogledaj malo njegov portfelj pa ćeš vidjeti koji dionice ima!

Preporuka; napiši blog i preporuči sve dionice koje imaš u portfelju možda i uspije!

LEAVE THE WORLD BEHINED



Evo jedan članak gospodina Bakaći pa pročitajte njegovo mišljenje o današnjoj cjeni KORF-a
Vaš link

Koje dionice?

Vjerujem da će brzo otključavanje vrijednosti ubrzo zadesiti, između ostalih, ove dionice
– DDJH (presmiješna valuacija, primjerice P/BV = , cca. 14 mil. eur Mcap, uz sve velike dogovorene poslove)
– ADRS (loša vijest o konvergenciji propisa s EU zapravo je okidač za moguće preuzimanje TDR od strane PMI ili sl. – zapravo to znači ‘game over’ za ekipu iz Rovinja)
– VIRO (konsolidator u fundamentalnoj neelastičnoj branši, čijiće Q42008. rezultati vjerojatno znatno popraviti formalne pokazatelje)
– PTKM (smiješna valuacija, fundamentalna neelastična branša, s mogućnošću konkurentnog izvoza)
– KORF (smiješna valuacija uz kakvu takvu vlasničku brigu)
– KOEI (ne naročito atraktivna valucija, ali među prvima na meti mirovinaca)
– i hrpa manjih nelikvidnih s nevjerojatnim fundamentima (TKPR, LPLH, BDMR i slično)

Da zaboravio sam, pogledaj malo njegov portfelj pa ćeš vidjeti koji dionice ima!

Preporuka; napiši blog i preporuči sve dionice koje imaš u portfelju možda i uspije!
[/quote]
A štaću kolega kada nisam mogao naći ništa od Stojića, pa eto i Bakić dobro dođe bar nije u službi stranog kapitala kao Stojić.

SVE ŠTO JE DANAS SKUPO SUTRA ĆE BITI JOŠ SKUPLJE A BITI ĆE VAM JEFTINO?????????




Evo jedan članak gospodina Bakaći pa pročitajte njegovo mišljenje o današnjoj cjeni KORF-a
Vaš link

Koje dionice?

Vjerujem da će brzo otključavanje vrijednosti ubrzo zadesiti, između ostalih, ove dionice
– DDJH (presmiješna valuacija, primjerice P/BV = , cca. 14 mil. eur Mcap, uz sve velike dogovorene poslove)
– ADRS (loša vijest o konvergenciji propisa s EU zapravo je okidač za moguće preuzimanje TDR od strane PMI ili sl. – zapravo to znači ‘game over’ za ekipu iz Rovinja)
– VIRO (konsolidator u fundamentalnoj neelastičnoj branši, čijiće Q42008. rezultati vjerojatno znatno popraviti formalne pokazatelje)
– PTKM (smiješna valuacija, fundamentalna neelastična branša, s mogućnošću konkurentnog izvoza)
– KORF (smiješna valuacija uz kakvu takvu vlasničku brigu)
– KOEI (ne naročito atraktivna valucija, ali među prvima na meti mirovinaca)
– i hrpa manjih nelikvidnih s nevjerojatnim fundamentima (TKPR, LPLH, BDMR i slično)

Da zaboravio sam, pogledaj malo njegov portfelj pa ćeš vidjeti koji dionice ima!

Preporuka; napiši blog i preporuči sve dionice koje imaš u portfelju možda i uspije!
[/quote]
A štaću kolega kada nisam mogao naći ništa od Stojića, pa eto i Bakić dobro dođe bar nije u službi stranog kapitala kao Stojić.
[/quote]

Nisi morao šonjke podjeliti!

LEAVE THE WORLD BEHINED

Stojić je svojim dosadašnjim analizama pokazao koliko zna i tako treba cijeniti i sve ostale njegove analize. U ovako čudnim vremenima dovoljno je samo jedan od parametara krivo pretpostaviti pa da rezultat analize ispadne katastrofičan, kao što je to sada sa Ingrom.
Ne vjerujem da je netko zaradio slušajući stojića. Prema tome ko voli nek izvoli, ali ja ću suprotno od njega. Isplati se.

Ajde ajde, smirite strasti. Najprije se trebamo riješiti onih kojima je 10% dosta. Samo polako, može to još pasti da ovi ostani i bez tih 10%. Nije mi jasno zašto nagovarate na kupnju?
Manji broj dioničara = veći rast, a ovih dana puno dionica prešla u čvrste ruke.
Čitamo se za 2 godine, tad prodajte korf, ne prije.


dajte ljudi neke argumente za kupnju…zapitateli se zasto ljudi prodaju toliku kolicinu po toj tijeni?

kolega, podsjećate me na strawinskog na temi igh. želite kupiti po 22 kn? Mogli bi se načekat.
slovenci prodaju po 23 kn, šta da im poručim? samo, hvala!

Što će ti veći argument nego da je netko kupio preko 5 % Korfa u 2 dana. transkacije u protekal dva dana su dogovorene između prodavatealja i glavnog kupca. Svi mi ostali smo kupili jer smo se naguravali da uhvatimo bilo što i ukrcamao se na zadnji vagon prije polaska vlaka u Upland.

Moze mi netko pustat prvih deset na dan 17 ili 18.03.2009

Evo na jucerasnji dan : 20.03.2009

Vlasnik računa Stanje [%] Vrsta računa
1. VALAMAR GRUPA D.D. 2.028.028 25,00 Osnovni račun
2. EPIMA D.O.O. 1.131.615 13,95 Osnovni račun
3. DOM HOLDING D.D. 1.006.296 12,40 Osnovni račun
4. SAVA D.D. 668.213 8,24 Osnovni račun
5. PBZ D.D. 230.738 2,84 Skrb. račun
6. HPB D.D./KD INVESTMENTS – VICTORIA FOND 135.608 1,67 Skrb. račun
7. ZAGREBAČKA BANKA D.D. 130.709 1,61 Skrb. račun
8. PBZ D.D. 116.131 1,43 Skrb. račun
9. PBZ D.D./THE BANK OF NEW YORK AS CUSTODIAN 80.337 0,99 Skrb. račun
10. RAIFFEISENBANK AUSTRIA D.D. ZAGREB 79.842 0,98 Skrb. račun
Ukupno: 69,11

[i]Sve što pišem to je samo moje osobno mišljenje i nije nagovor na k/p.[/i]

Nisam nikad bio u ovoj dinonci,a izgleda mi zanimljiva.

– Molim Vas lijepo da mi objasnite s cim se ova tvrtka bavi?
– Zasto ocekivate skorasnji rast ove dionice i koliko mislite da bi mogla biti narednih 30-ak dana?

Zelim samo vase misljenje.

Unaprijed hvala

[i]Sve što pišem to je samo moje osobno mišljenje i nije nagovor na k/p.[/i]


Što će ti veći argument nego da je netko kupio preko 5 % Korfa u 2 dana. transkacije u protekal dva dana su dogovorene između prodavatealja i glavnog kupca. Svi mi ostali smo kupili jer smo se naguravali da uhvatimo bilo što i ukrcamao se na zadnji vagon prije polaska vlaka u Upland.

mozda da, mozda ne.
nemojte zaboraviti EIG i naguravanje na 150 kuna i razmjene portfelja…

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep

Evo koelge drage, pogledajte kako se KORF-om trgovalo prije ove krize pred dvije godine, 05.03.2007.
Vjerujem da vam bolji argmuent za kupnju po ovim cijenama ne treba, uzeti sad 2000 komada KORF-a košta nas samo 46.000 kn,a moguću dobit kroz recimo 2 godine kalkulirajte sami [wink]

Hrvatska ulazi u EU glasovima 30% biračkog tijela. 70% birača nije dalo svoj glas za ulazak u EU!

Prema postovima ljudi isto, apsolutno isto kao na EIG-u.
Firma je skroz drukcija ali totalno ista sipka na forumu…

Neznam cime se firma bavi ali mi se cini zanimljiva i koliko moze rasti.
A joj…

Zelim svima da raste ali nemojte ko blesavi kupovati ako neznate o cemu je rijec.

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep

New Report

Close