KORF (Dom Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska KORF (Dom Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ja svu likvidnost potrošio danas jeftinije ne go juče. Vidimo se na ljeto kad navale furešti.
Do kad će nas turizam vaditi iz njasra !?

who dares, wins

jučer je KORF bio najlikvidniji na ZSE s čak 6,6 milja kuna prometa, a i danas se dobro praši- do sada trgovano s 31.000 dionica.
kad se sjetim da je KORF prije 2 godin3 po 200-240 kn, a sad je po jadne 23 kn bude mi smiješno, ali doči če to na svoje, da naraste samo na 100 kn, to je 330% zarade. isplati se kupiti i čekati 2 godine [smiley]

moje pisanje nije preporuka za kupnju ili prodaju dionica, nego osobni stav i razmišljanje

fino je netko ošinuo i počistio sve po 23 kune, kasnije se naravno maknuo, ali ovo stavljam samo da vidite kakvo veliki igrači deru po KORF-u. zato ne kokošarite za 1 kn zarade, pričekajte da ode barem na 40 kn

Kupnja – KORF-R-A
13.620 23,00
390 22,82
524 22,81
500 22,79
200 22,78

Prodaja – KORF-R-A
150 23,99
150 24,40
100 24,49
350 24,50
450 24,84

promet preko 1 milijun kuna, samo je HT jači od nas [thumbsup]

prodali smo za šaku EUra svoju slobodu, ponos i samostalnost .....amen

93 000 komada prometa. ako je ono do sada prodavao PBZ, on je svoje do jučer prodao. tko sada izlazi, da nije onaj drugi račun PBZ-a ?

@nikolson
sjećaš se kako je bio preko 200 kuna i kad vidiš sada kako drugi kupuju u tisućama komada po 23 kune srce te boli…..

[wink]

kakav utovar !!!

ja uzeo 1500 komada pretovar u tjeku.

SVE ŠTO JE DANAS SKUPO SUTRA ĆE BITI JOŠ SKUPLJE A BITI ĆE VAM JEFTINO?????????

jučer cca 290.000 dionica, danas još 113.000 (a trgovanje još traje), znači u 2 dana više od 400.000 dionica)
šuška se da bi KORF mogao biti prodan/preuzet i da je ovo jučer i danas uvod u to? mišljenja?

sve što pišem je osobno mišljenje te nije investicijski savjet niti poziv na kupoprodaju dionica!


kakav utovar !!!

Isti ko i istovar

[proud]

Svakim padom burze ,sve više ulažem u znanje, iščekivajući onaj dan koji će mi donijeti godine veselja... ;)


jučer cca 290.000 dionica, danas još 113.000 (a trgovanje još traje), znači u 2 dana više od 400.000 dionica)
šuška se da bi KORF mogao biti prodan/preuzet i da je ovo jučer i danas uvod u to? mišljenja?

Gdje se suska?

"...a nije isključeno ni da država počne oporezivati držanje kućnih ljubimaca..."

napeta situacija, na kupnji na 23 kune i iznad ima preko 11.000 komada. ako ne bude više istresanja, mogli bi kupci počistiti i ovaj sitniš do 25 kn

Kupnja – KORF-R-A
1.250 23,10
1.200 23,08
1.000 23,07
423 23,06
1.500 23,04

Prodaja – KORF-R-A
103 23,44
140 23,45
500 23,85
111 23,89
400 23,90

moje pisanje nije preporuka za kupnju ili prodaju dionica, nego osobni stav i razmišljanje

dajte ljudi neke argumente za kupnju…zapitateli se zasto ljudi prodaju toliku kolicinu po toj tijeni?

[i]Sve što pišem to je samo moje osobno mišljenje i nije nagovor na k/p.[/i]

Evo jedan članak gospodina Bakaći pa pročitajte njegovo mišljenje o današnjoj cjeni KORF-a
Vaš link

Koje dionice?

Vjerujem da će brzo otključavanje vrijednosti ubrzo zadesiti, između ostalih, ove dionice
– DDJH (presmiješna valuacija, primjerice P/BV = , cca. 14 mil. eur Mcap, uz sve velike dogovorene poslove)
– ADRS (loša vijest o konvergenciji propisa s EU zapravo je okidač za moguće preuzimanje TDR od strane PMI ili sl. – zapravo to znači ‘game over’ za ekipu iz Rovinja)
– VIRO (konsolidator u fundamentalnoj neelastičnoj branši, čijiće Q42008. rezultati vjerojatno znatno popraviti formalne pokazatelje)
– PTKM (smiješna valuacija, fundamentalna neelastična branša, s mogućnošću konkurentnog izvoza)
– KORF (smiješna valuacija uz kakvu takvu vlasničku brigu)
– KOEI (ne naročito atraktivna valucija, ali među prvima na meti mirovinaca)
– i hrpa manjih nelikvidnih s nevjerojatnim fundamentima (TKPR, LPLH, BDMR i slično)

SVE ŠTO JE DANAS SKUPO SUTRA ĆE BITI JOŠ SKUPLJE A BITI ĆE VAM JEFTINO?????????

New Report

Close