KORF (Dom Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska KORF (Dom Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Ako opet kupuje trezor i nastavi kupovat, Valamar može bez direktno potrošene 1 kune postat većinski vlasnik.[lol]

o tome se i radi..velike su ovo količine trgovane danas..ajmo znaci..dajte svoja mišljenja u svezi svega danas kupovanog ili prodanog. [sad]

Netko iz top 10 izlazi, a oni koji imaju keša ulaze. Povijest se uvijek ponavlja pa kako je već sa 20 kn otišla na 220 kn, sad je pala opet nazad na 20 kn i tako u krug. Odlična prilika za sredenjeročne ulagače. Netko je prepoznaje, netko ne. Neki će prodati kad skoči na 30 kn (nije ni to loše, nekih 30% zarade), ali ovakve dionice treba kupiti i držati par godina i eto bogatstva uz zaradu od 500-1000%

Hrvatska ulazi u EU glasovima 30% biračkog tijela. 70% birača nije dalo svoj glas za ulazak u EU!

Od kud ta informacija za Valamar?

Ma da me ne bi nista cudilo da je istina.

"...a nije isključeno ni da država počne oporezivati držanje kućnih ljubimaca..."


Netko iz top 10 izlazi, a oni koji imaju keša ulaze. Povijest se uvijek ponavlja pa kako je već sa 20 kn otišla na 220 kn, sad je pala opet nazad na 20 kn i tako u krug. Odlična prilika za sredenjeročne ulagače. Netko je prepoznaje, netko ne. Neki će prodati kad skoči na 30 kn (nije ni to loše, nekih 30% zarade), ali ovakve dionice treba kupiti i držati par godina i eto bogatstva uz zaradu od 500-1000%

djelomično se slažem, ali ne poznajem nikoga tko je zaradio na shno, korf i valamaru…moguće da se varam, ali te dionice imaju neki svoj način ponašanja kojeg je teško pročitati i shvatiti.

...povijest se ponavlja...

-Nije mi jasno što Delboy hoće reći da nitko nije zaradio na Korf,Snho i Vlho.Ja sam siguran da su mnogi jako dobro zaradili,ja sam npr. kupovao KORF po 19-25 kn a prodavao ga po cijeni od 120-150 kuna.I opet mi se sada čini da je ovo sjajna prilika za kupnju,jer ako ove godine i bude nešto manji promet od turizma u odnosu na prošlu godinu,to ne znači da će i u najgorem scenariju otići ovako veliko turističko poduzeće u stečaj.Nasuprot hotelima na Jadranu,mislim da bi neka poduzeća iz drugih branši mogli otići čak i u stečaj,a tu je onda svaka kupovina po bilo kojoj cijeni loša.


-Nije mi jasno što Delboy hoće reći da nitko nije zaradio na Korf,Snho i Vlho.Ja sam siguran da su mnogi jako dobro zaradili,ja sam npr. kupovao KORF po 19-25 kn a prodavao ga po cijeni od 120-150 kuna.I opet mi se sada čini da je ovo sjajna prilika za kupnju,jer ako ove godine i bude nešto manji promet od turizma u odnosu na prošlu godinu,to ne znači da će i u najgorem scenariju otići ovako veliko turističko poduzeće u stečaj.Nasuprot hotelima na Jadranu,mislim da bi neka poduzeća iz drugih branši mogli otići čak i u stečaj,a tu je onda svaka kupovina po bilo kojoj cijeni loša.

tako mi kažu oni koji su ove sumnjive dionice pazarili. kažu – nema tu zarade ni pod razno. bilo na 300, oni gledaju, padne na 200, oni ulaze misleći prodati kad dođe na 300, ali avaj – cijena pade na 30 kuna. kako da tu zaradim recite mi. pare sam naštampao u podrumu. mislim si da nij bolje da stavim na prekonoćnu pozajmicu radije?

...povijest se ponavlja...

Pa normalno da su svi koji su ulazili u dionice u sredini prošle godine prošli jako loše bez obzira koje su dionice kupovali jer su tada sve dionice bile na vrhuncu svojih cijena.A kako je do danas dosta dionica izgubila 9/10 svoje najviše vrijednosti pa tako i naš KORF , mislim da više nema prostora za neke značajnije padove.Bio bih posebno sretan da sam ovih dana kupovao od nekog slovenskog fonda.

jedna od dionica koja se mogla uzeti na margin….kao i ptkm koei.đuro đaković ..i druge…znam samo za pbz…mislim da ih je zadesila ista sudbina,,,,trezor kupovao na daleko većim cijenama nego danas vrijede znači i trezor se preračunao??? ili igra drugu igru…

ima ko pri ruci strukturo portfleja KORF, barem top ten, da ne kopam…

Mislim da su sve velike transakcije na KORF-u unaprijed dogovorene po sistemi "iz šupljeg u prazno".

Revizija CROBEX-a

U CROBEX© se od ponedjeljka 23. ožujka 2009. godine uključuju dionice društava Kraš d.d.

Sukladno odredbama Odluke o indeksu Zagrebačke burze d.d. od 11. siječnja 2008. godine, Komisija za indeks je na svom sastanku 4. ožujka 2009. godine izvršila reviziju indeksa Zagrebačke burze d.d. CROBEX©. Revizija je izvršena na osnovu podataka o trgovanju u razdoblju 1. rujna 2008. do 28. veljače 2009. godine.

Uvjete za ostanak nisu zadovoljile slijedeće dionice koje se isključuju iz CROBEX©-a:
• Dom holding d.d., DIOKI d.d., Konzum d.d. i Tehnika d.d. (nisu zadovoljili uvjet minimalnog prometa);
• Hidroelektra niskogradnja d.d. (nisu zadovoljili uvjet prometa i tržišne kapitalizacije).
Uvjete za uključenje u CROBEX© zadovoljile su dionice društva Kraš d.d.

Izračun CROBEX© s novim sastavom početi će u ponedjaljak 23. ožujka 2009.


Mislim da su sve velike transakcije na KORF-u unaprijed dogovorene po sistemi "iz šupljeg u prazno".

tako je već 5 godina pa zato i pitam: jel itko tu išta zaradi ili samo vrte dionice?

...povijest se ponavlja...

New Report

Close