KORF (Dom Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska KORF (Dom Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Slažem se tinto…
ali ko će znat kad će on doć do 100 kn,možda i za pet godina…..

izvršen desant sa 10 000 komada

Zna li netko ko sad izlazi po ovim korektnim cijenama? [thumbsup]

MISLIM DA JE U PITANJU KEKEC

kupit 1000 komada KORF po 22,49 kn nisam vjerovo da će ikad više biti moguće. sad sam uzeo 2000 komada i čekat ću ako treba 2-3 godine pa ga prodat sa 500% zarade, nema banke ni biznisa koji daje ovakvu kamatu [thumbsup]
iskoristite ovu priliku, prodaje fond koji se raspada

čemu TUGA, čemu BOL??? kad postoji ALKOHOL

Prijatelju koji to fond Slovenski propada..ili ti samo navlačiš forumaše na kupnju..uvijek neke informacije neprovjerene dolaze u svezi ove dionice..Što se mene tiče neka fondovi konačno izađu iz ove dionice,uništili su ju pa sad neka grcaju u minusu..ja imam vremena za čekanje za razliku od njih.. [bye]


Čini mi se da sam po ovim cijenama kupovao KORF 2000-e godine pa zašto ne bi i 2009-e.Cijena od 23 kune mi se više čini kao poklon paket nego neka ozbiljna cijena.???Možda još padne koju kunu,ali sam siguran da za godinu-dvije mora biti barem 50-100 kuna,a to je lijepa zaradica.

To TINTO..i ti čekaš bolja vremena [thumbsup]

Valmar prodaje dionice.. [undecid]


Valmar prodaje dionice.. [undecid]

bez veze, odakle ti to? pa neće najveći pojedinačni dioničar sa 25% udjela u KORF-u prodavati dionice KORF-a na ovaj način kad ih ima 2.028.028 komada ?!!

čemu TUGA, čemu BOL??? kad postoji ALKOHOL

Danas se nešto događa, a tek ćemo vidjeti što. U svakom slučaju, neko je čekao da cijena doista padne u bezdan pa da počne prodavati, a i kupcima je očito do sada bilo skupo.

Otkuda informacija da se radi o Valamaru?


Danas se nešto događa, a tek ćemo vidjeti što. U svakom slučaju, neko je čekao da cijena doista padne u bezdan pa da počne prodavati, a i kupcima je očito do sada bilo skupo.

kupcima skupo a trezor prije par mjeseci kupovao na veliko po 70kn..a i mali ulagači su to isto kupovali dnevno po 5000kom prodavano.i kupovano..a sad da je skupo po pišljivih 23kn..

Ako opet kupuje trezor i nastavi kupovat, Valamar može bez direktno potrošene 1 kune postat većinski vlasnik.[lol]

Only God, Muammar and Libya!

New Report

Close