KORF (Dom Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska KORF (Dom Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Što se ovo sa KORF-om događa da ovoliko "zaroni.?

Nije u focusu, netransparentno poslovanje, a i upitno koliko vrijedi. Ja kupovao po 196(veća količina) i u ogromnom sam minusu, i žao mi je sad prodat, ali čim naraste bar još malo prodajem i ulazim u brodare. Problem je slijedeći: tko brani upravi da pomalo dijelove portfelja prenosi na neke druge firme (pr. Turist Centar nedavno), te pomalo umanjuje vrijednost. Primjer je kako su potraživanja za LRH prema državi prodali SN Holdingu za siću. Ili stvara gubitke te umanjuje vrijednost i na kraju skroz je makne iz focusa, te je pomalo pokupuju ovi mafijaši koji su i osnovali fond. Ne isplati im se prodavat portfelj jer ovi mafijaši dobivaju od poslovanja 3,5% upravljačku naknadu. I na kraju ne daju dividendu što je i bit ZIF- a tako da ja pomake ne vidim. Uz sve to dnevno se protrguje oko 100-200 tkn prosječno. Dao bog da ja griješim jer sam u tolikom minusu da to nije normalno ali mislim da ću ipak ako ubrzo dosegne tri znamenke izać i ući u nešto likvidnije i perspektivnije.
Pozdrav

Imam fantomske dionice

većinu KORF-a sam kupio po 195kn….jedan manji dio po 123kn…da iman keša najvjerojatnije bih još dokupio al moram priznati da me već lagano zabrinjava trenutačno stanje ove dionice…triba pričekat da prođe sezona pa da se vidi da li je bilo kakvog pomaka što se tiće financija…


Što se ovo sa KORF-om događa da ovoliko "zaroni.?

glavni razlog je jaka prodaja: ako se varam izlazi "NY bank as custodian". Dok oni ne iziđu sumnjam da ima nekog većeg oporavka. Zašto izlaze? – Mogu imati milijun razloga, a moguće je da su došli i do ovog zaključka koji je gore natuknuo kolega Živko… I ja imam nešto sitno ovdje, ali sve manje su mi privlačni, i to naravno ne zbog niske cijene nego upravo zbog velike netransparentnosti i razloga navedenih dva posta iznad. A i onih 10% trezora su odradili mutno….

Ja sam se poduplao u zadnjih cca 2 mjeseca i ni najmanje ne žalim.
Nadam se da će još neko vrijeme ostati ovako, npr do sredine 9. pa ću jopet u kupovinu.

Dabogda ti zaradio a ja bar umanjio gubitak, al mislim da nećemo gledat tako lako takav scenarij pogotovo ne uz ovakvu likvidnost.

Imam fantomske dionice


Ja sam se poduplao u zadnjih cca 2 mjeseca i ni najmanje ne žalim.
Nadam se da će još neko vrijeme ostati ovako, npr do sredine 9. pa ću jopet u kupovinu.

Ovi koji ne znaju što s ovom fionicom neka se dakle strpe da se konsolidiram.
Zašto da dečki imaju noćne more. Kod mene ista dionica uzrokuje miran san.

evo kolega sava dao sam vam jednu stoju radi pozitivnog stava, kada svi kukaju onda treba kupovati i tu ste u pravu [thumbsup]

ne mari za male stvari i ostat ce male


evo kolega sava dao sam vam jednu stoju radi pozitivnog stava, kada svi kukaju onda treba kupovati i tu ste u pravu [thumbsup]

Lako je imati pozitivan stav ako ga snažno podupiru činjenice.

kolega sava je ovakove stavove imao kad je korf bio puno blize 200 kuna nego 100.
budite oprezni sa misljenjima kolege save. kad je on optimista, korf uglavnom ide dole.

mnogi sanjaju o zivotu na pustom otoku. nazalost momci, ja tamo zivim.

Što mislite koliko bi pozitivan rasplet na SNHO mogao pozitivno utjecati na KORF iako i ja znam da je KORF prodao svoja potraživanja u SNHO,ali Ostoja i Grof su i dalje jako povezani vlasnički u KORF-u i VLHO pa mislim da bi se skori pozitivan rasplet na SNHO mogao pozitivno odraziti i na cijenu KORF-a.


kolega sava je ovakove stavove imao kad je korf bio puno blize 200 kuna nego 100.
budite oprezni sa misljenjima kolege save. kad je on optimista, korf uglavnom ide dole.

Svatko tko ovako piše je vrlo zločast.
Ako mene treba komentirati onda dopuštam da umjesto mene govori Prospekt.
Javan je svim ulagačima.

New Report

Close