KORF (Dom Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska KORF (Dom Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Hoćemo li i na ovoj dionici imati Lucidus sindrom?
200% UP u 5 mjeseci!


Hoćemo li i na ovoj dionici imati Lucidus sindrom?
200% UP u 5 mjeseci!

Meni nebi smetalo… [thumbsup] [lol]

La Vita e Bella

Šta je s mojom uspavanom ljepoticom?
Kad će Vicko & co lupiti šakom o stol i reći dosta je toga!
Idemo poduplati.

Evo i ja se vratio s odmora a kolega Sava i dalje optimist, valjda će KORF do kraja godine probit 100 kn s obzirom kakva je situacija.
Pozdrav

Imam fantomske dionice

Mozda probijemo i 80.- kn!!

a mozda su u sumi [lol]

ne mari za male stvari i ostat ce male

Da li je netko bio prisutan na skupštini? Ima li ikakve nade da netko kupi dom ili bar jedan od hotelskih lanaca?
Pozdrav

Imam fantomske dionice

Nitko više ne piše, možda se tko javi kad dođe na 50 kn, tada ću biti točno 75% u gubitku.
Pozdrav

Imam fantomske dionice

Kako je ovaj jedan kolega na EIG-u napisao da je bolje da padne na 1 kn jer će bit lakše računati, to mi je inače najbolji post ove godine.

Imam fantomske dionice


Nitko više ne piše, možda se tko javi kad dođe na 50 kn, tada ću biti točno 75% u gubitku.
Pozdrav

Kolega Zivko,mogu si misliti kako se osjećaš u tom bedu,ali kada me je opalio margin još u 3-4 mjesecu na oko 120 kn na ovoj dionici a kupio ju na oko 135 kn,bio sam u komi,i morao prodati dio portfelja,ali odlučio sam se na KORF i zatvorio margin,jer je sjelo do zuba,pa sam bio u komi, a vjerovao sam da bar još koji dan mi nije sjeo margin,da bi mogla otići gore,kao i cijelo tržište,ali tonulo je sve više,i više,pa mi je nekako i laknulo u toj "tuzi i boli" da sam se riješio toga,ako se može tako nazvati,tako da sam sada i sretan da mi je tada sjeo taj margin,jer bih bio sada još više zakopan. Ali vjerujem kada će se cijelo tržište oporaviti (a vjerujem da je taj trenutak počeo bez obzira na ove minuse na CROBEX-u) da će i ova dionica doći na svoje mjesto,ako i sve ostale. Ali najgore je to vrijeme,samo čekati,čekati,i čekati,i opet čekati,ali i nakon dugog čekanja će doći i vrijeme akcije,samo pitanje trenutka. A ovog svega ćemo se samo sjećati i pričati u budućnosti kako smo spušili,a kasnije i zaradili i praviti se važni,kako smo pravi biznismeni. Zato kolega drži se,jer nisi jedini u ovom đumbusu od tržišta. [thumbsup]

Sjećaš li se sjaja u travi i mirisa u cvijeću,sve što je bilo,prošlo je,vratit se neću.

Kolega lovac hvala na podršci. [smiley]

Imam fantomske dionice

ima nas koji čekamo bez brige budite!
sada je samo u čekanju spas sve ostalo je propast! [smiley]

dan je pametniji od noći

New Report

Close