KORF (Dom Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska KORF (Dom Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



Meni piše da je blok promet 26.175.000 a ako je prošlo,što ne vidim, 140 000 komada to je po cijeni 186,97 [bye]

ajde nemojte pisat gluposti. proslo je 140.000 komada po 95 kn. blok promet. prijavljena transakcija.

to sto je blok promet takav kakav je zasluzna je KORFova RIVP koje je isto proslo 25.000 komada po 515 kn.
[/quote]
ne vidim pojedinačni promet a pošto nije nitko napisao da je prošlo i RIVP nije mi štimala računica
za ono što sam vidio
ma ne,šalim se, mislio sam da će korf na 250 pošto je trezor kupio po 187 [angry]

1. VALAMAR GRUPA D.D. 2.028.028 25,00 Osnovni račun
2. EPIMA D.O.O. 1.131.615 13,95 Osnovni račun
3. DOM HOLDING D.D. 671.124 8,27 Osnovni račun
4. SAVA D.D. 668.213 8,24 Osnovni račun
5. PBZ D.D. 289.922 3,57 Skrb. račun
6. PBZ D.D. 218.711 2,70 Skrb. račun
7. HPB D.D./KD INVESTMENTS – VICTORIA FOND 135.608 1,67 Skrb. račun
8. RAIFFEISENBANK AUSTRIA D.D. ZAGREB 131.704 1,62 Skrb. račun
9. ZAGREBAČKA BANKA D.D. 105.727 1,30 Skrb. račun
10. PBZ D.D./THE BANK OF NEW YORK AS CUSTODIAN 92.465 1,14 Skrb. račun

Ovo je sigurno za trezor, ako su uzeli 140 000 komada što je 1,725% dolaze do 9,995%, tik do obveze poništenja trezorskih
To su sve dionice vjerojatno kupljene po višoj cijeni od 95 kn
Ima li tko ideju zašto se sada pretovaraju? Ima li kakav poseban razlog da im odgovara ova niska cijena?

jeba ga ćuk 🙂
pa u krajnju ruku prodat će po 115 i zaraditi

Nitko ne komentira ovih 8000 kom na 100 kn. Ma meni ova dionica nije jasna tko je uopće prodao 140000 kom po 95 kn, kad je taj kupovao ili namjerno gubi, ja ništa ne razumijem. Ovaj grof Eltz i svi ti Austrijanci koji imaju interes u KORF-u ne razumijem njihovu strategiju pošto ovaj ZIF nema neku veliku dobit, što vi o svemu mislite?

Imam fantomske dionice

Moramo prvo vidjet tko je to prodao i kupio pa cemo znati vise ovako mozemo samo nagadjati…

http://seekingalpha.com/article/62511-50-lowest-relative-p-e-ratios-in


Nitko ne komentira ovih 8000 kom na 100 kn. Ma meni ova dionica nije jasna tko je uopće prodao 140000 kom po 95 kn, kad je taj kupovao ili namjerno gubi, ja ništa ne razumijem. Ovaj grof Eltz i svi ti Austrijanci koji imaju interes u KORF-u ne razumijem njihovu strategiju pošto ovaj ZIF nema neku veliku dobit, što vi o svemu mislite?

a prodao je netko tko je morao prodati. slovenci su prodavali ranije ako se ne varam. mozda su opet i ovo prodali.

a kakvu korist ce ELtz i ekipa imati. imaju je i trenutno kroz troškove upravljanja, a razmisli malo koliko ce KORF imati keša kad prodaju RIVP i ostatak portfelja.

Those who do not remember the past are condemned to repeat it.

Taj Eltz ima 52 godine dok proda portfelj otić će u penziju, jel ima ikakve naznake da bi moglo bit uskoro?

Imam fantomske dionice

Zlatan otok, Turisthotel pa sada Dom holding i Riviera….Preslagivanja vlasničke strukture u tijeku.
Kad završe s tim onda će sve to na već viđene razine.
Nisam siguran da će se poništiti trezorske jer Valamar onda mora dati javnu ponudu za preuzimanje..Ili baš zbog toga i hoće?

kao sto sam i pretpostavio

Predmet: Obavijest o stjecanju vlastitih dionica
Poštovani,
ovime Vas, sukladno članku 118a Zakona o tržištu vrijednosnim papirima obavještavamo da je društvo Dom holding d.d. sa sjedištem u Zagrebu, Miramarska cesta 24 (u daljnjem tekstu: Društvo), dana 29. srpnja 2008. steklo 140.000 vlastitih dionica Društva.
Dom holding d.d. zaključno s ovim stjecanjem drži 811.124 vlastite dionice Društva, što ukupno predstavlja 9,99 % temeljnog kapitala Društva.

S poštovanjem,

DOM HOLDING d.d.

Those who do not remember the past are condemned to repeat it.

kako misliš i tko će poništiti trezorske, ne razumijem se baš najbolje, znam daa treba 25% + 1 dionica za ponudu, ali na što misliš?
Hvala

Imam fantomske dionice


Zlatan otok, Turisthotel pa sada Dom holding i Riviera….Preslagivanja vlasničke strukture u tijeku.
Kad završe s tim onda će sve to na već viđene razine.
Nisam siguran da će se poništiti trezorske jer Valamar onda mora dati javnu ponudu za preuzimanje..Ili baš zbog toga i hoće?

a zasto bi morao dati javnu ponudu?

Those who do not remember the past are condemned to repeat it.



Zlatan otok, Turisthotel pa sada Dom holding i Riviera….Preslagivanja vlasničke strukture u tijeku.
Kad završe s tim onda će sve to na već viđene razine.
Nisam siguran da će se poništiti trezorske jer Valamar onda mora dati javnu ponudu za preuzimanje..Ili baš zbog toga i hoće?

a zasto bi morao dati javnu ponudu?
[/quote]

Valjda zato što će premašiti 25%?
A možda i neće jer s EPIMOM neće premašiti 50%?
Daj vidim da više čitaš zakone , pa pojasni.

New Report

Close