Korekcija

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

valentine:

Jel gotova korekcija? Da čujem stručnjake, ili još ronimo.

Evo čuo si trottera, po njemu još ronimo. Valjda ne kuži da smo u plićaku.[lol]


Zasto mi stavljate rijeci u usta???????? Ja nisam rekao ni da ronimo niti suprotno… Samo sam reagirao na stavljanje neprovjerenih cimalica na forum. Ja za razliku od vecine samozvanih Nostradamusa ne znam kako ce se razvijati situacija i ne upustam se u prognoze.. Ne razumijem, zasto se meni imputiraju bilo kakve prognoze kad ih ne iznosim…

https://www.youtube.com/watch?v=qp5hxHPlTq8


Von Braun: ” Valjda ne kuži da smo u plićaku.[lol] ” Samo da ne otkrijemo San Andreas na rubu plicaka….. [shocked][shocked]

A ja sam mislio da smo već na dnu San Andreasa? [lol]
Čudno mi je nešto, susrećem neke čudne dubinske ribe.
Ti kao stručan oceanograf, reci jesmo li nismo?

FALI NAM LIKVIDNOSTI; DAJ ŠTEFEK, NATOČI NAM PO JEDNU

wiking:

trotter:

Moderatori, kak sad izvjesni zorz nije na moderiranju i jos baca neprovjerene cimalice na forum?

sry al ak cemo traziti krivca onda optuzi mene i kaznite me jer sam prvi vidio i procitao i stavio tu.Trazim izvor i nema ga,zato sam rekao da se ne lovi za to.Upucajte me i gotovo jer glasnike mozda dobrih vijesti nekom ne odgovaraju

Izvor je u komentarima na clanak u bussines-u… (kolega zmrklic iskopo, imas par strana prije). Netko je napisal to u kometarima na clanak… A sto se interesa tice nitko sretniji od mene kad bi to bila istina… ali bojim se nis od tog…

gledaj ja sam vidio i stavio prvi na opcenito,onda je zorz napisao 10-ak minuta kasnije da bi zmrklic isto to pronasao na buiss.U biti nije bitno ko je stavio nego kad bi bila istina.Trazio sam tamo izvor jer detaljnije procitaj i vidjet ces puno sumnjivih gresaka.”Vlada je jutros donijela uredbu”,kolko znam danas nije bilo nikakvog okupljanja vlade.Samo ime kak si naveo je sumnjivo,da pokraj nasih novinara to nije vec u javnosti kad se zna i kad buba mara prdne u vladi.Mislim da neko ima jaku mastu i da je to lijepo srocio

više boli kada drugome raste, nego li kada tebi pada

gledaj ja sam vidio i stavio prvi na opcenito,onda je zorz napisao 10-ak minuta kasnije da bi zmrklic isto to pronasao na buiss.U biti nije bitno ko je stavio nego kad bi bila istina.Trazio sam tamo izvor jer detaljnije procitaj i vidjet ces puno sumnjivih gresaka.”Vlada je jutros donijela uredbu”,kolko znam danas nije bilo nikakvog okupljanja vlade.Samo ime kak si naveo je sumnjivo,da pokraj nasih novinara to nije vec u javnosti kad se zna i kad buba mara prdne u vladi.Mislim da neko ima jaku mastu i da je to lijepo srocio

Da… upravo tako… Al najjaca mi je ona kratica heheheh: FSFTRH… strasno

https://www.youtube.com/watch?v=qp5hxHPlTq8


Ne bi se čudio da Vlada sastavi jednu injekciju, i da je ovaj insajder točan. Pa bemu, na TK je gospodarstvo hrvatske, zašto bi Vlada stajala postrance.

Vlada muku muči sa krpanjem rupa u proračunu i nalaženjem keša za vraćanje dugova. U ponedjeljak će vjerojatno napravit pritisak na Rohatinskog da bi indirektno dobili kredit od hnb-a. Vladi je glavna briga na koji način da mirovincima uvali još papira, ali keša je nestalo to je problem. Guverner će vjerojatno popustiti, naštampat će se još love, agonija će se produžit još neko vrijeme. Pucanje sistema je neminovno, samo je pitanje da li će se to dogoditi ove godine ili za 5 godina. Bez obzira na to OIF još uvijek imaju keša za podizanje tržišta, samo sve je to kratkog vijeka. Shvatite već jednom da je igra gotova!

Trend is your friend.

Prema projekciji HNB-a ove godine samo na kamate odlazi 1 milijardu EUR, ne 1 milion, nego 1 milijarda EUR. Na to bi trebalo dodati još glavnicu koja se međutim većinom refinancira (ionako dug ne smanjujemo, već se povećava).

Trend is your friend.


Von Braun: ” Ne bi se čudio da Vlada sastavi jednu injekciju, i da je ovaj insajder točan. Pa bemu, na TK je gospodarstvo hrvatske, zašto bi Vlada stajala postrance. ” Vlada muku muči sa krpanjem rupa u proračunu i nalaženjem keša za vraćanje dugova. U ponedjeljak će vjerojatno napravit pritisak na Rohatinskog da bi indirektno dobili kredit od hnb-a. Vladi je glavna briga na koji način da mirovincima uvali još papira, ali keša je nestalo to je problem. Guverner će vjerojatno popustiti, naštampat će se još love, agonija će se produžit još neko vrijeme. Pucanje sistema je neminovno, samo je pitanje da li će se to dogoditi ove godine ili za 5 godina. Bez obzira na to OIF još uvijek imaju keša za podizanje tržišta, samo sve je to kratkog vijeka. Shvatite već jednom da je igra gotova!

Točno tako. Sad ćemo morati ulagati pravi novac, a ne onaj iz Monopolya.
Rekao sam vam, da je igra gotova i da idemo gore. Hvala kolega.[thumbsup]

FALI NAM LIKVIDNOSTI; DAJ ŠTEFEK, NATOČI NAM PO JEDNU

Je i meni su javili iz Vlade da će u ponedjeljak objaviti bankrot i da će Dalmaciju i Istru prodati italiji, a sve sjeverno Mađarskoj!


Je i meni su javili iz Vlade da će u ponedjeljak objaviti bankrot i da će Dalmaciju i Istru prodati italiji, a sve sjeverno Mađarskoj!

Meni ne mora nitko javljati, ja sam dovoljno obrazovan da i sam uočim da su se i vlada i OMF uzvrpoljili, jer im je nestalo keša. Pitanje je samo kolko dugo će ovakvo stanje biti održivo.

Trend is your friend.


Prema projekciji HNB-a ove godine samo na kamate odlazi 1 milijardu EUR, ne 1 milion, nego 1 milijarda EUR. Na to bi trebalo dodati još glavnicu koja se međutim većinom refinancira (ionako dug ne smanjujemo, već se povećava).

NHF kolega, ali čemu takvi podaci kome koriste.
Hrvatske firme imaju fenomenalno poslovanje. To ja najbitnije.
Da so odma ubijem što mi je država u dugovima. Pogledaj srbiju, bugarsku i ostale koje su u većim dugovima
nego mi, pa imaju Božić svaki dan.

FALI NAM LIKVIDNOSTI; DAJ ŠTEFEK, NATOČI NAM PO JEDNU


Rekao sam vam, da je igra gotova i da idemo gore. Hvala kolega.[thumbsup][/b]

Aj procitaj jos jedan puta sto je covjek napisao.

skype - ivek1234


Meni ne mora nitko javljati, ja sam dovoljno obrazovan da i sam uočim da su se i vlada i OMF uzvrpoljili, jer im je nestalo keša. Pitanje je samo kolko dugo će ovakvo stanje biti održivo.

Sve je to na zalost samo mali dio problema…..

skype - ivek1234

New Report

Close