Korekcija

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


tržište raste kad je više pesimista nego optimista i obratno!

amen i adieau! [cool]

Valjda raste kad je vise optimista, kaj ne?

https://www.youtube.com/watch?v=qp5hxHPlTq8


Moderatori, kak sad izvjesni zorz nije na moderiranju i jos baca neprovjerene cimalice na forum?

sry al ak cemo traziti krivca onda optuzi mene i kaznite me jer sam prvi vidio i procitao i stavio tu.Trazim izvor i nema ga,zato sam rekao da se ne lovi za to.Upucajte me i gotovo jer glasnike mozda dobrih vijesti nekom ne odgovaraju

više boli kada drugome raste, nego li kada tebi pada


wunderkind:

tržište raste kad je više pesimista nego optimista i obratno!

amen i adieau! [cool]

Valjda raste kad je vise optimista, kaj ne?

jok!

razmisli zašto pa se čujemo! [wink]

a sad gibam anva…


Dobro, ali nemojte govoriti , da vam nisam rekao.

Pa govorio si prije dva tjedna da smo na rubu smaka svijeta ako se ne varam. Lijepo te Fazan pitao sto se promijenilo od onda? Fundamet? Sve raslo 200-400% i sada palo 30% pa je jeftino? Sorry ali EOC!

skype - ivek1234


Von Braun: ” Dobro, ali nemojte govoriti , da vam nisam rekao. ” Pa govorio si prije dva tjedna da smo na rubu smaka svijeta ako se ne varam. Sorry ali EOC!

Zašto misliš da još nisam?
Smak svijeta će se desiti, bilo za par godina, bilo za 10.000 godina.
Tako je isto sa burzom, bilo za 1 godinu, ili za 200 godina, a do tad hoću zaraditi.[wink]

FALI NAM LIKVIDNOSTI; DAJ ŠTEFEK, NATOČI NAM PO JEDNU

trotter:

Moderatori, kak sad izvjesni zorz nije na moderiranju i jos baca neprovjerene cimalice na forum?

sry al ak cemo traziti krivca onda optuzi mene i kaznite me jer sam prvi vidio i procitao i stavio tu.Trazim izvor i nema ga,zato sam rekao da se ne lovi za to.Upucajte me i gotovo jer glasnike mozda dobrih vijesti nekom ne odgovaraju

Izvor je u komentarima na clanak u bussines-u… (kolega zmrklic iskopo, imas par strana prije). Netko je napisal to u kometarima na clanak… A sto se interesa tice nitko sretniji od mene kad bi to bila istina… ali bojim se nis od tog…

https://www.youtube.com/watch?v=qp5hxHPlTq8

Jel gotova korekcija?

Da čujem stručnjake, ili još ronimo.

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!


Jel gotova korekcija?

Da čujem stručnjake, ili još ronimo.

Veli Charile Brown da idemo gore ko raketa. Ja nisam strucnjak da bi davao bilo kakve ocjene.

skype - ivek1234


Jel gotova korekcija? Da čujem stručnjake, ili još ronimo.

Evo čuo si trottera, po njemu još ronimo. Valjda ne kuži da smo u plićaku.[lol]

FALI NAM LIKVIDNOSTI; DAJ ŠTEFEK, NATOČI NAM PO JEDNU

Pitaj TH teovce.U petek 10tak minuta prije zatvaranja burze se pojavija jaca kupnja stoga molim boga da se ponedjeljak dobro zazeleni.Ne vidim razloga za suprotno.Nikome pa ni fondovima a bogami ni politicarima ne odgovara vise crvenilo.


Valjda ne kuži da smo u plićaku.[lol]

Samo da ne otkrijemo San Andreas na rubu plicaka….. [shocked][shocked]

skype - ivek1234

U ponedeljak na početku trgovanja lagani rast od 1 – 1,5 %,
Oko 11 h povratak nazad prema 4000 bodova jer još uvijek ima puno paničara, margina i OIF-ova koji moraju
osiguravati likvidna sredstva radi isplate ulagača.
Pred kraj dana povratak na početne pozicije – oo 4100 – 4200.
Povratak na 4500 – 4700 bodova tek nakon proglašenja neovisnosti Kosova, ako sve prođe bez frke.
Crobex na 5000 tek nakon objave godišnih rezultata – ako opravdaju očekivanja.
Puno sreće svima. Pozdrav mirovincima uz pitanje :
Što se čeka ??

New Report

Close