Korekcija

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


http://business.hr/Default2.aspx?ArticleID=70a7cd74-9bb3-475b-bc0d-57565c097143&open=four

Ne kužim? Do jučer su svi drukali na korekciju, a sada nam odjednom gospodarstvo cvate?!?! Što se to promijenilo unazad 6 mjeseci.

Ja sam barem dosljedan! [lol] [lol] [lol]

skype - ivek1234

i kaj su se ovi iz G7 dogovorili, jel idemo up.
budu dali amerima 2000$ po glavi tako da se ovi u europi smire i mi počnemo rast [bye]

&


Kako iz povjerljivih izvora saznaje business.hr, danas je u Banskim dvorima održan sastanak premijera i voditelja svih mirovinskih fondova. Prije toga, Vlada je jutros donijela uredbu o osnivanju Fonda za stabilizaciju financijskih tržišta u Republici Hrvatskoj (FSFTRH). Vlada djelovanjem ovog fonda želi stabilizirati urušeno povjerenje ulagača na hrvatskom tržištu kapitala. Stabilizacija će se vršiti plasmanom svježeg novca u mirovinske fondove, uz najnižu kamatnu stopu. Mirovinski fondovi imaju obvezu vraćanja plasmana u razdoblju od 3 godine. Kao prvi korak, Vlada je odmah dala nalog za uplatu prvih milijardu kuna u navedeni fond. Očekuje se da će to biti dovoljno za amortizaciju trenutnog vala prodaje na ZSE. Ako se pokaže potrebitim, Vlada će u fond uplatiti i dodatna sredstva. Ministar financija Ivan Šuker izjavio je neslužbeno da ća Vlada za ovu namjenu u ovogodišnjem proračunu osigurati [thumbsup]

Mislim da obrana tržišta pomoću Mirovinaca nije mala stvar, i da su to novci građana RH, tako da se ova
korekcija tiče i ljudi koji ne ulažu na burzu jer njihovi mirovinski fondovi ulažu.
Ne bi se čudio da Vlada sastavi jednu injekciju, i da je ovaj insajder točan.
Pa bemu, na TK je gospodarstvo hrvatske, zašto bi Vlada stajala postrance.

FALI NAM LIKVIDNOSTI; DAJ ŠTEFEK, NATOČI NAM PO JEDNU


Mislim da obrana tržišta pomoću Mirovinaca nije mala stvar, i da su to novci građana RH, tako da se ova
korekcija tiče i ljudi koji ne ulažu na burzu jer njihovi mirovinski fondovi ulažu.
Ne bi se čudio da Vlada sastavi jednu injekciju, i da je ovaj insajder točan.

[lol] [lol] [lol] [lol] [lol] [lol] [lol] [lol] [lol] [lol] [lol]

Izmedu tebe i Dujsina ipak nekao vise vjerujem Urosu! NHF.

skype - ivek1234


” Mislim da obrana tržišta pomoću Mirovinaca nije mala stvar, i da su to novci građana RH, tako da se ova korekcija tiče i ljudi koji ne ulažu na burzu jer njihovi mirovinski fondovi ulažu. Ne bi se čudio da Vlada sastavi jednu injekciju, i da je ovaj insajder točan. Pa bemu, na TK je gospodarstvo hrvatske, zašto bi Vlada stajala postrance.

Još bolja bi bila odbrana s izdavateljima vrijedonosnica, tj s Upravama izdavatelja!
Čitam da je bruto dobit gospodarstva cca 35 milijardi kuna. A prošlih dana ne vidjesmo ni jedne jedine intervencije u korist dioničara. Nešto tu jaaaako zaudara, mislim na burzi!


Von Braun: ” Mislim da obrana tržišta pomoću Mirovinaca nije mala stvar, i da su to novci građana RH, tako da se ova korekcija tiče i ljudi koji ne ulažu na burzu jer njihovi mirovinski fondovi ulažu. Ne bi se čudio da Vlada sastavi jednu injekciju, i da je ovaj insajder točan. ” [lol] [lol] [lol] [lol] [lol] [lol] [lol] [lol] [lol] [lol] [lol] Izmedu tebe i Dujsina ipak nekao vise vjerujem Urosu! NHF.

Dobro, ali nemojte govoriti , da vam nisam rekao.
O Ivek123, poglej tko te gleda……[thumbsup]

FALI NAM LIKVIDNOSTI; DAJ ŠTEFEK, NATOČI NAM PO JEDNU

Ljudi vi ovdje komentirate jednu apsolutno neprovjerenu informaciju… A posebno mi se ona kratica cini zajebancijom… kak ono FSFTRH hahahahahah… I to kao vlada osnovala… Pa bilo bi neko priopcenje i na vijestima…

https://www.youtube.com/watch?v=qp5hxHPlTq8

tržište raste kad je više pesimista nego optimista i obratno!

amen i adieau! [cool]


tržište raste kad je više pesimista nego optimista i obratno! amen i adieau! [cool]

Kakva je sad situacija?


Ljudi vi ovdje komentirate jednu apsolutno neprovjerenu informaciju… A posebno mi se ona kratica cini zajebancijom… kak ono FSFTRH hahahahahah… I to kao vlada osnovala… Pa bilo bi neko priopcenje i na vijestima…

Ne znam, izgleda mi smješno , ali mi ne izgleda neoriginalno i neostvarivo.
Nego, ovu videoigru moram nabaviti. Izgleda mi tako relaksirajuće[lol]

FALI NAM LIKVIDNOSTI; DAJ ŠTEFEK, NATOČI NAM PO JEDNU


tržište raste kad je više pesimista nego optimista i obratno!

amen i adieau! [cool]

Zar nije obratno ?
[shocked]


Ljudi vi ovdje komentirate jednu apsolutno neprovjerenu informaciju… A posebno mi se ona kratica cini zajebancijom… kak ono FSFTRH hahahahahah… I to kao vlada osnovala… Pa bilo bi neko priopcenje i na vijestima…

Pa svi nešto rade po tom pitanju, a samo bi blejimo ko ovce!

TOKYO (AP) — The world’s leading economies pledged on Saturday to work together to secure stability in volatile markets but brushed off the idea of a single uniform remedy for the Group of Seven industrialized nations.

Nađi i pročitaj čitav tekst, za bolje informiranje.

New Report

Close