Korekcija

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

U petak je bio kraj korekcije ,dolaze bolji dani .Danas će biti u vijestima


fazan: ” Alien, nisam ni ja skužio što si htio reći ? ” Jesi gledao sinoc poslovni klub?

Nisam. Jel’ ga ima u arhivu HTV-a?

I love the Smell of Profits in the Morning

Vaš link

promijenit ću nadimak u papiga…

iskrcavanje će vjerojatno još potrajati.
ali…
nema razloga za paniku.
mirovinci će BRANITI grobex.
imaju puno CASHA.
potom slijedi OPORAVAK, nema ni govora o nekakvom slomu.
svima neopterećenim marginom savjetujem mirovanje i odmak od ekrana.
nema šanse da grobex tijekom ove godine ponovo ne bude na +4500 kn.
strpljeni, spašeni.
puno mira i sreće svima.

@ svi
molim vas da ne pišete (ukoliko niste za to plaćeni[cry]) o scenarijima koji nisu provjereni, a samo nepotrebno doprinose stvaranju nelagode i straha.
svima je potreban mir i hladna glava.
iskrcavanju će doći kraj.
grobex će ponovo biti crobex, to je više nego sigurno.
nhf.

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!

Kao sto se euforija sirila kada smo bili na vrhu u nasim medijima tako se sada siri panika

SAM PROTIV SVIH


Kao sto se euforija sirila kada smo bili na vrhu u nasim medijima tako se sada siri panika

upravo tako kolega niko ovdje ne mari za fundamente koji će zaustavljaju pad

PRODAJEM U LIMBURGU____________________________________________________________________________________________________

[ svima. @ svi molim vas da ne pišete (ukoliko niste za to plaćeni[cry]) o scenarijima koji nisu provjereni, a samo nepotrebno doprinose stvaranju nelagode i straha. svima je potreban mir i hladna glava. iskrcavanju će doći kraj. grobex će ponovo biti crobex, to je više nego sigurno. nhf.
[/quote]

Samo cu dodat, i knjige u ruke, ja sam prvi ovih dana odlučio dodatno uložit u znanje
[thumbsup]


[ svima. @ svi molim vas da ne pišete (ukoliko niste za to plaćeni[cry]) o scenarijima koji nisu provjereni, a samo nepotrebno doprinose stvaranju nelagode i straha. svima je potreban mir i hladna glava. iskrcavanju će doći kraj. grobex će ponovo biti crobex, to je više nego sigurno. nhf.
Samo cu dodat, i knjige u ruke, ja sam prvi ovih dana odlučio dodatno uložit u znanje [thumbsup]
[/quote]

Svakako kolega sjećam se posljedneg posta kojeg je napisao dragi nam preminuli kolega Mreich.

http://www.poslovni.hr/Forum/Thread.aspx?ThreadID=3473&pg=10

Obratite pažnju na njegov potpis.

On je imao znanje ali i samopouzdanje što je u ovo vrijeme presudno.

PRODAJEM U LIMBURGU____________________________________________________________________________________________________

čvarkožder:

Yarman:

Spuštamo CROBEX na 2000 kuna? A kako se to radi?

Ostanemo kod ZERP-a i povrata duga Ljubljanske banke.

P.S. Čak sam čuo i da se 304.283 (trebalo je biti 304.285, ali Janez i Mojca dobili gripu) Slovanaca koji ljetuju u Hrvatskoj dogovorilo da bojkotira narednu turiszičku sezonu i da će se Jolanda Čeplak onako, kao slučajno, u Pekingu zatrčati prema zaletištu za ženski skok u vis i u prsudnom trenutku stati na nožni palac Blanki Vlašić.

Dakle, nakon pomne analize svih postova napisanih protekli tjedan možemo zaključit da se radi o masovnoj uroti Slovenaca, vanzemaljaca, neizostavne židovsko-masonske internacionale i Ljube Jurčića koji je obični pijun u njihovim spletkama. Strašno!! Jadna Blanka…vidjet ćemo što nas još čeka na “Snježnoj kraljici”, sigurno i tu spremaju nekakvu sabotažu


… evo i na domaćem terenu urote
Sukobile se dvije prosvjedničke skupine na Trgu maršala Tita

http://www.index.hr/vijesti/clanak/sukobile-se-dvije-prosvjednicke-skupine-na-trgu-marsala-tita/373854.aspx%5Btongue%5D


Krivnja je u mentalitetu hrvatskih ulagača koji misle da ako nešto, npr. DLKV, vrijedi (subjektivna kategorija) 2000kn, a trenutno mu je cijena 1300, da treba cijena skočiti do 2000 u trenutnom roku.

OK, i to se u nekom ludom slučaju dogodi ne samo na DLKV nego kod svih dionica. (A to se otprilike dogodilo u 10. mjesecu)

I što onda? Napucali smo/ste/su sve dionice do njihove “vrijednosti”, i dođemo/dođete/dođu u situaciju da nemamo/nemate/nemaju što kupovati jer se sve trži na razinama pri kojima cijena=”vrijednost”. Budući da pri tim razinama logički kupnja ne može apsorbirati prodaju, situacija postaje neodrživa.

I kamo onda? Dole. I to jako. To se sad vjerojatno događa.



Krivnja je u mentalitetu hrvatskih ulagača koji misle da ako nešto, npr. DLKV, vrijedi (subjektivna kategorija) 2000kn, a trenutno mu je cijena 1300, da treba cijena skočiti do 2000 u trenutnom roku.

OK, i to se u nekom ludom slučaju dogodi ne samo na DLKV nego kod svih dionica. (A to se otprilike dogodilo u 10. mjesecu)

I što onda? Napucali smo/ste/su sve dionice do njihove “vrijednosti”, i dođemo/dođete/dođu u situaciju da nemamo/nemate/nemaju što kupovati jer se sve trži na razinama pri kojima cijena=”vrijednost”. Budući da pri tim razinama logički kupnja ne može apsorbirati prodaju, situacija postaje neodrživa.

I kamo onda? Dole. I to jako. To se sad vjerojatno događa.


strateški protumačeno [tongue]

http://business.hr/Default2.aspx?ArticleID=70a7cd74-9bb3-475b-bc0d-57565c097143&open=four

Ne kužim? Do jučer su svi drukali na korekciju, a sada nam odjednom gospodarstvo cvate?!?! Što se to promijenilo unazad 6 mjeseci.

I love the Smell of Profits in the Morning

Nakon ovih saznanja odlucio sam ne dati pascadi niti lipe i ne otkupljivati dionice od bande. Previse mi je skupa svaka dionica kada znam da ce je neka Ilirika odnijeti u “dezelu”. Neka ih ogule institucionalci jer ocigledno su dobro upuceni u to sto se dogadja. Ne zelim biti 5 kolona.

– to Ivek, potpuno isto razmišljamo.
– tek sada sam otkrila i tvoje političke sposobnosti,
– možda te ipak angažiram kao moga pomoćnika u ministarstvu za EU integracije.

– evo ja pripremam mjere za intelektualni rat protiv dežele.
– ulažem ja i u fondove,
– sljedeći tjedan odmah mi idu u prodaju svi slovenski investicijski fondovi koje posjedujem.
– o sljedećim koracima još moram razmisliti.
– na ovom forumu ima i investitora iz Slovenije, dragi i simpatični ste mi, uz to ja razumijem i Vaš jezik, ali ovo nije rat protiv Vas, već rat protiv bande iz dežele.
Pozdrav !

New Report

Close