Korekcija

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


febo: ” he-he, netko ima ADRIS [lol] ” Ne… nego ne pušim više…[lol]

šta, ti jedini nisi pušio ovih dana?[lol]

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!

Uspješan? Kako kod koga [sad]

Iskustvo - ime koje čovjek daje svojim greškama


Uspješan? Kako kod koga [sad]


Ako si odlučio biti nepušač, uspješan je 100%, puno pomaže…
A ako ne, tu ti nitko ne može pomoć…[smiley]

Be vewy vewy quiet. I'm hunting wabbits!

Asko:

febo: ” he-he, netko ima ADRIS [lol] ” Ne… nego ne pušim više…[lol]

šta, ti jedini nisi pušio ovih dana?[lol]


E kad si već kod toga, paradoksalno ali istinito. Danas mi je portfelj narasao u odnosu na jučer…[smiley][lol]

Be vewy vewy quiet. I'm hunting wabbits!

vlad1111:

Asko:

febo: ” he-he, netko ima ADRIS [lol] ” Ne… nego ne pušim više…[lol]

šta, ti jedini nisi pušio ovih dana?[lol]

E kad si već kod toga, paradoksalno ali istinito. Danas mi je portfelj narasao u odnosu na jučer…[smiley][lol]

cudno i meni,jucerasnji dan mi je bio gori

više boli kada drugome raste, nego li kada tebi pada

Slažem se. Sve je u glavi. Ak’ niš drugo, isplati se izlet u Poreč (istru) , da se pogledati zanimljivi tereni

Iskustvo - ime koje čovjek daje svojim greškama

viš, ima tu nešto…
na temi korekcija rasprava je o pušenju.
i svi bi se željeli riješiti te ružne navike[sealed].
evo, i ja bih.
propušio radi prevelikog apetita.[smiley]
i stvarno ti ga pušenje smanji.
mislim, apetit.[wink]

a danas navala 42000 pušača na forum.

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!


Slažem se. Sve je u glavi. Ak’ niš drugo, isplati se izlet u Poreč (istru) , da se pogledati zanimljivi tereni

Hehehe, gledam vaš potpiš kolegice…

Pa zar su vam sva iskustva takva…griješna ili pogrešna?…[smiley][smiley]

Be vewy vewy quiet. I'm hunting wabbits!



@Krpa
Molim te daj si malo truda pa procitaj postove onda i sada. Mozda ti bude jasno sto sam rekao onda a sto sada.

Ma ivek, pročitao sam stotine tvojih postova, i držim te dobrim duhom ovog foruma.
Ali večeras sam sebi skačeš u usta.

Iz prošlosti se može izvući samo pouka, da ljudi nikad neće izvući pouke iz - prošlosti. wb

@ Asko

Kolega mislim da ste krivo protumačili moj potpis. Htjela sam reći da ljudi teško prizanju svoje pogreške pa radije to pripišu nekoj alibi varijanti tipa učim se , stječem iskustvo…… Mislim da ima i na burzi takvih primjera

A sad kakva su moja iskustva, griješna ili pogrešna….. dalo bi se o tome [smiley]

Iskustvo - ime koje čovjek daje svojim greškama

U ove kasne sate listam malo forumima i vidim da svi nesto pisu da su od ove korekcije nesto naucili, i kao u onoj gibinnoj: ‘sutra cu pametnije’, al bojim se, dragi moji da je malo ko ista naucio jerbo ste svi imali sansu na zadnjem zaokretu pa ste ko ovce hrlili u tamo neke todine uzdanice, ‘poljoprivredna izdanja’ i ostalo smece

Meni je pomalo zao ht-a, ne zbog toga jer sam ga dokupljivo vec zato sto jedna takva grdosija od firme i kvalitetna dionica prozivljava najgore padove s najvecim sljamom… ali to je burza, padne li ht na onu cijenu di ga ja vidim, mislim da cu samo u njega i uci i ostavit ga da se kiseli uz 15 posto div yield

ajd zivjeli

Nisam druzeljubiv tip pa nema potrebe stavljati me medju prijatelje

Pozdrav Nathan, drži se stari…

No respect

New Report

Close