Korekcija

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

he-he, netko ima ADRIS
[lol]

 I m a g i n a t i o n * a t * w o r k 


Ne radi se o nikakvoj tajnosti. Pa X puta vec spominjano cak i u intervjuima.
Pa pogledaj RealBear i moje postove o tome prije cca tjedan-dva kako se pjenimo jer nam nose lovu van.
Ekstremni primjer je ATPL jer sam nju pratio. Tamo je bilo tako ocito da je to bila strava. Navodno je ta teza i u nekim novinama osvanula. Pa nisam bio valjda sa klincadijom od fond managera na veceri!!!! Ja sam ipak u godinama.
Ako mislis da nije istina proanaliziraj malo trgovanje stavi dijelove slagalice na stol pa slozi sam. Sve se nekako jako lijepo slaze. Pretjerano lijepo sto je meni osobno uvijek cudno.

Eto, sad pišeš da si to sve već znao odavno.

A prije pola sata si donio velike vijesti nakon večere, vijesti koje su i za tebe bile nešto novo:

“Drage moje dame i gospodo stvari obicno nisu onakve kakvima izgledaju na prvi pogled. Moram priznati da je i mene zavaralo na prvi pogled pa sam danas opleo po fond managerima iako je na kraju ispalo da bas nisu krivi.
…. ”

Malo kasnije:

“Nisam niti ja bas shvacao da budem iskren. Nego mi ljudi danas lijepo objasnise zbog cega je to ovako kako je. Pa ja opleo danas po fond managerima ali onako muski. Oni vele da su svjesni situacije ali da je pod kontrolom i da je to sigurno manji damage nego da nam svu lovu odnesu van. Vele decki da ovaj period moramo pregrmiti da se otarasimo bagre a onda ide zdravi rast bez tumora u tkivu.”

Iz prošlosti se može izvući samo pouka, da ljudi nikad neće izvući pouke iz - prošlosti. wb

A ja sam danas cuo jednu još stvar. Kad su mirovinci dobili pravo za kupovinu u JDD, oni su povukli 2 milijarde kuna iz fondova, i tiem znatno oslabili fondove. E sad ….


ivek123: ” @Vipy Ovo mi objasnise puno upuceniji od mene – direktni sudionici ovog krsa. Meni ovo izgleda vrlo logicno. ” stvar je vrlo jednostavna, prvo ulaze (strani fondovi) na burzu u zemljama u razvoju na samom početku dioničarstva, najljepše je nakon rata kad niko nema casha, posuđuju novac dotičnim građanima i državi(njihove banke), nakon 5-10 godina uzimaju 500% profita koji je stvoren njihovim kreditima, na izlasku smanje tržišnu kapitalizaciju velike većine firmi i jeftino ih kupe za taj isti novac. Trostruka legalna pljačka države koja grca u dugovima.

dvostruka, — ipak prodaju dionice

Cookie Monster

toj e bilo u 11. mj. pa su onda kupili od oif-a dionice po visoj cijeni i sve 5..

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

@Krpa

Molim te daj si malo truda pa procitaj postove onda i sada. Mozda ti bude jasno sto sam rekao onda a sto sada.

skype - ivek1234


toj e bilo u 11. mj. pa su onda kupili od oif-a dionice po visoj cijeni i sve 5..

aa ok, dakle tu je bio razlog onog dizanja tržišta, e da miej to bilo znat da je zbog toga
[angry]


he-he, netko ima ADRIS
[lol]

Ne… nego ne pušim više…[lol]

Be vewy vewy quiet. I'm hunting wabbits!

kolko dugo?

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

mjesec…[lol]

Be vewy vewy quiet. I'm hunting wabbits!

ima neki tip u puli navodno koji hipnozom to samo tako rjesava..

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

Poreč…bio prošle godine…uspješan je…. vrijedi probati…[smiley]

Nije hipnoza, nešto malo drugačije…[smiley]

Be vewy vewy quiet. I'm hunting wabbits!

New Report

Close