Korekcija

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Koga je poljubio Ivek? Stojića, daj bože… [undecid]

No respect


Koga je poljubio Ivek? Stojića, daj bože… [undecid]

Come on! Give me more credit!!!!! [angry] [angry] [angry] [angry]

skype - ivek1234


super24: ” hahahaha[lol] pao mi na pamet jedan slovenac koji nece tako lako s plusom otic[lol] ” pretpostavljam i koji, ali slabo ga ima na forumu. EIG?

[thumbsup]

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/



@Ivek
, ma naravno, to su sve razmisljanja. mislim da nitko u HR ne zna sto ce se dogadjati, osim par ljudi u mirovinskim fondovima… ali panika je prisutna… Mislim da ce dogoditi da ce pojedine dionice koje su mirovincima zanimljive otici u nekom trenutku gore, dok se druge nikad nece oporaviti barem ne toliko brzo

nemojmo širiti paniku izjavama u koje nismo sigurni.nhf.
crobex će BITI BRANJEN, sigurno.
oporavak SIGURAN, vremenski ne precizno određen (ni predvidiv).
dajte ljudima da odahnu, odmore oči i um od burze i puste da jaki igrači odrade svoje.
keša ima, mirno spavajte.

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!

Ivek, jesu onda te neke dionice isti stranci i prenapumpali, kako bi skuplje van išli? Neće tako lako više na ATH?

No respect


Alien: ” ivek123 vidis meni je palo na pamet slicno razmisljanje ali s drugacijim ciljem. Pomislih da je u pitanju fondovska igra da se neki fondovi ugase pa da za prezivjele ostane vise trzisnog kolaca. Primijetih da je KD od renomiranih najvise pao ali, vis vraga, nisam povezao to na nacin kak si napisal. ” Nisam niti ja bas shvacao da budem iskren. Nego mi ljudi danas lijepo objasnise zbog cega je to ovako kako je. Pa ja opleo danas po fond managerima ali onako muski. Oni vele da su svjesni situacije ali da je pod kontrolom i da je to sigurno manji damage nego da nam svu lovu odnesu van. Vele decki da ovaj period moramo pregrmiti da se otarasimo bagre a onda ide zdravi rast bez tumora u tkivu.

su rekli kolko dugo bi moglo trajat?

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/


Pa ja opleo danas po fond managerima ali onako muski. Oni vele da su svjesni situacije ali da je pod kontrolom i da je to sigurno manji damage nego da nam svu lovu odnesu van. Vele decki da ovaj period moramo pregrmiti da se otarasimo bagre a onda ide zdravi rast bez tumora u tkivu.

jučerašnji i današnji dan poučan je na primjeru ATPL.
danima je bio žestok suport na bidu, danima se skidalo s aska po 500 kom ko od šale, postavljalo na bid 1000, 2000 kom, a onda odjednom presahnulo.
i to unatoč činjenici da firma nikad bolje poslovala nije i da je i na globalnim tržištima jedina svijetla točka u posljednje vrijeme.
ukratko: fondovi su konačno shvatili ono što im mi trubimo već neko vrijeme – ako im se žuri s rasprodajom, povucite se s kupnje! tako danas i bi – u jednom trenutku na bidu samo 300-tinjak dionica. za ATPL na prvi pogled katastrofalno poražavajuće, ali za one koji dublje mogu proniknut stvar je vrlo poučna.[rolleyes]

hate red


nemojmo širiti paniku izjavama u koje nismo sigurni.nhf.
crobex će BITI BRANJEN, sigurno.
oporavak SIGURAN, vremenski ne precizno određen (ni predvidiv).
dajte ljudima da odahnu, odmore oči i um od burze i puste da jaki igrači odrade svoje.
keša ima, mirno spavajte.

Sa svime se slazem sto si napisao ali cilj postao je bio da se smiri panika. Ako je uopce ima. U izjave iz raznih izvora naravno da ne mozemo biti sigurni. Ali teorija je vrlo zanimljiva i po meni vrlo izgledno tocna. Previse kockica se savrseno slaze zarr ne?

I upravo to sto si rekao – pustimo da jaki igraci odrade svoje.

skype - ivek1234

Mislim da su slovenci počeli povlačiti svoje uloge iz 2 razloga. Prvi je još neriješeno stanje oko Kosova, a drugo je (timing is everything :)) ) sukob sa nama oko svega i pokušaj ultimatuma.
Na stranu “globalna” slovenska politika, ali i njihovi fondovi su privatni i nije im cilj Slovenija do Soluna već cash u džepu – proifit, dobit, kako god.
Koliko god se Kačar, Bavčar i ostali kleli slovenskim fond managerima da je to u nacionalnom interesu Slovenmije, oni će ih pitati, a što mi imamo od toga.
Zato ivek 123, ta teorija djelomično djelomično drži vodu i trajat će još kratko, nemaju slovenci municije više, tako da sam ja uvjerenja, kako sam ti danas i rekao, da smo vrlo blizu dna, ako se već nismo i odbili…

Mislim da jesmo…dakle postojim…[smiley]

Be vewy vewy quiet. I'm hunting wabbits!


SLK: ” Koga je poljubio Ivek? Stojića, daj bože… [undecid] ” Come on! Give me more credit!!!!! [angry] [angry] [angry] [angry]

pa s kim onda? sanaderom?

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/


nemojmo širiti paniku izjavama u koje nismo sigurni.nhf.
crobex će BITI BRANJEN, sigurno.
oporavak SIGURAN, vremenski ne precizno određen (ni predvidiv).
dajte ljudima da odahnu, odmore oči i um od burze i puste da jaki igrači odrade svoje.
keša ima, mirno spavajte.

Ajde da i mene netko optuzi za sirenje panike
Ma Vlad ja sam pun dionica, nemam interesa za drukanje

meni osobno smeta sto se je ovdje 100X ponovilo kako je HR pred recesijom – sve zbog drukanja i spustanja dionica

DIONICE KAO ŠTO JE HDEL TREBA IZBACITI S BURZE JER SU ZAMKA ZA MANJINSKE DIONIČARE

kojem magu sada vjerovati?[huh]

nije ni bitno.. da sam imo kesha danas bi ga spuco ( i jesam ostatke ostataka) a da nemam ( a nemam) mogu samo gedati[cool] (jos bolje s crnim naocalama)

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

New Report

Close