Korekcija

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

hahahaha[lol] pao mi na pamet jedan slovenac koji nece tako lako s plusom otic[lol]

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/


Ljudi puno vas je uvjereno kako rast samo što nije počeo ali kad ja vidim da je na poslovni spojeno skoro 42000 ljudi u petak navečer i kad čujem pitanja frendova to mi govori upravo suprotno. Panika je velika i ja još ne vidim kraj. Stvarno se nadam da griješim.

pa dajte više jednom shvatite da je to ukupan broj posjeta u danu[bye]

Heaven or Las Vegas

Isprika onda zbog neznanja!

Kad se sretnu osoba s novcem i osoba s iskustvom: Osoba s iskustvom ode sa novcem, a osoba s novcem ode sa ...


hahahaha[lol] pao mi na pamet jedan slovenac koji nece tako lako s plusom otic[lol]

Na broju 7?[sealed]


ivek123 vidis meni je palo na pamet slicno razmisljanje ali s drugacijim ciljem. Pomislih da je u pitanju fondovska igra da se neki fondovi ugase pa da za prezivjele ostane vise trzisnog kolaca. Primijetih da je KD od renomiranih najvise pao ali, vis vraga, nisam povezao to na nacin kak si napisal.

Nisam niti ja bas shvacao da budem iskren. Nego mi ljudi danas lijepo objasnise zbog cega je to ovako kako je. Pa ja opleo danas po fond managerima ali onako muski. Oni vele da su svjesni situacije ali da je pod kontrolom i da je to sigurno manji damage nego da nam svu lovu odnesu van. Vele decki da ovaj period moramo pregrmiti da se otarasimo bagre a onda ide zdravi rast bez tumora u tkivu.

skype - ivek1234


hahahaha[lol] pao mi na pamet jedan slovenac koji nece tako lako s plusom otic[lol]

pretpostavljam i koji, ali slabo ga ima na forumu. EIG?

No respect

@Ivek,
ma naravno, to su sve razmisljanja.
mislim da nitko u HR ne zna sto ce se dogadjati, osim par ljudi u mirovinskim fondovima…
ali panika je prisutna… Mislim da ce dogoditi da ce pojedine dionice koje su mirovincima zanimljive otici u nekom trenutku gore, dok se druge nikad nece oporaviti – barem ne toliko brzo

DIONICE KAO ŠTO JE HDEL TREBA IZBACITI S BURZE JER SU ZAMKA ZA MANJINSKE DIONIČARE



@Vipy

Ovo mi objasnise puno upuceniji od mene – direktni sudionici ovog krsa. Meni ovo izgleda vrlo logicno.

stvar je vrlo jednostavna, prvo ulaze (strani fondovi) na burzu u zemljama u razvoju na samom početku dioničarstva, najljepše je nakon rata kad niko nema casha, posuđuju novac dotičnim građanima i državi(njihove banke), nakon 5-10 godina uzimaju 500% profita koji je stvoren njihovim kreditima, na izlasku smanje tržišnu kapitalizaciju velike većine firmi i jeftino ih kupe za taj isti novac. Trostruka legalna pljačka države koja grca u dugovima.

Ivek, ajmo reć da je to što si napisao, istina.
Da sam ja jedan od sudionika te večere, sad bih te proglasio petokolonašem.
Ljudi to navodno rade u tajnosti, a ti odmah na forum…

Iz prošlosti se može izvući samo pouka, da ljudi nikad neće izvući pouke iz - prošlosti. wb

Nisam niti ja bas shvacao da budem iskren. Nego mi ljudi danas lijepo objasnise zbog cega je to ovako kako je. Pa ja opleo danas po fond managerima ali onako muski. Oni vele da su svjesni situacije ali da je pod kontrolom i da je to sigurno manji damage nego da nam svu lovu odnesu van. Vele decki da ovaj period moramo pregrmiti da se otarasimo bagre a onda ide zdravi rast bez tumora u tkivu.


da ovo sto se tice SLO ekipe sam cuo i ja,
pogledajte neke SLO fondove koliko su brzo rasli i na kojim dionicama, eh, a sad treba izvuci pare…

iskreno radje bi da si ti u pravu te da prezivimo pad pa da povratak u “normalu” bude brz

DIONICE KAO ŠTO JE HDEL TREBA IZBACITI S BURZE JER SU ZAMKA ZA MANJINSKE DIONIČARE


Ivek, ajmo reć da je to što si napisao, istina. Da sam ja jedan od sudionika te večere, sad bih te proglasio petokolonašem. Ljudi to navodno rade u tajnosti, a ti odmah na forum…

Ma to je posljednja vecera, a ivek je juda [lol]

"Stocks have reached what looks like a permanently high plateau."


Ivek, ajmo reć da je to što si napisao, istina.
Da sam ja jedan od sudionika te večere, sad bih te proglasio petokolonašem.
Ljudi to navodno rade u tajnosti, a ti odmah na forum…

Ne radi se o nikakvoj tajnosti. Pa X puta vec spominjano cak i u intervjuima. Pa pogledaj RealBear i moje postove o tome prije cca tjedan-dva kako se pjenimo jer nam nose lovu van. Ekstremni primjer je ATPL jer sam nju pratio. Tamo je bilo tako ocito da je to bila strava. Navodno je ta teza i u nekim novinama osvanula.

Pa nisam bio valjda sa klincadijom od fond managera na veceri!!!! Ja sam ipak u godinama.

Ako mislis da nije istina proanaliziraj malo trgovanje stavi dijelove slagalice na stol pa slozi sam. Sve se nekako jako lijepo slaze. Pretjerano lijepo sto je meni osobno uvijek cudno.

skype - ivek1234

New Report

Close