Korekcija

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


tako je, tko ima para nek kupuje fundamente, tko nema neka čeka, bar će izgraditi karakter iskusnog investitora kao nagradu za strpljenje

jako mudro i poučno kolega puno toga ste rekli u ovoj prostoj rečenici

bez laskanja ja bih ovo stavio u udžbenike neizostavno

iznad svega razborite riječi u ovoj krizi

a razboritost je ono što nam najvise nedostaje ovdje ovih zadnjih dana

[thumbsup]

PRODAJEM U LIMBURGU____________________________________________________________________________________________________

NISAM MOGAO IZDRZATI,
OVA JE BOLJA!

DIONICE KAO ŠTO JE HDEL TREBA IZBACITI S BURZE JER SU ZAMKA ZA MANJINSKE DIONIČARE

Da, malo boli ali isto tako vele da kada iskrcaj zavrsi trziste ce se relativno brzo vratiti u normalu. Jedino treba biti strpljiv i pretrpiti malo bola dok sve ovo ne prodje.

Malo vjere u nas sustav i sve ce biti OK. Gangrenu treba ocistiti a onda rane zarastu brzo i bez problema.

Hebi ga, trebalo mi da shvatim a pripomogla mi i danasnja vecera u ugodnom drustvu!!! [cool][cool][thumbsup][thumbsup]

skype - ivek1234

Hvala svima koji su dali glas da me se odmoderira sada mogu lijepo sudjelovati u raspravama.

Hvala Vjeki na susretljivosti i razumjevanju

PRODAJEM U LIMBURGU____________________________________________________________________________________________________


Da, malo boli ali isto tako vele da kada iskrcaj zavrsi trziste ce se relativno brzo vratiti u normalu. Jedino treba biti strpljiv i pretrpiti malo bola dok sve ovo ne prodje. Malo vjere u nas sustav i sve ce biti OK. Gangrenu treba ocistiti a onda rane zarastu brzo i bez problema. Hebi ga, trebalo mi da shvatim a pripomogla mi i danasnja vecera u ugodnom drustvu!!! [cool][cool][thumbsup][thumbsup]

Ivek mora da su večerašnje spoznaje bile pozitivne kako za tebe tako i za nas

daj nas malo razveseli u ovu tmurnu veče

PRODAJEM U LIMBURGU____________________________________________________________________________________________________


Hvala svima koji su dali glas da me se odmoderira sada mogu lijepo sudjelovati u raspravama.

Hvala Vjeki na susretljivosti i razumjevanju

znaci ti placas kavu na Bundeku[thumbsup]

više boli kada drugome raste, nego li kada tebi pada

ivek123:

Da, malo boli ali isto tako vele da kada iskrcaj zavrsi trziste ce se relativno brzo vratiti u normalu. Jedino treba biti strpljiv i pretrpiti malo bola dok sve ovo ne prodje. Malo vjere u nas sustav i sve ce biti OK. Gangrenu treba ocistiti a onda rane zarastu brzo i bez problema. Hebi ga, trebalo mi da shvatim a pripomogla mi i danasnja vecera u ugodnom drustvu!!! [cool][cool][thumbsup][thumbsup]

Ivek mora da su večerašnje spoznaje bile pozitivne kako za tebe tako i za nas

daj nas malo razveseli u ovu tmurnu veče

Pa procitaj prvi dio posta – ovo je samo kraj. Tamo su dobre vijesti! [thumbsup]

skype - ivek1234

Ivek ja se ne slazem s tobom u pogledu nekih stvari
-Nisam siguran da li ce trziste nastaviti padati,
-Ali isto tako nisam siguran da li se trziste vratiti u normalu tako brzo- pitanje je tko ce dizati trziste. Po mom misljenju svi zavisimo od mirovinaca, oni imaju cash i odlucuju kad ce krenuti (mislim da trenutno imamo klasicni oligopol). Otvoreni imaju cash-a, ali isto tako imaju i udjele od mirovinaca – a ne zele si opet dopustiti da ih mirovinski ponovo stisnu
– s druge strane hrpa malih jedva ceka da izadje iz dionica i kaze nikad vise ili odsada imam 50 % casha, uvijek
– nadalje postoje manji inv. fondovi (ne-bankarskih) koji su puni nelikvidnih dionica, a imaju zahtjeve s cash-om. Mislim da treba biti izrazito oprezan s kupovinom dionica iz kojih jedva cekaju (recimo SLO fondovi izaci)

DIONICE KAO ŠTO JE HDEL TREBA IZBACITI S BURZE JER SU ZAMKA ZA MANJINSKE DIONIČARE

@Vipy

Ovo mi objasnise puno upuceniji od mene – direktni sudionici ovog krsa. Meni ovo izgleda vrlo logicno.

Jos ako si slusao Dujsina u poslovnom klubu biti ce puno toga jasnije.

skype - ivek1234

Ljudi puno vas je uvjereno kako rast samo što nije počeo ali kad ja vidim da je na poslovni spojeno skoro 42000 ljudi u petak navečer i kad čujem pitanja frendova to mi govori upravo suprotno. Panika je velika i ja još ne vidim kraj. Stvarno se nadam da griješim.

Kad se sretnu osoba s novcem i osoba s iskustvom: Osoba s iskustvom ode sa novcem, a osoba s novcem ode sa ...

jesi ih pitao zasto se ne spuste jos nize? jel kamenac bio na veceri?

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

ivek123 vidis meni je palo na pamet slicno razmisljanje ali s drugacijim ciljem. Pomislih da je u pitanju fondovska igra da se neki fondovi ugase pa da za prezivjele ostane vise trzisnog kolaca. Primijetih da je KD od renomiranih najvise pao ali, vis vraga, nisam povezao to na nacin kak si napisal.

New Report

Close